SOCIETATEA COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ ATCOM S.C.M.
| Denumire | SOCIETATEA COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ ATCOM S.C.M. |
| CUI | 18137800 |
| Nr. Reg. Com. | C2005000031244 |
| EUID | ROONRC.C2005000031244 |
| CAEN | 6820 |
| Forma juridica | ORGANIZAŢIE COOPERATISTĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | reorganizare - fuziune prin absorbţie |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2005-11-16 (20 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| GÂTA RAUL | - | România |
| BLAJ ADRIAN | - | România |
| BOZÎNTAN CAMELIA GEORGETA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 347 317 | 205 993 | 132 419 | — | — | — | 7 |
| 2024 | 1 274 865 | 844 878 | 224 166 | — | — | — | 9 |
| 2023 | 1 388 556 | 184 788 | 543 573 | — | — | — | 9 |
| 2022 | 1 341 961 | 189 150 | 144 905 | — | — | — | 9 |
| 2021 | 1 221 796 | 184 741 | 108 906 | — | — | — | 0 |
| 2020 | 1 064 954 | 151 114 | 87 518 | — | — | — | 8 |
| 2019 | 1 053 437 | 113 852 | 108 326 | 2 229 452 | 284 111 | 2 403 137 | 8 |
| 2018 | 960 712 | 56 654 | 136 218 | 2 289 111 | 200 421 | 2 347 055 | 10 |
| 2017 | 2 047 231 | -80 824 | 119 544 | 2 280 769 | 154 729 | 2 314 040 | 11 |
| 2016 | 3 321 930 | -75 124 | 335 676 | 2 335 123 | 472 349 | 2 469 922 | 45 |
Statistics
Commercial networks and enterprises1 347 317 lei
6%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “SOCIETATEA COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ ATCOM S.C.M.”
| Cod CAEN preponderent | 6820 Rev. 2 (echivalent: 6820 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate |
| Descriere Activitate | Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate |
| Cod CAEN principal | 68 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate |
| Descriere activitate (principal) | Tranzacții imobiliare |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 3 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Microîntreprinderi , Maramureş , domeniul 6820: Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „SOCIETATEA COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ ATCOM S.C.M." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „SOCIETATEA COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ ATCOM S.C.M."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „SOCIETATEA COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ ATCOM S.C.M."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 1.749.572 |
| Active circulante | 2.207.177 |
| Creante | 111.645 |
| Disponibilitati | 2.086.721 |
| Datorii | 224.166 |
| Capitaluri proprii | 3.732.583 |
| Capital social | 264.500 |
| Cifra de afaceri | 1.274.865 |
| Venituri totale | 2.044.407 |
| Cheltuieli totale | 1.136.651 |
| Profit brut | 907.756 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 844.878 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 9 |
| Active imobilizate | 1.791.552 |
| Active circulante | 1.639.726 |
| Creante | 140.655 |
| Disponibilitati | 1.490.260 |
| Datorii | 543.573 |
| Capitaluri proprii | 2.887.705 |
| Capital social | 264.500 |
| Cifra de afaceri | 1.388.556 |
| Venituri totale | 1.451.994 |
| Cheltuieli totale | 1.252.415 |
| Profit brut | 199.579 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 184.788 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 9 |
| Active imobilizate | 1.893.483 |
| Active circulante | 952.839 |
| Creante | 86.797 |
| Disponibilitati | 857.231 |
| Datorii | 144.905 |
| Capitaluri proprii | 2.701.417 |
| Capital social | 263.000 |
| Cifra de afaceri | 1.341.961 |
| Venituri totale | 1.351.742 |
| Cheltuieli totale | 1.148.856 |
| Profit brut | 202.886 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 189.150 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 9 |
| Active imobilizate | 1.992.184 |
| Active circulante | 658.531 |
| Creante | 62.396 |
| Disponibilitati | 587.324 |
| Datorii | 108.906 |
| Venituri in avans | 2.969 |
| Capitaluri proprii | 2.538.840 |
| Capital social | 159.530 |
| Cifra de afaceri | 1.221.796 |
| Venituri totale | 1.229.933 |
| Cheltuieli totale | 1.028.204 |
| Profit brut | 201.729 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 184.741 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active imobilizate | 2.152.883 |
| Active circulante | 412.645 |
| Creante | 38.096 |
| Disponibilitati | 365.738 |
| Datorii | 87.518 |
| Venituri in avans | 4.800 |
| Capitaluri proprii | 2.473.210 |
| Capital social | 153.170 |
| Cifra de afaceri | 1.064.954 |
| Venituri totale | 1.145.039 |
| Cheltuieli totale | 983.673 |
| Profit brut | 161.366 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 151.114 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 8 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.229.452 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 284.111 |
| Creante | 101.109 |
| Casa si conturi la banci | 174.191 |
| DATORII | 108.326 |
| VENITURI IN AVANS | 2.100 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.403.137 |
| Capital subscris varsat | 134.210 |
| Cifra de afaceri neta | 1.053.437 |
| VENITURI TOTALE | 1.097.097 |
| CHELTUIELI TOTALE | 972.435 |
| Profitul brut | 124.662 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 113.852 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 8 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.289.111 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 200.421 |
| Creante | 93.020 |
| Casa si conturi la banci | 98.590 |
| DATORII | 136.218 |
| VENITURI IN AVANS | 6.259 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.347.055 |
| Capital subscris varsat | 143.980 |
| Cifra de afaceri neta | 960.712 |
| VENITURI TOTALE | 961.496 |
| CHELTUIELI TOTALE | 894.883 |
| Profitul brut | 66.613 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 56.654 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 10 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.280.769 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 154.729 |
| Creante | 107.581 |
| Casa si conturi la banci | 38.337 |
| DATORII | 119.544 |
| VENITURI IN AVANS | 1.914 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.314.040 |
| Capital subscris varsat | 167.620 |
| Cifra de afaceri neta | 2.047.231 |
| VENITURI TOTALE | 2.000.714 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.081.538 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 80.824 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 80.824 |
| Numar mediu de salariati | 11 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.335.123 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 472.349 |
| Stocuri | 52.121 |
| Creante | 273.011 |
| Casa si conturi la banci | 138.906 |
| DATORII | 335.676 |
| VENITURI IN AVANS | 1.874 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.469.922 |
| Capital subscris varsat | 167.620 |
| Cifra de afaceri neta | 3.321.930 |
| VENITURI TOTALE | 3.379.447 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.454.571 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 75.124 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 75.124 |
| Numar mediu de salariati | 45 |