STEAUA ALBASTRA SRL
| Denumire | STEAUA ALBASTRA SRL |
| CUI | 4247624 |
| Nr. Reg. Com. | J1993000686387 |
| EUID | ROONRC.J1993000686387 |
| CAEN | 1611 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Nu |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1993-06-08 (33 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| ZĂVOI AUREL-MIHAI | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | -1 888 | 274 704 | 0 | 27 805 | -246 899 | 0 |
| 2024 | 0 | -34 731 | 271 654 | 0 | 26 643 | -245 011 | 1 |
| 2023 | 0 | -35 626 | 252 983 | 0 | 42 704 | -210 279 | 1 |
| 2022 | 67 702 | -66 916 | 261 567 | 0 | 86 913 | -174 654 | 2 |
| 2021 | 46 940 | -22 276 | 235 768 | 122 286 | 5 744 | -107 738 | 2 |
| 2020 | 69 571 | -76 172 | 315 149 | 143 563 | 86 125 | -85 461 | 2 |
| 2019 | 229 758 | -13 024 | 222 401 | 143 563 | 67 192 | -11 646 | 2 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises0 lei
—Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “STEAUA ALBASTRA SRL”
| Cod CAEN preponderent | 1611 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Tăierea și rindeluirea lemnului |
| Descriere Activitate | Tăierea și rindeluirea lemnului |
| Cod CAEN principal | 16 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „STEAUA ALBASTRA SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „STEAUA ALBASTRA SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „STEAUA ALBASTRA SRL"
TVA
Activ fiscal
| Data inactivare | 2025-01-30 |
| Data publicare | 2025-01-30 |
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active circulante | 26.643 |
| Stocuri | 482 |
| Creante | 26.156 |
| Disponibilitati | 5 |
| Datorii | 271.654 |
| Capitaluri proprii | -245.011 |
| Capital social | 400 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 34.731 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 34.731 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 34.731 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 42.704 |
| Stocuri | 482 |
| Creante | 26.156 |
| Disponibilitati | 16.066 |
| Datorii | 252.983 |
| Capitaluri proprii | -210.279 |
| Capital social | 400 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 35.626 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 35.626 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 35.626 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 86.913 |
| Stocuri | 482 |
| Creante | 73.756 |
| Disponibilitati | 12.675 |
| Datorii | 261.567 |
| Capitaluri proprii | -174.654 |
| Capital social | 400 |
| Cifra de afaceri | 67.702 |
| Venituri totale | 107.702 |
| Cheltuieli totale | 173.541 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 65.839 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 66.916 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 122.286 |
| Active circulante | 5.744 |
| Stocuri | 482 |
| Creante | 45 |
| Disponibilitati | 5.217 |
| Datorii | 235.768 |
| Capitaluri proprii | -107.738 |
| Capital social | 400 |
| Cifra de afaceri | 46.940 |
| Venituri totale | 55.597 |
| Cheltuieli totale | 77.317 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 21.720 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 22.276 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 143.563 |
| Active circulante | 86.125 |
| Stocuri | 482 |
| Creante | 84.735 |
| Disponibilitati | 908 |
| Datorii | 315.149 |
| Capitaluri proprii | -85.461 |
| Capital social | 400 |
| Cifra de afaceri | 69.571 |
| Venituri totale | 70.831 |
| Cheltuieli totale | 146.295 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 75.464 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 76.172 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 143.563 |
| Active circulante | 67.192 |
| Stocuri | 482 |
| Creante | 64.367 |
| Disponibilitati | 2.343 |
| Datorii | 222.401 |
| Capitaluri proprii | -11.646 |
| Capital social | 400 |
| Cifra de afaceri | 229.758 |
| Venituri totale | 255.293 |
| Cheltuieli totale | 265.764 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 10.471 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 13.024 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 181.518 |
| Active circulante | 102.180 |
| Stocuri | 482 |
| Creante | 99.797 |
| Disponibilitati | 1.901 |
| Datorii | 282.320 |
| Capitaluri proprii | 1.378 |
| Capital social | 400 |
| Cifra de afaceri | 338.852 |
| Venituri totale | 381.360 |
| Cheltuieli totale | 435.889 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 54.529 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 58.343 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 247.965 |
| Active circulante | 216.801 |
| Stocuri | 28.831 |
| Creante | 172.435 |
| Disponibilitati | 15.535 |
| Datorii | 374.625 |
| Capitaluri proprii | 90.141 |
| Capital social | 400 |
| Cifra de afaceri | 676.925 |
| Venituri totale | 697.569 |
| Cheltuieli totale | 688.753 |
| Profit brut | 8.816 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 1.840 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active imobilizate | 79.546 |
| Active circulante | 136.487 |
| Creante | 97.672 |
| Disponibilitati | 38.815 |
| Datorii | 127.731 |
| Capitaluri proprii | 88.302 |
| Capital social | 400 |
| Cifra de afaceri | 605.170 |
| Venituri totale | 664.110 |
| Cheltuieli totale | 626.611 |
| Profit brut | 37.499 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 36.913 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |