STM TRADING SRL – CUI 25051808
Pe scurt
STM TRADING SRL are CUI 25051808, număr de înregistrare J17/143/2009 și sediul în Municipiul Galaţi, județul Galaţi. Activitatea principală declarată: CAEN 4120 – Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 0 lei, un profit net de 0 lei și un număr mediu de 0 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 28.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | STM TRADING SRL |
| CUI | 25051808 |
| Nr. Reg. Com. | J17/143/2009 |
| EUID | ROONRC.J17/143/2009 |
| CAEN | 4120 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 28.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2009-02-03 (17 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmeiTabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | 0 | 952 165 | 720 776 | 1 090 025 | 858 382 | 0 |
| 2024 | 0 | 0 | 952 165 | 720 776 | 1 090 025 | 858 382 | 0 |
| 2023 | 0 | 0 | 952 165 | 720 776 | 1 090 025 | 858 382 | 0 |
| 2022 | 0 | 0 | 952 165 | 720 776 | 1 090 025 | 858 382 | 0 |
| 2021 | 0 | 0 | 952 165 | 720 776 | 1 090 025 | 858 382 | 0 |
| 2020 | 0 | 0 | 952 165 | 720 776 | 1 090 025 | 858 382 | 0 |
| 2019 | 0 | -57 | 952 165 | 720 776 | 1 090 025 | 858 382 | 0 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises0 lei
—Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “STM TRADING SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4120 Rev. 2 |
| Obiect Activitate | Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale |
| Descriere Activitate | Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale |
| Cod CAEN principal | 41 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale |
| Descriere activitate (principal) | Construcții de clădiri |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 0 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „STM TRADING SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „STM TRADING SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „STM TRADING SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 720.776 |
| Active circulante | 1.090.025 |
| Stocuri | 223.634 |
| Creante | 860.109 |
| Disponibilitati | 6.282 |
| Datorii | 952.165 |
| Venituri in avans | 254 |
| Capitaluri proprii | 858.382 |
| Capital social | 500.200 |
| Venituri totale | 0 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active imobilizate | 720.776 |
| Active circulante | 1.090.025 |
| Stocuri | 223.634 |
| Creante | 860.109 |
| Disponibilitati | 6.282 |
| Datorii | 952.165 |
| Venituri in avans | 254 |
| Capitaluri proprii | 858.382 |
| Capital social | 500.200 |
| Venituri totale | 0 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active imobilizate | 720.776 |
| Active circulante | 1.090.025 |
| Stocuri | 223.634 |
| Creante | 860.109 |
| Disponibilitati | 6.282 |
| Datorii | 952.165 |
| Venituri in avans | 254 |
| Capitaluri proprii | 858.382 |
| Capital social | 500.200 |
| Venituri totale | 0 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active imobilizate | 720.776 |
| Active circulante | 1.090.025 |
| Stocuri | 223.634 |
| Creante | 860.109 |
| Disponibilitati | 6.282 |
| Datorii | 952.165 |
| Venituri in avans | 254 |
| Capitaluri proprii | 858.382 |
| Capital social | 500.200 |
| Venituri totale | 0 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active imobilizate | 720.776 |
| Active circulante | 1.090.025 |
| Stocuri | 223.634 |
| Creante | 860.109 |
| Disponibilitati | 6.282 |
| Datorii | 952.165 |
| Venituri in avans | 254 |
| Capitaluri proprii | 858.382 |
| Capital social | 500.200 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 0 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active imobilizate | 720.776 |
| Active circulante | 1.090.025 |
| Stocuri | 223.634 |
| Creante | 860.109 |
| Disponibilitati | 6.282 |
| Datorii | 952.165 |
| Venituri in avans | 254 |
| Capitaluri proprii | 858.382 |
| Capital social | 500.200 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 57 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 57 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 57 |
| Active imobilizate | 720.776 |
| Active circulante | 1.090.082 |
| Stocuri | 223.634 |
| Creante | 860.109 |
| Disponibilitati | 6.339 |
| Datorii | 952.165 |
| Venituri in avans | 254 |
| Capitaluri proprii | 858.439 |
| Capital social | 500.200 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 45 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 45 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 45 |
| Active imobilizate | 720.776 |
| Active circulante | 1.090.127 |
| Stocuri | 223.634 |
| Creante | 860.109 |
| Disponibilitati | 6.384 |
| Datorii | 952.165 |
| Venituri in avans | 254 |
| Capitaluri proprii | 858.484 |
| Capital social | 500.200 |
| Venituri totale | 0 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active imobilizate | 720.776 |
| Active circulante | 1.090.186 |
| Stocuri | 223.634 |
| Creante | 860.109 |
| Disponibilitati | 6.443 |
| Datorii | 952.224 |
| Venituri in avans | 254 |
| Capitaluri proprii | 858.484 |
| Capital social | 500.200 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 306 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 306 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 306 |