PANDORA LADIES FASHION INTERNATIONAL SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ
| Denumire | PANDORA LADIES FASHION INTERNATIONAL SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ |
| CUI | 21898118 |
| Nr. Reg. Com. | J2017000028396 |
| EUID | ROONRC.J17/794/2015 |
| CAEN | 1421 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | radiată |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2015-06-22 (11 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| CIUNGAN ADRIANA MADALINA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 8 586 813 | 1 782 448 | 865 492 | — | — | — | 74 |
| 2024 | 6 069 947 | 767 707 | 422 004 | 1 008 755 | 518 712 | 1 332 294 | 62 |
| 2023 | 5 045 480 | -334 677 | 678 195 | 41 006 | 690 498 | 61 056 | 70 |
| 2022 | 3 289 093 | 533 809 | 473 418 | — | 869 151 | 395 733 | 39 |
| 2021 | 1 983 489 | 15 485 | 1 016 289 | — | — | — | 11 |
| 2020 | 1 905 465 | 21 369 | 669 333 | — | — | — | 20 |
| 2019 | 1 206 797 | 39 157 | 545 860 | 13 697 | 289 793 | -176 371 | 26 |
| 2018 | 1 464 542 | 5 946 | 669 995 | 14 242 | 440 225 | -215 528 | 47 |
| 2017 | 236 956 | 2 083 | 535 496 | 14 695 | 294 837 | -225 964 | 49 |
| 2016 | 3 174 108 | -254 530 | 346 506 | 14 967 | 103 493 | -228 046 | 150 |
Statistics
Commercial networks and enterprises8 586 813 lei
41%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “PANDORA LADIES FASHION INTERNATIONAL SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ”
| Cod CAEN preponderent | 1421 Rev. 0 (echivalent: 1421 Rev. 1, 1421 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Extracția pietrișului și nisipului |
| Descriere Activitate | Extracția pietrișului și nisipului |
| Cod CAEN principal | 14 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mijlocii , Vrancea , domeniul 1421: Extracția pietrișului și nisipului
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „PANDORA LADIES FASHION INTERNATIONAL SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „PANDORA LADIES FASHION INTERNATIONAL SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „PANDORA LADIES FASHION INTERNATIONAL SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.008.755 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 518.712 |
| Stocuri | 194.246 |
| Creante | 317.430 |
| Casa si conturi la banci | 7.036 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 227.340 |
| DATORII | 422.004 |
| VENITURI IN AVANS | 509 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.332.294 |
| Capital subscris varsat | 964.810 |
| Cifra de afaceri neta | 6.069.947 |
| VENITURI TOTALE | 6.148.559 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.222.286 |
| Profitul brut | 926.273 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 767.707 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 62 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 41.006 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 690.498 |
| Stocuri | 52.538 |
| Creante | 480.592 |
| Casa si conturi la banci | 157.368 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 7.747 |
| DATORII | 678.195 |
| CAPITALURI - TOTAL | 61.056 |
| Capital subscris varsat | 140.410 |
| Cifra de afaceri neta | 5.045.480 |
| VENITURI TOTALE | 5.146.737 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.441.473 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 294.736 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 334.677 |
| Numar mediu de salariati | 70 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 869.151 |
| Stocuri | 43.081 |
| Creante | 815.984 |
| Casa si conturi la banci | 10.086 |
| DATORII | 473.418 |
| CAPITALURI - TOTAL | 395.733 |
| Capital subscris varsat | 140.410 |
| Cifra de afaceri neta | 3.289.093 |
| VENITURI TOTALE | 3.455.484 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.882.250 |
| Profitul brut | 573.234 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 533.809 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 39 |
| Active circulante | 878.212 |
| Stocuri | 56.522 |
| Creante | 783.291 |
| Disponibilitati | 38.399 |
| Datorii | 1.016.289 |
| Capitaluri proprii | -138.077 |
| Capital social | 140.410 |
| Cifra de afaceri | 1.983.489 |
| Venituri totale | 2.056.038 |
| Cheltuieli totale | 2.021.181 |
| Profit brut | 34.857 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 15.485 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 11 |
| Active circulante | 512.272 |
| Stocuri | 34.779 |
| Creante | 288.533 |
| Disponibilitati | 188.960 |
| Cheltuieli in avans | 3.500 |
| Datorii | 669.333 |
| Capitaluri proprii | -153.561 |
| Capital social | 140.410 |
| Cifra de afaceri | 1.905.465 |
| Venituri totale | 1.965.809 |
| Cheltuieli totale | 1.933.067 |
| Profit brut | 32.742 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 21.369 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 20 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 13.697 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 289.793 |
| Stocuri | 104.651 |
| Creante | 184.893 |
| Casa si conturi la banci | 249 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 65.999 |
| DATORII | 545.860 |
| CAPITALURI - TOTAL | -176.371 |
| Capital subscris varsat | 138.970 |
| Cifra de afaceri neta | 1.206.797 |
| VENITURI TOTALE | 1.254.083 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.202.859 |
| Profitul brut | 51.224 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 39.157 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 26 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 14.242 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 440.225 |
| Stocuri | 51.489 |
| Creante | 376.532 |
| Casa si conturi la banci | 12.204 |
| DATORII | 669.995 |
| CAPITALURI - TOTAL | -215.528 |
| Capital subscris varsat | 138.970 |
| Cifra de afaceri neta | 1.464.542 |
| VENITURI TOTALE | 1.464.589 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.442.838 |
| Profitul brut | 21.751 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 5.946 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 47 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 14.695 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 294.837 |
| Stocuri | 51.489 |
| Creante | 232.571 |
| Casa si conturi la banci | 10.777 |
| DATORII | 535.496 |
| CAPITALURI - TOTAL | -225.964 |
| Capital subscris varsat | 134.480 |
| Cifra de afaceri neta | 236.956 |
| VENITURI TOTALE | 236.956 |
| CHELTUIELI TOTALE | 234.873 |
| Profitul brut | 2.083 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.083 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 49 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 14.967 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 103.493 |
| Stocuri | 51.489 |
| Creante | 28.417 |
| Casa si conturi la banci | 23.587 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 346.506 |
| CAPITALURI - TOTAL | -228.046 |
| Capital subscris varsat | 134.480 |
| Cifra de afaceri neta | 3.174.108 |
| VENITURI TOTALE | 3.218.370 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.472.900 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 254.530 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 254.530 |
| Numar mediu de salariati | 150 |