SKYBRIDGE NETWORKS SRL – CUI 15179029
Pe scurt
SKYBRIDGE NETWORKS SRL are CUI 15179029, număr de înregistrare J40/7594/2024 și sediul în Bucureşti Sectorul 1, județul Bucureşti. Activitatea principală declarată: CAEN 5121 – Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor și furajelor. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 16.338.321 lei, un profit net de 290.646 lei și un număr mediu de 10 salariați.
- Stare ONRC: radiată
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 20.08.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | SKYBRIDGE NETWORKS SRL |
| CUI | 15179029 |
| Nr. Reg. Com. | J40/7594/2024 |
| EUID | ROONRC.J40/7594/2024 |
| CAEN | 5121 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 20.08.2026) |
| Stare (ONRC) | radiată |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2024-04-10 (2 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| KONSTANTIN IVANOV VASILEV | - | Bulgaria |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 16 338 321 | 290 646 | 2 937 541 | 109 731 | 2 493 886 | -330 425 | 10 |
| 2024 | 15 799 933 | -844 464 | 3 130 277 | 117 602 | 2 391 072 | -621 071 | 10 |
| 2023 | 9 872 201 | -330 811 | 1 651 587 | 127 037 | 1 746 198 | 223 393 | 10 |
| 2022 | 11 064 640 | 47 164 | 985 984 | 131 269 | 1 410 214 | 565 158 | 8 |
| 2021 | 6 943 097 | -215 352 | 1 077 639 | 60 520 | 1 533 220 | 518 889 | 5 |
| 2020 | 5 491 430 | -647 512 | 893 030 | 59 592 | 1 584 356 | 757 438 | 6 |
| 2019 | 6 939 120 | 247 404 | 857 014 | 63 793 | 2 190 232 | 1 404 950 | 5 |
| 2018 | 8 993 575 | 703 908 | 1 326 833 | — | — | — | 3 |
| 2017 | 10 468 261 | 940 069 | 1 735 901 | — | — | — | 3 |
Statistics
Commercial networks and enterprises16 338 321 lei
3%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “SKYBRIDGE NETWORKS SRL”
| Cod CAEN preponderent | 5121 Rev. 2 (echivalent: 5121 Rev. 1, 5121 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Transporturi aeriene de marfă |
| Descriere Activitate | Transporturi aeriene de marfă |
| Cod CAEN principal | 51 Transporturi aeriene de marfă |
| Descriere activitate (principal) | Transporturi aeriene |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mici , Bucureşti , domeniul 5121: Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor și furajelor
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (51), poziții apropiate de locul 7 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- FLY ONE AIRLINES S.R.L. – locul 3, 268,50 mil. lei, Bucureşti
- LUFTHANSA CARGO A.G. - GERMANIA - KELSTERBACH - SA SUCURSALA BUCHAREST – locul 3, 57,93 mil. lei, Ilfov
- DAN AIR S.R.L. – locul 4, 224,20 mil. lei, Bucureşti
- EASI LOGISTIC SRL – locul 4, 38,41 mil. lei, Ilfov
- CARPATAIR SA – locul 5, 146,72 mil. lei, Bucureşti
- SKY - XS AIRCARGO SRL – locul 5, 21,87 mil. lei, Ilfov
- TOYO AVIATION SRL – locul 6, 116,94 mil. lei, Bucureşti
- AVIATION SERVICES BUCHAREST SRL – locul 6, 18,84 mil. lei, Ilfov
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „SKYBRIDGE NETWORKS SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „SKYBRIDGE NETWORKS SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „SKYBRIDGE NETWORKS SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 117.602 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.391.072 |
| Creante | 1.974.004 |
| Casa si conturi la banci | 417.068 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 672 |
| DATORII | 3.130.277 |
| VENITURI IN AVANS | 140 |
| CAPITALURI - TOTAL | -621.071 |
| Capital subscris varsat | 338.150 |
| Cifra de afaceri neta | 15.799.933 |
| VENITURI TOTALE | 15.954.593 |
| CHELTUIELI TOTALE | 16.799.057 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 844.464 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 844.464 |
| Numar mediu de salariati | 10 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 127.037 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.746.198 |
| Creante | 1.559.250 |
| Casa si conturi la banci | 186.948 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 2.095 |
| DATORII | 1.651.587 |
| VENITURI IN AVANS | 350 |
| CAPITALURI - TOTAL | 223.393 |
| Capital subscris varsat | 338.150 |
| Cifra de afaceri neta | 9.872.201 |
| VENITURI TOTALE | 10.007.772 |
| CHELTUIELI TOTALE | 10.338.583 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 330.811 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 330.811 |
