SM DEV SOLUTIONS S.R.L. – CUI 43497389
Pe scurt
SM DEV SOLUTIONS S.R.L. are CUI 43497389, număr de înregistrare J04/1724/2020 și sediul în Municipiul Oneşti, județul Bacău. Activitatea principală declarată: CAEN 6202 – Activități de consultanță în tehnologia informației. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 592.518 lei, un profit net de 398.883 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 20.09.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | SM DEV SOLUTIONS S.R.L. |
| CUI | 43497389 |
| Nr. Reg. Com. | J04/1724/2020 |
| EUID | ROONRC.J4/1724/2020 |
| CAEN | 6202 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 20.09.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2020-12-28 (5 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmeiTabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 592 518 | 398 883 | 218 381 | 40 219 | 577 359 | 399 197 | 1 |
| 2024 | 352 085 | 205 437 | 199 584 | 95 494 | 319 404 | 215 314 | 1 |
| 2023 | 302 165 | 161 856 | 78 377 | 154 175 | 309 080 | 384 878 | 1 |
| 2022 | 273 098 | 191 829 | 103 458 | 211 875 | 114 604 | 223 021 | 0 |
| 2021 | 166 525 | 160 992 | 1 149 | 0 | 162 341 | 161 192 | 0 |
| 2020 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 200 | 0 |
Statistics
Commercial networks and enterprises592 518 lei
68%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “SM DEV SOLUTIONS S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 6202 Rev. 2 |
| Obiect Activitate | Activități de consultanță în tehnologia informației |
| Descriere Activitate | Activități de consultanță în tehnologia informației |
| Cod CAEN principal | 62 Activități de consultanță în tehnologia informației |
| Descriere activitate (principal) | Activități de servicii în tehnologia informației |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 0 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Bacău , domeniul 6202: Activități de consultanță în tehnologia informației
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (62), poziții apropiate de locul 274 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- GREEN TREE MARKETING SRL – locul 270, 25,91 mil. lei, Bucureşti
- RAISING A.I. TECHNOLOGY S.R.L. – locul 270, 4,01 mil. lei, Bucureşti
- REMIRA ROMANIA S.R.L. – locul 270, 1,52 mil. lei, Bihor
- HQ LEVEL BUSINESS SERVICES SRL – locul 270, 919.757 lei, Timiş
- FULLHOPZ S.R.L. – locul 270, 600.910 lei, Prahova
- STELLAR STEPS S.R.L. – locul 270, 304.574 lei, Braşov
- SAMEDAY TECHNOLOGY S.R.L. – locul 271, 25,83 mil. lei, Bucureşti
- CONTROLS TECH SOFT S.R.L. – locul 271, 3,93 mil. lei, Iaşi
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „SM DEV SOLUTIONS S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „SM DEV SOLUTIONS S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „SM DEV SOLUTIONS S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 95.494 |
| Active circulante | 319.404 |
| Creante | 6.415 |
| Disponibilitati | 312.989 |
| Datorii | 199.584 |
| Capitaluri proprii | 215.314 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 352.085 |
| Venituri totale | 362.144 |
| Cheltuieli totale | 146.386 |
| Profit brut | 215.758 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 205.437 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 154.175 |
| Active circulante | 309.080 |
| Creante | 91.150 |
| Disponibilitati | 217.930 |
| Datorii | 78.377 |
| Capitaluri proprii | 384.878 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 302.165 |
| Venituri totale | 303.911 |
| Cheltuieli totale | 139.473 |
| Profit brut | 164.438 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 161.856 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 211.875 |
| Active circulante | 114.604 |
| Disponibilitati | 114.604 |
| Datorii | 103.458 |
| Capitaluri proprii | 223.021 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 273.098 |
| Venituri totale | 273.766 |
| Cheltuieli totale | 75.259 |
| Profit brut | 198.507 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 191.829 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active circulante | 162.341 |
| Disponibilitati | 162.341 |
| Datorii | 1.149 |
| Capitaluri proprii | 161.192 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 166.525 |
| Venituri totale | 169.579 |
| Cheltuieli totale | 3.868 |
| Profit brut | 165.711 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 160.992 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active circulante | 200 |
| Disponibilitati | 200 |
| Datorii | 0 |
| Capitaluri proprii | 200 |
| Capital social | 200 |
| Venituri totale | 0 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 0 |