SMART HIKE SRL – CUI 30820568
Informativ
SMART HIKE SRL are CUI 30820568, număr de înregistrare J2012012266400 și sediul în Bucureşti Sectorul 2, județul Bucureşti. Activitatea principală declarată: CAEN 6210 – Transporturi aeriene dupa grafic. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 5.080.217 lei, un profit net de 644.775 lei și un număr mediu de 14 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 31.08.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | SMART HIKE SRL |
| CUI | 30820568 |
| Nr. Reg. Com. | J2012012266400 |
| EUID | ROONRC.J2012012266400 |
| CAEN | 6210 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 31.08.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2012-10-23 (14 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| IORGULESCU ŞTEFAN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 5 080 217 | 644 775 | 1 078 377 | 19 254 | 2 691 883 | 1 637 648 | 14 |
| 2024 | 4 529 940 | 860 955 | 440 333 | 7 297 | 2 310 951 | 1 885 240 | 15 |
| 2023 | 3 937 347 | 736 068 | 342 912 | 12 632 | 2 080 818 | 1 756 758 | 13 |
| 2022 | 2 786 599 | 503 951 | 251 602 | 27 112 | 1 294 182 | 1 075 038 | 11 |
| 2021 | 1 847 111 | 325 112 | 235 167 | 50 637 | 751 317 | 571 087 | 9 |
| 2020 | 494 867 | 297 574 | 107 011 | 62 392 | 343 297 | 297 814 | 1 |
| 2019 | 261 965 | 112 366 | 90 735 | 73 256 | 193 309 | 175 816 | 1 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “SMART HIKE SRL”
| Cod CAEN preponderent | 6201 Rev. 2 |
| Obiect Activitate | Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) |
| Descriere Activitate | Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) |
| Cod CAEN principal | 62 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) |
| Descriere activitate (principal) | Activități de servicii în tehnologia informației |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mici , Bucureşti , domeniul 6201: Transporturi aeriene dupa grafic
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (62), poziții apropiate de locul 84 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- SAGUARO TECHNOLOGY ROMANIA S.R.L. – locul 80, 105,93 mil. lei, Timiş
- TIVO EUROPE SRL – locul 80, 21,79 mil. lei, Bucureşti
- SOFTWARE DISTRIBUTION GROUP SRL – locul 80, 8,02 mil. lei, Vaslui
- BLUESPARK TECHNOLOGIES S.R.L. – locul 80, 5,38 mil. lei, Cluj
- WEGASAP SOLUTIONS S.R.L. – locul 80, 1,51 mil. lei, Ilfov
- TECH OPTIC S.R.L. – locul 80, 846.146 lei, Bucureşti
- HIRAETH SERVICES S.R.L. – locul 80, 354.294 lei, Buzău
- GE POWER INFRASTRUCTURE ROMANIA S.R.L. – locul 81, 104,47 mil. lei, Bucureşti
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „SMART HIKE SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „SMART HIKE SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „SMART HIKE SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 7.297 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.310.951 |
| Creante | 932.901 |
| Casa si conturi la banci | 1.378.050 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 7.325 |
| DATORII | 440.333 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.885.240 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 4.529.940 |
| VENITURI TOTALE | 4.721.644 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.720.997 |
| Profitul brut | 1.000.647 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 860.955 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 15 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 12.632 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.080.818 |
| Creante | 997.648 |
| Casa si conturi la banci | 1.083.170 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 6.220 |
| DATORII | 342.912 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.756.758 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 3.937.347 |
| VENITURI TOTALE | 4.068.519 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.253.088 |
| Profitul brut | 815.431 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 736.068 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 13 |
| Active imobilizate | 27.112 |
| Active circulante | 1.294.182 |
| Creante | 719.119 |
| Disponibilitati | 575.063 |
| Cheltuieli in avans | 5.346 |
| Datorii | 251.602 |
| Capitaluri proprii | 1.075.038 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 2.786.599 |
| Venituri totale | 2.917.612 |
| Cheltuieli totale | 2.390.397 |
| Profit brut | 527.215 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 503.951 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 11 |
| Active imobilizate | 50.637 |
| Active circulante | 751.317 |
| Creante | 217.863 |
| Disponibilitati | 533.454 |
| Cheltuieli in avans | 4.300 |
| Datorii | 235.167 |
| Capitaluri proprii | 571.087 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.847.111 |
| Venituri totale | 1.868.617 |
| Cheltuieli totale | 1.528.619 |
| Profit brut | 339.998 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 325.112 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 9 |
| Active imobilizate | 62.392 |
| Active circulante | 343.297 |
| Creante | 22.522 |
| Disponibilitati | 320.775 |
| Cheltuieli in avans | 2.219 |
| Datorii | 107.011 |
| Venituri in avans | 3.083 |
| Capitaluri proprii | 297.814 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 494.867 |
| Venituri totale | 517.469 |
| Cheltuieli totale | 214.598 |
| Profit brut | 302.871 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 297.574 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 73.256 |
| Active circulante | 193.309 |
| Creante | 49.735 |
| Disponibilitati | 143.574 |
| Cheltuieli in avans | 1.641 |
| Datorii | 90.735 |
| Venituri in avans | 1.655 |
| Capitaluri proprii | 175.816 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 261.965 |
| Venituri totale | 262.011 |
| Cheltuieli totale | 143.574 |
| Profit brut | 118.437 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 112.366 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 98.240 |
| Active circulante | 69.759 |
| Creante | 30.191 |
| Disponibilitati | 39.568 |
| Cheltuieli in avans | 2.694 |
| Datorii | 91.550 |
| Venituri in avans | 1.655 |
| Capitaluri proprii | 77.488 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 227.201 |
| Venituri totale | 227.767 |
| Cheltuieli totale | 264.473 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 36.706 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 38.983 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 11.019 |
| Active circulante | 154.755 |
| Creante | 15.536 |
| Disponibilitati | 139.219 |
| Cheltuieli in avans | 2.131 |
| Datorii | 17.603 |
| Venituri in avans | 33.831 |
| Capitaluri proprii | 116.471 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 291.085 |
| Venituri totale | 291.156 |
| Cheltuieli totale | 176.166 |
| Profit brut | 114.990 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 112.078 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 11.089 |
| Active circulante | 101.831 |
| Creante | 43.765 |
| Disponibilitati | 58.066 |
| Cheltuieli in avans | 2.143 |
| Datorii | 13.154 |
| Venituri in avans | 18.148 |
| Capitaluri proprii | 83.761 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 169.199 |
| Venituri totale | 169.199 |
| Cheltuieli totale | 83.242 |
| Profit brut | 85.957 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 83.521 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |