STRATEGIC INFRASTRUCTURE SOLUTIONS SRL – CUI 29102890
Pe scurt
STRATEGIC INFRASTRUCTURE SOLUTIONS SRL are CUI 29102890, număr de înregistrare J23/2403/2011 și sediul în Loc. Otopeni, Oraş Otopeni, județul Ilfov. Activitatea principală declarată: CAEN 7830 – Servicii de furnizare și management a forței de muncă. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 1.063.171 lei, un profit net de 339.061 lei și un număr mediu de 3 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 09.07.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | STRATEGIC INFRASTRUCTURE SOLUTIONS SRL |
| CUI | 29102890 |
| Nr. Reg. Com. | J23/2403/2011 |
| EUID | ROONRC.J23/2403/2011 |
| CAEN | 7830 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 09.07.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2011-09-14 (15 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmeiTabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 063 171 | 339 061 | 200 597 | 30 061 | 505 406 | 339 301 | 3 |
| 2024 | 816 900 | 92 027 | 181 415 | 58 138 | 211 817 | 92 267 | 3 |
| 2023 | 810 740 | 159 661 | 199 334 | 83 142 | 272 013 | 159 901 | 3 |
| 2022 | 700 588 | 139 810 | 164 581 | 5 637 | 292 841 | 140 050 | 4 |
| 2021 | 731 598 | 242 235 | 97 617 | 4 288 | 332 864 | 242 475 | 3 |
| 2020 | 560 992 | 228 670 | 38 534 | 1 481 | 263 898 | 228 910 | 2 |
| 2019 | 428 521 | 60 475 | 26 657 | 3 140 | 135 993 | 121 215 | 3 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises1 063 171 lei
30%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “STRATEGIC INFRASTRUCTURE SOLUTIONS SRL”
| Cod CAEN preponderent | 7830 Rev. 2 |
| Obiect Activitate | Servicii de furnizare și management a forței de muncă |
| Descriere Activitate | Servicii de furnizare și management a forței de muncă |
| Cod CAEN principal | 78 Servicii de furnizare și management a forței de muncă |
| Descriere activitate (principal) | Activități de servicii privind forța de muncă |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 0 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Ilfov , domeniul 7830: Servicii de furnizare și management a forței de muncă
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (78), poziții apropiate de locul 11 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- LUGERA SERVICII PROFESIONALE S.R.L. – locul 7, 199,34 mil. lei, Bucureşti
- DESA STEEL CONSTRUCTION SRL – locul 7, 14,08 mil. lei, Ilfov
- TEAHA MANAGEMENT CONSULTING PAYROLL SERVICES SRL – locul 7, 2,28 mil. lei, Bucureşti
- PROHUMAN APT S.R.L. – locul 8, 179,60 mil. lei, Bucureşti
- FASTRA MARINE SERVICES SRL – locul 8, 13,36 mil. lei, Constanţa
- MADALIN & MIREL GROUP SRL – locul 8, 1,70 mil. lei, Bucureşti
- SMARTEMP S.A. – locul 9, 121,00 mil. lei, Bucureşti
- OIL & GAS RECRUITMENT SRL – locul 9, 11,77 mil. lei, Constanţa
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „STRATEGIC INFRASTRUCTURE SOLUTIONS SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „STRATEGIC INFRASTRUCTURE SOLUTIONS SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „STRATEGIC INFRASTRUCTURE SOLUTIONS SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 58.138 |
| Active circulante | 211.817 |
| Creante | 56.177 |
| Disponibilitati | 155.640 |
| Cheltuieli in avans | 3.727 |
| Datorii | 181.415 |
| Capitaluri proprii | 92.267 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 816.900 |
| Venituri totale | 820.345 |
| Cheltuieli totale | 708.329 |
| Profit brut | 112.016 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 92.027 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 83.142 |
| Active circulante | 272.013 |
| Creante | 164.017 |
| Disponibilitati | 107.996 |
| Cheltuieli in avans | 4.080 |
| Datorii | 199.334 |
| Capitaluri proprii | 159.901 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 810.740 |
| Venituri totale | 851.018 |
| Cheltuieli totale | 684.487 |
| Profit brut | 166.531 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 159.661 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 5.637 |
| Active circulante | 292.841 |
| Stocuri | 11.945 |
| Creante | 146.655 |
| Disponibilitati | 134.241 |
| Cheltuieli in avans | 6.153 |
| Datorii | 164.581 |
| Capitaluri proprii | 140.050 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 700.588 |
| Venituri totale | 700.588 |
| Cheltuieli totale | 554.212 |
| Profit brut | 146.376 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 139.810 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 4.288 |
| Active circulante | 332.864 |
| Creante | 137.898 |
| Disponibilitati | 194.966 |
| Cheltuieli in avans | 2.940 |
| Datorii | 97.617 |
| Capitaluri proprii | 242.475 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 731.598 |
| Venituri totale | 732.174 |
| Cheltuieli totale | 482.763 |
| Profit brut | 249.411 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 242.235 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 1.481 |
| Active circulante | 263.898 |
| Stocuri | 430 |
| Creante | 130.506 |
| Disponibilitati | 132.962 |
| Cheltuieli in avans | 2.065 |
| Datorii | 38.534 |
| Capitaluri proprii | 228.910 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 560.992 |
| Venituri totale | 560.992 |
| Cheltuieli totale | 326.818 |
| Profit brut | 234.174 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 228.670 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 3.140 |
| Active circulante | 135.993 |
| Creante | 100.724 |
| Disponibilitati | 35.269 |
| Cheltuieli in avans | 8.739 |
| Datorii | 26.657 |
| Capitaluri proprii | 121.215 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 428.521 |
| Venituri totale | 428.527 |
| Cheltuieli totale | 363.766 |
| Profit brut | 64.761 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 60.475 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 4.799 |
| Active circulante | 122.240 |
| Creante | 90.860 |
| Disponibilitati | 31.380 |
| Cheltuieli in avans | 1.034 |
| Datorii | 55.240 |
| Capitaluri proprii | 72.833 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 362.951 |
| Venituri totale | 362.951 |
| Cheltuieli totale | 312.170 |
| Profit brut | 50.781 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 47.151 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active circulante | 125.136 |
| Creante | 100.508 |
| Disponibilitati | 24.628 |
| Datorii | 37.335 |
| Venituri in avans | 6.806 |
| Capitaluri proprii | 80.995 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 243.871 |
| Venituri totale | 243.871 |
| Cheltuieli totale | 221.660 |
| Profit brut | 22.211 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 19.773 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active circulante | 98.308 |
| Creante | 58.948 |
| Disponibilitati | 39.360 |
| Cheltuieli in avans | 184 |
| Datorii | 36.571 |
| Venituri in avans | 699 |
| Capitaluri proprii | 61.222 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 233.130 |
| Venituri totale | 233.130 |
| Cheltuieli totale | 169.744 |
| Profit brut | 63.386 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 59.984 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |