SOFT MANAGEMENT EXPLODE SRL – CUI 37150694
Pe scurt
SOFT MANAGEMENT EXPLODE SRL are CUI 37150694, număr de înregistrare J2017000323260 și sediul în Municipiul Reghin, județul Mureş. Activitatea principală declarată: CAEN 6290 – Alte activități de servicii privind tehnologia informației. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 1.203.551 lei, un profit net de 302.006 lei și un număr mediu de 4 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 27.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | SOFT MANAGEMENT EXPLODE SRL |
| CUI | 37150694 |
| Nr. Reg. Com. | J2017000323260 |
| EUID | ROONRC.J2017000323260 |
| CAEN | 6290 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 27.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2017-03-03 (9 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| ZSIGMOND CSABA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 203 551 | 302 006 | 83 559 | 47 628 | 349 641 | 313 710 | 4 |
| 2024 | 893 942 | 246 025 | 51 139 | 44 021 | 304 391 | 297 273 | 3 |
| 2023 | 729 664 | 146 645 | 90 275 | 50 293 | 187 029 | 147 047 | 3 |
| 2022 | 478 325 | 80 244 | 105 683 | 3 642 | 173 274 | 71 233 | 3 |
| 2021 | 245 781 | 2 700 | 41 633 | 8 042 | 62 480 | 28 889 | 1 |
| 2020 | 52 550 | 30 789 | 9 419 | 4 000 | 31 608 | 26 189 | 0 |
| 2019 | 17 929 | 4 539 | 19 054 | 6 000 | 8 454 | -4 600 | 0 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises1 203 551 lei
35%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “SOFT MANAGEMENT EXPLODE SRL”
| Cod CAEN preponderent | 6290 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Alte activități de servicii privind tehnologia informației |
| Descriere Activitate | Alte activități de servicii privind tehnologia informației |
| Cod CAEN principal | 62 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Mureş , domeniul 6290: Alte activități de servicii privind tehnologia informației
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (62), poziții apropiate de locul 224 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- UMT CG SOFTWARE SRL – locul 220, 32,71 mil. lei, Bucureşti
- CPLANE NETWORKS S.R.L. – locul 220, 5,51 mil. lei, Bucureşti
- SIRIUS DATA SERV S.R.L. – locul 220, 1,85 mil. lei, Dâmboviţa
- LINSERV SOLUŢII COMPLETE SRL – locul 220, 1,23 mil. lei, Prahova
- WINTEAM SOLUTIONS SRL – locul 220, 679.244 lei, Bucureşti
- ZERGRUSH S.R.L. – locul 220, 386.260 lei, Bucureşti
- WAYFARE SRL – locul 221, 32,70 mil. lei, Cluj
- DIGITAL IT CONSULTING SRL – locul 221, 5,51 mil. lei, Bucureşti
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „SOFT MANAGEMENT EXPLODE SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „SOFT MANAGEMENT EXPLODE SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „SOFT MANAGEMENT EXPLODE SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 44.021 |
| Active circulante | 304.391 |
| Stocuri | 26.658 |
| Creante | 43.552 |
| Disponibilitati | 234.181 |
| Datorii | 51.139 |
| Capitaluri proprii | 297.273 |
| Capital social | 290 |
| Cifra de afaceri | 893.942 |
| Venituri totale | 894.174 |
| Cheltuieli totale | 624.513 |
| Profit brut | 269.661 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 246.025 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 50.293 |
| Active circulante | 187.029 |
| Stocuri | 29.492 |
| Creante | 50.707 |
| Disponibilitati | 106.830 |
| Datorii | 90.275 |
| Capitaluri proprii | 147.047 |
| Capital social | 290 |
| Cifra de afaceri | 729.664 |
| Venituri totale | 729.711 |
| Cheltuieli totale | 576.757 |
| Profit brut | 152.954 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 146.645 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 3.642 |
| Active circulante | 173.274 |
| Stocuri | 33.097 |
| Creante | 15.984 |
| Disponibilitati | 124.193 |
| Datorii | 105.683 |
| Capitaluri proprii | 71.233 |
| Capital social | 290 |
| Cifra de afaceri | 478.325 |
| Venituri totale | 478.372 |
| Cheltuieli totale | 394.414 |
| Profit brut | 83.958 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 80.244 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 8.042 |
| Active circulante | 62.480 |
| Stocuri | 27.451 |
| Creante | 2.912 |
| Disponibilitati | 32.117 |
| Datorii | 41.633 |
| Capitaluri proprii | 28.889 |
| Capital social | 290 |
| Cifra de afaceri | 245.781 |
| Venituri totale | 245.982 |
| Cheltuieli totale | 241.292 |
| Profit brut | 4.690 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 2.700 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 4.000 |
| Active circulante | 31.608 |
| Stocuri | 2.666 |
| Creante | 1.201 |
| Disponibilitati | 27.741 |
| Datorii | 9.419 |
| Capitaluri proprii | 26.189 |
| Capital social | 290 |
| Cifra de afaceri | 52.550 |
| Venituri totale | 52.647 |
| Cheltuieli totale | 20.471 |
| Profit brut | 32.176 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 30.789 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active imobilizate | 6.000 |
| Active circulante | 8.454 |
| Creante | 2.459 |
| Disponibilitati | 5.995 |
| Datorii | 19.054 |
| Capitaluri proprii | -4.600 |
| Capital social | 290 |
| Cifra de afaceri | 17.929 |
| Venituri totale | 18.022 |
| Cheltuieli totale | 12.944 |
| Profit brut | 5.078 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 4.539 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active imobilizate | 1.583 |
| Active circulante | 2.276 |
| Creante | 1.503 |
| Disponibilitati | 773 |
| Datorii | 13.089 |
| Capitaluri proprii | -9.230 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 4.023 |
| Venituri totale | 4.030 |
| Cheltuieli totale | 8.596 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 4.566 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 4.687 |
| Active imobilizate | 2.849 |
| Active circulante | 566 |
| Disponibilitati | 566 |
| Datorii | 7.958 |
| Capitaluri proprii | -4.543 |
| Capital social | 200 |
| Venituri totale | 40 |
| Cheltuieli totale | 4.782 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 4.742 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 4.743 |
| Nr. salariati | 0 |