STEVIZO SERV SRL – CUI 26462771
Pe scurt
STEVIZO SERV SRL are CUI 26462771, număr de înregistrare J2010001027401 și sediul în Bucureşti Sectorul 2, județul Bucureşti. Activitatea principală declarată: CAEN 8123 – Alte activități de curățenie. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 1.040.939 lei, un profit net de 369.390 lei și un număr mediu de 3 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 31.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | STEVIZO SERV SRL |
| CUI | 26462771 |
| Nr. Reg. Com. | J2010001027401 |
| EUID | ROONRC.J2010001027401 |
| CAEN | 8123 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 31.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2010-02-01 (16 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| ZOPOTILĂ VIOREL ŞTEFAN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 040 939 | 369 390 | 268 059 | 1 483 619 | 273 247 | 1 479 595 | 3 |
| 2024 | 1 064 659 | 636 981 | 299 830 | 1 642 298 | 304 998 | 1 633 862 | 4 |
| 2023 | 1 298 428 | 733 732 | 64 718 | 1 245 723 | 506 183 | 1 659 953 | 5 |
| 2022 | 840 950 | 511 828 | 225 736 | 1 330 251 | 100 792 | 1 167 136 | 4 |
| 2021 | 693 243 | 413 073 | 34 274 | 444 289 | 674 940 | 1 086 479 | 4 |
| 2020 | 1 005 297 | 707 086 | 33 628 | 239 291 | 679 518 | 887 819 | 3 |
| 2019 | 514 429 | 247 413 | 54 624 | 224 352 | 246 379 | 416 909 | 5 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises1 040 939 lei
-2%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “STEVIZO SERV SRL”
| Cod CAEN preponderent | 8123 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Alte activități de curățenie |
| Descriere Activitate | Alte activități de curățenie |
| Cod CAEN principal | 81 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Bucureşti , domeniul 8123: Alte activități de curățenie
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (81), poziții apropiate de locul 103 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- AXT EXPERTCON S.R.L. – locul 99, 7,14 mil. lei, Dolj
- HRS HOTEL REINIGUNG S.R.L. – locul 99, 4,01 mil. lei, Cluj
- DUMIGARDENER SRL – locul 99, 2,78 mil. lei, Bihor
- MARMURĂ ANIEȘ S.R.L. – locul 99, 1,98 mil. lei, Bistriţa-Năsăud
- STOCK SRL – locul 99, 1,13 mil. lei, Dolj
- ALP TEAM SRL – locul 99, 771.210 lei, Suceava
- ROCKEFELLER CONSULTING S.R.L. – locul 99, 388.000 lei, Bucureşti
- BIZIGO S.R.L. – locul 99, 255.055 lei, Braşov
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „STEVIZO SERV SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „STEVIZO SERV SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „STEVIZO SERV SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 1.642.298 |
| Active circulante | 304.998 |
| Stocuri | 114 |
| Creante | 59.312 |
| Disponibilitati | 45.572 |
| Cheltuieli in avans | 729 |
| Datorii | 299.830 |
| Venituri in avans | 14.333 |
| Capitaluri proprii | 1.633.862 |
| Capital social | 1.100 |
| Cifra de afaceri | 1.064.659 |
| Venituri totale | 1.312.996 |
| Cheltuieli totale | 645.873 |
| Profit brut | 667.123 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 636.981 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 1.245.723 |
| Active circulante | 506.183 |
| Creante | 107.570 |
| Disponibilitati | 88.613 |
| Cheltuieli in avans | 1.203 |
| Datorii | 64.718 |
| Venituri in avans | 28.438 |
| Capitaluri proprii | 1.659.953 |
| Capital social | 1.100 |
| Cifra de afaceri | 1.298.428 |
| Venituri totale | 1.319.271 |
| Cheltuieli totale | 575.399 |
| Profit brut | 743.872 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 733.732 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active imobilizate | 1.330.251 |
| Active circulante | 100.792 |
| Creante | 60.957 |
| Disponibilitati | 39.835 |
| Cheltuieli in avans | 3.392 |
| Datorii | 225.736 |
| Venituri in avans | 41.563 |
| Capitaluri proprii | 1.167.136 |
| Capital social | 1.100 |
| Cifra de afaceri | 840.950 |
| Venituri totale | 851.919 |
| Cheltuieli totale | 332.122 |
| Profit brut | 519.797 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 511.828 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 444.289 |
| Active circulante | 674.940 |
| Creante | 61.666 |
| Disponibilitati | 613.274 |
| Cheltuieli in avans | 1.524 |
| Datorii | 34.274 |
| Capitaluri proprii | 1.086.479 |
| Capital social | 1.100 |
| Cifra de afaceri | 693.243 |
| Venituri totale | 703.759 |
| Cheltuieli totale | 284.587 |
| Profit brut | 419.172 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 413.073 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 239.291 |
| Active circulante | 679.518 |
| Creante | 35.355 |
| Disponibilitati | 644.163 |
| Cheltuieli in avans | 2.638 |
| Datorii | 33.628 |
| Capitaluri proprii | 887.819 |
| Capital social | 1.100 |
| Cifra de afaceri | 1.005.297 |
| Venituri totale | 1.005.412 |
| Cheltuieli totale | 288.757 |
| Profit brut | 716.655 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 707.086 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 224.352 |
| Active circulante | 246.379 |
| Creante | 64.163 |
| Disponibilitati | 182.216 |
| Cheltuieli in avans | 802 |
| Datorii | 54.624 |
| Capitaluri proprii | 416.909 |
| Capital social | 1.100 |
| Cifra de afaceri | 514.429 |
| Venituri totale | 514.737 |
| Cheltuieli totale | 262.353 |
| Profit brut | 252.384 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 247.413 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active imobilizate | 250.790 |
| Active circulante | 115.417 |
| Stocuri | 16.520 |
| Creante | 37.621 |
| Disponibilitati | 61.276 |
| Cheltuieli in avans | 316 |
| Datorii | 197.027 |
| Capitaluri proprii | 169.496 |
| Capital social | 1.100 |
| Cifra de afaceri | 387.952 |
| Venituri totale | 400.464 |
| Cheltuieli totale | 357.968 |
| Profit brut | 42.496 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 38.496 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active imobilizate | 268.008 |
| Active circulante | 133.351 |
| Creante | 26.179 |
| Disponibilitati | 107.172 |
| Cheltuieli in avans | 279 |
| Datorii | 270.638 |
| Capitaluri proprii | 131.000 |
| Capital social | 1.100 |
| Cifra de afaceri | 308.652 |
| Venituri totale | 310.134 |
| Cheltuieli totale | 239.660 |
| Profit brut | 70.474 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 67.388 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 275.724 |
| Active circulante | 82.833 |
| Creante | 15.086 |
| Disponibilitati | 67.747 |
| Cheltuieli in avans | 1.092 |
| Datorii | 296.037 |
| Capitaluri proprii | 63.612 |
| Capital social | 1.100 |
| Cifra de afaceri | 257.577 |
| Venituri totale | 261.057 |
| Cheltuieli totale | 194.229 |
| Profit brut | 66.828 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 62.292 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |