SIMAR INDUSTRIAL SRL
| Denumire | SIMAR INDUSTRIAL SRL |
| CUI | 15381728 |
| Nr. Reg. Com. | J2003005480400 |
| EUID | ROONRC.J2003005480400 |
| CAEN | 2899 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2003-04-18 (23 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| TUDORACHE RAREŞ | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 6 713 028 | 73 185 | 14 570 477 | — | — | — | 27 |
| 2024 | 6 587 023 | 777 785 | 14 511 577 | 15 400 055 | 4 472 838 | 5 328 349 | 29 |
| 2023 | 6 497 565 | 327 270 | 15 253 546 | 15 096 696 | 4 347 730 | 3 794 667 | 26 |
| 2022 | 6 836 501 | 358 269 | 14 659 784 | 14 811 263 | 4 092 002 | 3 468 777 | 30 |
| 2021 | 5 928 818 | 85 348 | 18 395 966 | 15 165 052 | 7 173 278 | 3 606 948 | 28 |
| 2020 | 4 747 027 | -1 066 336 | 18 307 601 | 15 085 861 | 6 935 527 | 3 521 601 | 29 |
| 2019 | 6 188 814 | -147 351 | 18 212 826 | 15 134 130 | 8 238 516 | 4 882 627 | 49 |
| 2018 | 7 143 628 | 20 462 | 18 883 964 | 15 251 924 | 8 946 427 | 5 055 191 | 100 |
| 2017 | 5 536 334 | -506 212 | 18 053 689 | 15 463 741 | 7 841 574 | 5 034 729 | 100 |
| 2016 | 5 323 914 | 54 334 | 16 749 605 | 15 594 636 | 7 087 690 | 5 540 941 | 98 |
Statistics
Commercial networks and enterprises6 713 028 lei
2%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “SIMAR INDUSTRIAL SRL”
| Cod CAEN preponderent | 2899 Rev. 2 (echivalent: 2899 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Fabricarea altor mașini și utilaje specifice n.c.a. |
| Descriere Activitate | Fabricarea altor mașini și utilaje specifice n.c.a. |
| Cod CAEN principal | 28 Fabricarea altor mașini și utilaje specifice n.c.a. |
| Descriere activitate (principal) | Fabricarea de mașini, utilaje și echipamente n.c.a. |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Bucureşti , domeniul 2899: Fabricarea altor mașini și utilaje specifice n.c.a.
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „SIMAR INDUSTRIAL SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „SIMAR INDUSTRIAL SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „SIMAR INDUSTRIAL SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 15.400.055 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.472.838 |
| Stocuri | 517.853 |
| Creante | 2.604.373 |
| Casa si conturi la banci | 1.350.612 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 168 |
| DATORII | 14.511.577 |
| VENITURI IN AVANS | 33.135 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.328.349 |
| Capital subscris varsat | 583.960 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 6.587.023 |
| VENITURI TOTALE | 7.411.536 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.464.272 |
| Profitul brut | 947.264 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 777.785 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 29 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 15.096.696 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.347.730 |
| Stocuri | 582.694 |
| Creante | 2.531.469 |
| Casa si conturi la banci | 1.233.567 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 9.460 |
| DATORII | 15.253.546 |
| VENITURI IN AVANS | 405.673 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.794.667 |
| Capital subscris varsat | 492.930 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 6.497.565 |
| VENITURI TOTALE | 6.515.943 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.139.224 |
| Profitul brut | 376.719 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 327.270 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 26 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 14.811.263 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.092.002 |
| Stocuri | 684.063 |
| Creante | 2.434.757 |
| Casa si conturi la banci | 973.182 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 2.341 |
| DATORII | 14.659.784 |
| VENITURI IN AVANS | 777.045 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.468.777 |
| Capital subscris varsat | 492.930 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 6.836.501 |
| VENITURI TOTALE | 6.981.851 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.579.740 |
| Profitul brut | 402.111 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 358.269 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 30 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 15.165.052 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.173.278 |
| Stocuri | 1.175.665 |
| Creante | 5.477.858 |
| Casa si conturi la banci | 519.755 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.307 |
| DATORII | 18.395.966 |
| VENITURI IN AVANS | 336.723 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.606.948 |
