STUDIO ANTONIU SRL

Cauta alta firma:
STUDIO ANTONIU SRL
CUI: 36660237RegCom: J2016004218233EUID: ROONRC.J23/4218/2016CAEN: 7111Stare: funcţiuneTVA: DAActiv fiscal: DA
JUD. ILFOV, ORŞ. CHITILA, STR. VASILE BIDEAC, NR.14, PARTER. CAMERA 2

Denumire STUDIO ANTONIU SRL
CUI 36660237
Nr. Reg. Com. J2016004218233
EUID ROONRC.J23/4218/2016
CAEN 7111
Forma juridica SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activ fiscal Da
Stare (ONRC) funcţiune
Insolvabilă ANAF Nu
Data înființare 2016-10-21 (10 ani)

Adresa JUD. ILFOV, ORŞ. CHITILA, STR. VASILE BIDEAC, NR.14, PARTER. CAMERA 2
Cod Poștal 77045
Telefon —
Email —
Website —
RO e-Factura Nu
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei
Administratori: 1 Asociați: 0 Beneficiari: 0
Administratori / reprezentanți
NumeCalitateȚara nașterii
ANTONIU ȘERBAN-România
Asociați
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Beneficiari
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Tabel financiar pe ani
An Cifra de afaceri Profit net Datorii Active imob. Active circ. Capitaluri Salariati
2025 169 945 31 163 889 — — — 0
2024 2 079 628 477 941 77 817 — — — 1
2023 268 740 210 966 8 360 — — — 1
2022 65 285 59 041 84 036 — — — 0
2021 6 185 751 373 — — — 1
2020 205 822 199 813 3 807 — — — 1
2019 36 828 6 287 57 986 — — — 1
2018 — — — — — — —
2017 — — — — — — —
Statistics
Commercial networks and enterprises
169 945 lei
-92%
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “STUDIO ANTONIU SRL”
Cod CAEN preponderent 7111 Rev. 2 (echivalent: 7111 Rev. 3)
Obiect Activitate Activități de arhitectură
Descriere Activitate Activități de arhitectură
Cod CAEN principal 71 Activități de arhitectură
Descriere activitate (principal) Activități de arhitectură și inginerie; activități de testări și analiză tehnică
Număr asociați 0
Număr administratori 1
Număr beneficiari 0
Sucursale (UE) 0
Număr sedii secundare —
Categorie de mărime microîntreprindere (estimare, 2025)
Localizare pe hartă
JUD. ILFOV, ORŞ. CHITILA, STR. VASILE BIDEAC, NR.14, PARTER. CAMERA 2
Poziția în Topul Firmelor 2024
Poziția STUDIO ANTONIU SRL în Topul Firmelor 2024:
Locul 29873 în Top Profit România

Microîntreprinderi , Ilfov

Locul 2152 în Ilfov pe categoria Microîntreprinderi
Vezi clasamentul complet
Profit 2024
477.941 RON
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Apasă butonul pentru a căuta


Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se caută mărci pentru „STUDIO ANTONIU SRL"...
Eroare la căutare
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)

Caută dosarele în care apare „STUDIO ANTONIU SRL" în Portalul Instanțelor

Se încarcă...
Se caută dosare pentru „STUDIO ANTONIU SRL"...
Eroare la interogare
Dosare găsite: 0 (Pagina 1 din 1)
Număr dosar Modificat Obiectul cauzei Materie Calitate Instanță Stadiu
Nu au fost găsite dosare pentru această firmă.
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „STUDIO ANTONIU SRL"

Se încarcă...
Se verifică dosarele la Registrul Comerțului...
Eroare
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Apasă butonul pentru a verifica


Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică restanțele pentru „STUDIO ANTONIU SRL"...
Eroare la verificare
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență


Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică procedurile de insolvență pentru „STUDIO ANTONIU SRL"...
Eroare la verificare
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial


Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.

Se încarcă...
Se caută publicații pentru „STUDIO ANTONIU SRL"...
Eroare la căutare
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „STUDIO ANTONIU SRL"

Se încarcă...
Se verifică ipotecile mobiliare...
Eroare
TVA
Platitor TVA
Activ fiscal
Activ

Firma este activă fiscal.

