SKEPSIS ADVERTISING SRL
| Denumire | SKEPSIS ADVERTISING SRL |
| CUI | 16315676 |
| Nr. Reg. Com. | J2004005610406 |
| EUID | ROONRC.J40/5610/2004 |
| CAEN | 7311 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2004-04-07 (22 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| VLAD MIRABELA ANDRA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 5 197 573 | 361 852 | 1 528 042 | — | — | — | 10 |
| 2024 | 5 947 334 | 776 095 | 1 427 162 | 145 133 | 2 321 588 | 1 033 281 | 10 |
| 2023 | 6 336 366 | 206 858 | 2 194 874 | 199 440 | 2 598 836 | 534 348 | 11 |
| 2022 | 7 249 286 | 889 117 | 1 830 001 | 155 337 | 2 542 086 | 890 537 | 10 |
| 2021 | 4 860 054 | 679 309 | 538 264 | 141 367 | 1 635 096 | 1 250 754 | 6 |
| 2020 | 4 274 040 | 811 480 | 2 027 087 | 225 042 | 2 969 887 | 1 178 705 | 9 |
| 2019 | 4 339 143 | 372 556 | 1 492 704 | 289 689 | 1 562 156 | 373 856 | 9 |
| 2018 | 3 446 679 | 13 920 | 1 129 368 | 157 809 | 1 336 836 | 370 671 | 10 |
| 2017 | 4 577 123 | 355 551 | 2 254 899 | 49 346 | 2 561 747 | 356 751 | 9 |
| 2016 | 5 568 022 | 555 171 | 1 764 033 | 59 443 | 2 260 961 | 556 371 | 8 |
Statistics
Commercial networks and enterprises5 197 573 lei
-13%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “SKEPSIS ADVERTISING SRL”
| Cod CAEN preponderent | 7311 Rev. 2 (echivalent: 7311 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Activități ale agențiilor de publicitate |
| Descriere Activitate | Activități ale agențiilor de publicitate |
| Cod CAEN principal | 73 Activități ale agențiilor de publicitate |
| Descriere activitate (principal) | Publicitate și activități de studiere a pieței |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Bucureşti , domeniul 7311: Activități ale agențiilor de publicitate
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „SKEPSIS ADVERTISING SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „SKEPSIS ADVERTISING SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „SKEPSIS ADVERTISING SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 145.133 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.321.588 |
| Stocuri | 227.761 |
| Creante | 988.050 |
| Casa si conturi la banci | 947.850 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 24.684 |
| DATORII | 1.427.162 |
| VENITURI IN AVANS | 30.962 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.033.281 |
| Capital subscris varsat | 1.200 |
| Cifra de afaceri neta | 5.947.334 |
| VENITURI TOTALE | 5.962.950 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.050.939 |
| Profitul brut | 912.011 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 776.095 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 10 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 199.440 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.598.836 |
| Creante | 1.676.119 |
| Casa si conturi la banci | 317.691 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 22.509 |
| DATORII | 2.194.874 |
| VENITURI IN AVANS | 91.563 |
| CAPITALURI - TOTAL | 534.348 |
| Capital subscris varsat | 1.200 |
| Cifra de afaceri neta | 6.336.366 |
| VENITURI TOTALE | 6.353.217 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.092.142 |
| Profitul brut | 261.075 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 206.858 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 11 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 155.337 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.542.086 |
| Creante | 1.391.282 |
| Casa si conturi la banci | 609.602 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 23.115 |
| DATORII | 1.830.001 |
| CAPITALURI - TOTAL | 890.537 |
| Capital subscris varsat | 1.200 |
| Cifra de afaceri neta | 7.249.286 |
| VENITURI TOTALE | 7.278.157 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.297.343 |
| Profitul brut | 980.814 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 889.117 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 10 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 141.367 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.635.096 |
| Creante | 727.286 |
| Casa si conturi la banci | 900.743 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 12.555 |
| DATORII | 538.264 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.250.754 |
| Capital subscris varsat | 1.100 |
| Cifra de afaceri neta | 4.860.054 |
| VENITURI TOTALE | 5.613.277 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.888.259 |
| Profitul brut | 725.018 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 679.309 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 6 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 225.042 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.969.887 |
| Stocuri | 291.817 |
| Creante | 1.184.768 |
| Casa si conturi la banci | 1.486.235 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 10.863 |
| DATORII | 2.027.087 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.178.705 |
| Capital subscris varsat | 1.100 |
| Cifra de afaceri neta | 4.274.040 |
| VENITURI TOTALE | 4.667.513 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.812.154 |
| Profitul brut | 855.359 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 811.480 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 9 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 289.689 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.562.156 |
| Stocuri | 62.988 |
| Creante | 948.512 |
| Casa si conturi la banci | 411.880 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 14.715 |
| DATORII | 1.492.704 |
| CAPITALURI - TOTAL | 373.856 |
| Capital subscris varsat | 1.100 |
| Cifra de afaceri neta | 4.339.143 |
| VENITURI TOTALE | 4.391.010 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.979.339 |
| Profitul brut | 411.671 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 372.556 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 9 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 157.809 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.336.836 |
| Creante | 684.136 |
| Casa si conturi la banci | 256.873 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 5.394 |
| DATORII | 1.129.368 |
| CAPITALURI - TOTAL | 370.671 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 3.446.679 |
| VENITURI TOTALE | 3.492.392 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.443.903 |
| Profitul brut | 48.489 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 13.920 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 10 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 49.346 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.561.747 |
| Creante | 1.437.388 |
| Casa si conturi la banci | 418.722 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 557 |
| DATORII | 2.254.899 |
| CAPITALURI - TOTAL | 356.751 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 4.577.123 |
| VENITURI TOTALE | 4.650.839 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.219.450 |
| Profitul brut | 431.389 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 355.551 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 9 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 59.443 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.260.961 |
| Creante | 1.314.364 |
| Casa si conturi la banci | 321.374 |
| DATORII | 1.764.033 |
| CAPITALURI - TOTAL | 556.371 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 5.568.022 |
| VENITURI TOTALE | 5.643.375 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.967.479 |
| Profitul brut | 675.896 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 555.171 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 8 |