| Capital subscris varsat | 492.930 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 5.928.818 |
| VENITURI TOTALE | 5.935.979 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.850.631 |
| Profitul brut | 85.348 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 85.348 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 28 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 15.085.861 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.935.527 |
| Stocuri | 1.231.607 |
| Creante | 5.352.415 |
| Casa si conturi la banci | 351.505 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 18.307.601 |
| VENITURI IN AVANS | 192.186 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.521.601 |
| Capital subscris varsat | 492.930 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 4.747.027 |
| VENITURI TOTALE | 4.636.616 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.702.952 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.066.336 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 1.066.336 |
| Numar mediu de salariati | 29 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 15.134.130 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.238.516 |
| Stocuri | 2.919.316 |
| Creante | 5.074.331 |
| Casa si conturi la banci | 244.869 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 7.279 |
| DATORII | 18.212.826 |
| VENITURI IN AVANS | 284.472 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.882.627 |
| Capital subscris varsat | 492.930 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 6.188.814 |
| VENITURI TOTALE | 7.261.869 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.409.220 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 147.351 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 147.351 |
| Numar mediu de salariati | 49 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 15.251.924 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.946.427 |
| Stocuri | 2.784.170 |
| Creante | 5.914.045 |
| Casa si conturi la banci | 248.212 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 4.756 |
| DATORII | 18.883.964 |
| VENITURI IN AVANS | 263.952 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.055.191 |
| Capital subscris varsat | 492.930 |
| Cifra de afaceri neta | 7.143.628 |
| VENITURI TOTALE | 7.155.748 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.130.078 |
| Profitul brut | 25.670 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 20.462 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 100 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 15.463.741 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.841.574 |
| Stocuri | 2.300.730 |
| Creante | 4.426.000 |
| Casa si conturi la banci | 426.254 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 595 |
| DATORII | 18.053.689 |
| VENITURI IN AVANS | 217.492 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.034.729 |
| Capital subscris varsat | 492.930 |
| Cifra de afaceri neta | 5.536.334 |
| VENITURI TOTALE | 5.953.438 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.459.650 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 506.212 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 506.212 |
| Numar mediu de salariati | 100 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 15.594.636 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.087.690 |
| Stocuri | 1.776.348 |
| Creante | 4.330.779 |
| Casa si conturi la banci | 299.398 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 500 |
| DATORII | 16.749.605 |
| VENITURI IN AVANS | 392.280 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.540.941 |
| Capital subscris varsat | 492.930 |
| Cifra de afaceri neta | 5.323.914 |
| VENITURI TOTALE | 6.468.479 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.408.809 |
| Profitul brut | 59.670 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 54.334 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 98 |
Cache disponibil (18 înregistrări)
| An | Tip | Ultima actualizare |
|---|---|---|
| 2024 | WEBASIG | 2026-02-03 09:40:15 |
| 2024 | WEBBROK | 2026-02-03 09:40:15 |
| 2023 | WEBASIG | 2026-02-03 09:40:15 |
| 2023 | WEBBROK | 2026-02-03 09:40:15 |
| 2022 | WEBASIG | 2026-02-03 09:40:15 |
| 2022 | WEBBROK | 2026-02-03 09:40:15 |
| 2021 | WEBASIG | 2026-02-03 09:40:15 |
| 2021 | WEBBROK | 2026-02-03 09:40:15 |
| 2020 | WEBASIG | 2026-02-03 09:40:15 |
| 2020 | WEBBROK | 2026-02-03 09:40:15 |
| 2019 | WEBASIG | 2026-02-03 09:40:15 |
| 2019 | WEBBROK | 2026-02-03 09:40:15 |
| 2018 | WEBASIG | 2026-02-03 09:40:15 |
| 2018 | WEBBROK | 2026-02-03 09:40:15 |
| 2017 | WEBASIG | 2026-02-03 09:40:15 |
| 2017 | WEBBROK | 2026-02-03 09:40:15 |
| 2016 | WEBASIG | 2026-02-03 09:40:15 |
| 2016 | WEBBROK | 2026-02-03 09:40:15 |