RTVAI / Split TVA
RTVAI NU
Split TVA NU
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
Date din registrul MFinanțe (data.gov.ro) - toți anii disponibili
9 înregistrări financiare găsite pentru acest CUI

WEB_UU_AN CAEN: 7111
Active imobilizate 5.471
Active circulante 550.556
Stocuri 1.179
Creante 549.258
Disponibilitati 119
Cheltuieli in avans 19
Datorii 77.817
Capitaluri proprii 478.229
Capital social 240
Cifra de afaceri 2.079.628
Venituri totale 2.080.455
Cheltuieli totale 1.527.271
Profit brut 553.184
Pierdere bruta 0
Profit net 477.941
Pierdere neta 0
Nr. salariati 1

WEB_UU_AN CAEN: 7111
Active imobilizate 10.885
Active circulante 209.277
Creante 202.800
Disponibilitati 6.477
Datorii 8.360
Capitaluri proprii 211.802
Capital social 240
Cifra de afaceri 268.740
Venituri totale 268.740
Cheltuieli totale 55.489
Profit brut 213.251
Pierdere bruta 0
Profit net 210.966
Pierdere neta 0
Nr. salariati 1

WEB_UU_AN CAEN: 7111
Active circulante 143.365
Creante 117.567
Disponibilitati 25.798
Datorii 84.036
Capitaluri proprii 59.329
Capital social 240
Cifra de afaceri 65.285
Venituri totale 65.285
Cheltuieli totale 4.362
Profit brut 60.923
Pierdere bruta 0
Profit net 59.041
Pierdere neta 0
Nr. salariati 0

WEB_UU_AN CAEN: 7111
Active circulante 122.047
Creante 73.660
Disponibilitati 48.387
Datorii 373
Capitaluri proprii 121.674
Capital social 240
Cifra de afaceri 6.185
Venituri totale 6.185
Cheltuieli totale 5.278
Profit brut 907
Pierdere bruta 0
Profit net 751
Pierdere neta 0
Nr. salariati 1

WEB_UU_AN CAEN: 7111
Active circulante 203.908
Creante 155.621
Disponibilitati 48.287
Datorii 3.807
Capitaluri proprii 200.101
Capital social 240
Cifra de afaceri 205.822
Venituri totale 208.172
Cheltuieli totale 6.463
Profit brut 201.709
Pierdere bruta 0
Profit net 199.813
Pierdere neta 0
Nr. salariati 1

WEB_UU_AN CAEN: 7111
Active imobilizate 1.050
Active circulante 63.511
Creante 16.516
Disponibilitati 46.995
Datorii 57.986
Capitaluri proprii 6.575
Capital social 240
Cifra de afaceri 36.828
Venituri totale 36.828
Cheltuieli totale 30.172
Profit brut 6.656
Pierdere bruta 0
Profit net 6.287
Pierdere neta 0
Nr. salariati 1

WEB_UU_AN CAEN: 7111
Active imobilizate 1.950
Active circulante 127.358
Creante 28.504
Disponibilitati 98.854
Datorii 38.737
Capitaluri proprii 90.571
Capital social 240
Cifra de afaceri 118.455
Venituri totale 118.455
Cheltuieli totale 25.683
Profit brut 92.772
Pierdere bruta 0
Profit net 90.291
Pierdere neta 0
Nr. salariati 1

WEB_UU_AN CAEN: 7111
Active imobilizate 5.550
Active circulante 314.704
Creante 181.342
Disponibilitati 133.362
Cheltuieli in avans 320
Datorii 60.576
Capitaluri proprii 259.998
Capital social 200
Cifra de afaceri 202.306
Venituri totale 202.311
Cheltuieli totale 102.180
Profit brut 100.131
Pierdere bruta 0
Profit net 98.108
Pierdere neta 0
Nr. salariati 3

WEB_UU_AN CAEN: 7111
Active imobilizate 7.142
Active circulante 325.065
Creante 228.280
Disponibilitati 96.785
Datorii 8.668
Capitaluri proprii 323.539
Capital social 200
Cifra de afaceri 336.308
Venituri totale 336.309
Cheltuieli totale 9.607
Profit brut 326.702
Pierdere bruta 0
Profit net 323.339
Pierdere neta 0
SEAP (Contracte / Achiziții Publice)
Ani: 2026, 2025, 2024, 2023, 2022 Total înregistrări: 0
Nu există rezultate SEAP pentru acest CUI în intervalul selectat.