| Numar mediu de salariati | 10 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 131.269 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.410.214 |
| Creante | 1.179.041 |
| Casa si conturi la banci | 231.173 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 10.219 |
| DATORII | 985.984 |
| VENITURI IN AVANS | 560 |
| CAPITALURI - TOTAL | 565.158 |
| Capital subscris varsat | 338.150 |
| Cifra de afaceri neta | 11.064.640 |
| VENITURI TOTALE | 11.242.302 |
| CHELTUIELI TOTALE | 11.195.138 |
| Profitul brut | 47.164 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 47.164 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 8 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 60.520 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.533.220 |
| Creante | 1.338.576 |
| Casa si conturi la banci | 194.644 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 3.558 |
| DATORII | 1.077.639 |
| VENITURI IN AVANS | 770 |
| CAPITALURI - TOTAL | 518.889 |
| Capital subscris varsat | 338.150 |
| Cifra de afaceri neta | 6.943.097 |
| VENITURI TOTALE | 6.998.965 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.214.317 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 215.352 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 215.352 |
| Numar mediu de salariati | 5 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 59.592 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.584.356 |
| Creante | 875.931 |
| Casa si conturi la banci | 708.425 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 6.520 |
| DATORII | 893.030 |
| CAPITALURI - TOTAL | 757.438 |
| Capital subscris varsat | 338.150 |
| Cifra de afaceri neta | 5.491.430 |
| VENITURI TOTALE | 5.550.243 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.197.755 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 647.512 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 647.512 |
| Numar mediu de salariati | 6 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 63.793 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.190.232 |
| Creante | 1.019.196 |
| Casa si conturi la banci | 1.171.036 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 7.939 |
| DATORII | 857.014 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.404.950 |
| Capital subscris varsat | 338.150 |
| Cifra de afaceri neta | 6.939.120 |
| VENITURI TOTALE | 7.016.316 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.713.897 |
| Profitul brut | 302.419 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 247.404 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 5 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 63.442 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.582.616 |
| Creante | 1.189.454 |
| Casa si conturi la banci | 1.393.162 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 4.103 |
| DATORII | 1.326.833 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.323.328 |
| Capital subscris varsat | 338.150 |
| Cifra de afaceri neta | 8.993.575 |
| VENITURI TOTALE | 9.044.741 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.199.919 |
| Profitul brut | 844.822 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 703.908 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 3 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 19.277 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.100.036 |
| Creante | 1.836.035 |
| Casa si conturi la banci | 1.264.001 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 4.228 |
| DATORII | 1.735.901 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.387.640 |
| Capital subscris varsat | 338.150 |
| Cifra de afaceri neta | 10.468.261 |
| VENITURI TOTALE | 10.576.136 |
| CHELTUIELI TOTALE | 9.451.584 |
| Profitul brut | 1.124.552 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 940.069 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 3 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 13.758 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.579.437 |
| Creante | 1.390.501 |
| Casa si conturi la banci | 1.188.936 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 3.676 |
| DATORII | 1.578.631 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.018.240 |
| Capital subscris varsat | 338.150 |
| Cifra de afaceri neta | 6.460.078 |
| VENITURI TOTALE | 6.525.879 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.930.296 |
| Profitul brut | 595.583 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 496.774 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 3 |