STREAM NETWORKS SRL
| Denumire | STREAM NETWORKS SRL |
| CUI | 9911870 |
| Nr. Reg. Com. | J1997008076405 |
| EUID | ROONRC.J1997008076405 |
| CAEN | 2620 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1997-10-15 (29 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmeiTabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 27 115 638 | 288 849 | 8 395 364 | — | — | — | 11 |
| 2024 | 32 728 530 | 503 550 | 8 503 535 | 436 048 | 12 130 084 | 3 341 182 | 10 |
| 2023 | 38 259 851 | 832 046 | 15 321 513 | 507 915 | 18 410 038 | 3 055 025 | 10 |
| 2022 | 34 047 204 | 748 801 | 14 974 448 | 352 947 | 17 699 955 | 2 222 979 | 10 |
| 2021 | 40 672 062 | 365 419 | 12 141 290 | 438 017 | 14 557 349 | 1 674 178 | 10 |
| 2020 | 19 536 375 | 178 212 | 5 821 575 | 697 886 | 6 617 940 | 1 364 759 | 10 |
| 2019 | 22 693 006 | 64 427 | 4 207 921 | 433 139 | 5 075 821 | 1 186 547 | 9 |
| 2018 | 15 935 592 | 30 054 | 3 096 528 | 618 728 | 3 651 219 | 1 122 119 | 7 |
| 2017 | 13 370 731 | 198 268 | 3 939 179 | 585 493 | 4 445 752 | 1 092 066 | 8 |
| 2016 | 16 598 405 | 216 555 | 5 153 398 | 704 020 | 5 343 176 | 893 798 | 9 |
Statistics
Commercial networks and enterprises27 115 638 lei
-17%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “STREAM NETWORKS SRL”
| Cod CAEN preponderent | 2620 Rev. 2 (echivalent: 2620 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Fabricarea calculatoarelor și a echipamentelor periferice |
| Descriere Activitate | Fabricarea calculatoarelor și a echipamentelor periferice |
| Cod CAEN principal | 26 Fabricarea calculatoarelor și a echipamentelor periferice |
| Descriere activitate (principal) | Fabricarea calculatoarelor și a produselor electronice și optice |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 0 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Bucureşti , domeniul 2620: Fabricarea calculatoarelor și a echipamentelor periferice
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „STREAM NETWORKS SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „STREAM NETWORKS SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „STREAM NETWORKS SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 436.048 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 12.130.084 |
| Stocuri | 4.503.727 |
| Creante | 250.795 |
| Casa si conturi la banci | 77.250 |
| DATORII | 8.503.535 |
| PROVIZIOANE | 721.415 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.341.182 |
| Capital subscris varsat | 1.100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 32.728.530 |
| VENITURI TOTALE | 32.990.777 |
| CHELTUIELI TOTALE | 32.428.768 |
| Profitul brut | 562.009 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 503.550 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 10 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 507.915 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 18.410.038 |
| Stocuri | 7.047.378 |
| Creante | 1.661.696 |
| Casa si conturi la banci | 1.774.170 |
| DATORII | 15.321.513 |
| PROVIZIOANE | 541.415 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.055.025 |
| Capital subscris varsat | 1.100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 38.259.851 |
| VENITURI TOTALE | 38.552.518 |
| CHELTUIELI TOTALE | 37.626.843 |
| Profitul brut | 925.675 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 832.046 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 10 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 352.947 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 17.699.955 |
| Stocuri | 9.551.650 |
| Creante | 2.207.130 |
| Casa si conturi la banci | 1.082.841 |
| DATORII | 14.974.448 |
| PROVIZIOANE | 855.475 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.222.979 |
| Capital subscris varsat | 1.100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 34.047.204 |
| VENITURI TOTALE | 34.210.892 |
| CHELTUIELI TOTALE | 33.362.738 |
| Profitul brut | 848.154 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 748.801 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 10 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 438.017 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 14.557.349 |
| Stocuri | 5.378.704 |
| Creante | 2.050.665 |
| Casa si conturi la banci | 831.763 |
| DATORII | 12.141.290 |
| PROVIZIOANE | 1.179.898 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.674.178 |
| Capital subscris varsat | 1.100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 40.672.062 |
| VENITURI TOTALE | 40.718.417 |
| CHELTUIELI TOTALE | 40.283.532 |
| Profitul brut | 434.885 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 365.419 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 10 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 697.886 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.617.940 |
| Stocuri | 2.670.108 |
| Creante | 836.893 |
| Casa si conturi la banci | 2.244.741 |
| DATORII | 5.821.575 |
| PROVIZIOANE | 129.492 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.364.759 |
| Capital subscris varsat | 1.100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 19.536.375 |
| VENITURI TOTALE | 19.595.843 |
| CHELTUIELI TOTALE | 19.380.770 |
| Profitul brut | 215.073 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 178.212 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 10 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 433.139 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.075.821 |
| Stocuri | 1.949.897 |
| Creante | 515.046 |
| Casa si conturi la banci | 127.275 |
| DATORII | 4.207.921 |
| PROVIZIOANE | 114.492 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.186.547 |
| Capital subscris varsat | 1.100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 22.693.006 |
| VENITURI TOTALE | 22.743.926 |
| CHELTUIELI TOTALE | 22.672.740 |
| Profitul brut | 71.186 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 64.427 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 9 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 618.728 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.651.219 |
| Stocuri | 2.107.512 |
| Creante | 740.556 |
| Casa si conturi la banci | 801.988 |
| DATORII | 3.096.528 |
| PROVIZIOANE | 51.300 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.122.119 |
| Capital subscris varsat | 1.100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 15.935.592 |
| VENITURI TOTALE | 15.961.086 |
| CHELTUIELI TOTALE | 15.922.814 |
| Profitul brut | 38.272 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 30.054 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 7 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 585.493 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.445.752 |
| Stocuri | 2.132.555 |
| Creante | 1.528.938 |
| Casa si conturi la banci | 783.096 |
| DATORII | 3.939.179 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.092.066 |
| Capital subscris varsat | 1.100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 13.370.731 |
| VENITURI TOTALE | 13.413.382 |
| CHELTUIELI TOTALE | 13.215.114 |
| Profitul brut | 198.268 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 198.268 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 8 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 704.020 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.343.176 |
| Stocuri | 1.754.061 |
| Creante | 1.064.049 |
| Casa si conturi la banci | 2.524.784 |
| DATORII | 5.153.398 |
| CAPITALURI - TOTAL | 893.798 |
| Capital subscris varsat | 530.000 |
| Cifra de afaceri neta | 16.598.405 |
| VENITURI TOTALE | 16.701.863 |
| CHELTUIELI TOTALE | 16.485.308 |
| Profitul brut | 216.555 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 216.555 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 9 |