SIGECO TECNIS SRL

Cauta alta firma:
SIGECO TECNIS SRL
CUI: 33467097RegCom: J2015001957138EUID: ROONRC.J23/2325/2014CAEN: 4100Stare: funcţiuneTVA: DAActiv fiscal: DA
JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, STR. BOGDAN VODĂ, NR.9, BIROU NR.5, ET.1

Denumire SIGECO TECNIS SRL
CUI 33467097
Nr. Reg. Com. J2015001957138
EUID ROONRC.J23/2325/2014
CAEN 4100
Forma juridica SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activ fiscal Da
Stare (ONRC) funcţiune
Insolvabilă ANAF Nu
Data înființare 2014-08-08 (12 ani)

Adresa JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, STR. BOGDAN VODĂ, NR.9, BIROU NR.5, ET.1
Telefon 0770591993
Email
Website
RO e-Factura Da
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei
Administratori: 2 Asociați: 0 Beneficiari: 0
Administratori / reprezentanți
NumeCalitateȚara nașterii
MERLO TINDARO CARMELO-Italia
MERLO TINDARO CARMELO-Italia
Asociați
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Beneficiari
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Tabel financiar pe ani
An Cifra de afaceri Profit net Datorii Active imob. Active circ. Capitaluri Salariati
2025 6 872 603 895 139 7 027 153 22
2024 6 802 410 868 354 6 597 250 4 011 721 8 130 019 5 549 400 26
2023 5 183 471 1 404 193 5 259 505 2 097 305 6 631 184 3 475 293 34
2022 5 920 256 99 279 4 053 350 2 214 915 4 002 841 2 172 640 36
2021 8 620 147 1 788 552 3 804 802 2 248 973 4 086 622 2 536 509 34
2020 4 018 857 754 162 969 109 22
2019 1 610 789 193 259 485 476 10
2018 651 180 257 779 125 375 6
2017 0 -7 401 9 052 0
2016 0 -703 0 -1 450 -1 450
Statistics
Commercial networks and enterprises
6 872 603 lei
1%
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “SIGECO TECNIS SRL”
Cod CAEN preponderent 4100 Rev. 0 (echivalent: 4100 Rev. 1, 4100 Rev. 3)
Obiect Activitate Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei
Descriere Activitate Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei
Cod CAEN principal 41
Descriere activitate (principal)
Număr asociați 0
Număr administratori 2
Număr beneficiari 0
Sucursale (UE) 0
Număr sedii secundare
Categorie de mărime întreprindere mică (estimare, 2025)
Localizare pe hartă
JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, STR. BOGDAN VODĂ, NR.9, BIROU NR.5, ET.1
Poziția în Topul Firmelor 2024
Poziția SIGECO TECNIS SRL în Topul Firmelor 2024:
Locul 11905 în Top Profit România

Întreprinderi mici , Constanţa , domeniul 4100: Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei

Locul 522 în Constanţa pe categoria Întreprinderi mici
Vezi clasamentul complet
Profit 2024
868.354 RON
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Apasă butonul pentru a căuta


Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se caută mărci pentru „SIGECO TECNIS SRL"...
Eroare la căutare
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)

Caută dosarele în care apare „SIGECO TECNIS SRL" în Portalul Instanțelor

Se încarcă...
Se caută dosare pentru „SIGECO TECNIS SRL"...
Eroare la interogare
Dosare găsite: 0 (Pagina 1 din 1)
Număr dosar Modificat Obiectul cauzei Materie Calitate Instanță Stadiu
Nu au fost găsite dosare pentru această firmă.
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „SIGECO TECNIS SRL"

Se încarcă...
Se verifică dosarele la Registrul Comerțului...
Eroare
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Apasă butonul pentru a verifica


Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică restanțele pentru „SIGECO TECNIS SRL"...
Eroare la verificare
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență


Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică procedurile de insolvență pentru „SIGECO TECNIS SRL"...
Eroare la verificare
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial


Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.

Se încarcă...
Se caută publicații pentru „SIGECO TECNIS SRL"...
Eroare la căutare
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „SIGECO TECNIS SRL"

Se încarcă...
Se verifică ipotecile mobiliare...
Eroare
TVA
Platitor TVA
Activ fiscal
Activ

Firma este activă fiscal.

RTVAI / Split TVA
RTVAI NU
Split TVA NU
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
Date din registrul MFinanțe (data.gov.ro) - toți anii disponibili
9 înregistrări financiare găsite pentru acest CUI

WEB_BL_BS_SL CAEN: 4120
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 4.011.721
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 8.130.019
Stocuri 2.789.034
Creante 5.187.387
Casa si conturi la banci 153.598
CHELTUIELI IN AVANS 4.910
DATORII 6.597.250
CAPITALURI - TOTAL 5.549.400
Capital subscris varsat 20.500
Cifra de afaceri neta 6.802.410
VENITURI TOTALE 7.180.706
CHELTUIELI TOTALE 6.188.393
Profitul brut 992.313
Pierdere bruta 0
Profitul net 868.354
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 26

WEB_BL_BS_SL CAEN: 4120
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 2.097.305
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 6.631.184
Stocuri 2.402.499
Creante 4.158.647
Casa si conturi la banci 70.038
CHELTUIELI IN AVANS 6.309
DATORII 5.259.505
CAPITALURI - TOTAL 3.475.293
Capital subscris varsat 20.500
Cifra de afaceri neta 5.183.471
VENITURI TOTALE 7.016.495
CHELTUIELI TOTALE 5.360.486
Profitul brut 1.656.009
Pierdere bruta 0
Profitul net 1.404.193
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 34

WEB_BL_BS_SL CAEN: 4120
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 2.214.915
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 4.002.841
Stocuri 662.949
Creante 3.073.545
Casa si conturi la banci 266.347
CHELTUIELI IN AVANS 8.234
DATORII 4.053.350
CAPITALURI - TOTAL 2.172.640
Capital subscris varsat 20.500
Cifra de afaceri neta 5.920.256
VENITURI TOTALE 6.593.356
CHELTUIELI TOTALE 6.459.873
Profitul brut 133.483
Pierdere bruta 0
Profitul net 99.279
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 36

WEB_BL_BS_SL CAEN: 4120
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 2.248.973
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 4.086.622
Stocuri 151.426
Creante 3.704.989
Casa si conturi la banci 230.207
CHELTUIELI IN AVANS 5.716
DATORII 3.804.802
CAPITALURI - TOTAL 2.536.509
Capital subscris varsat 20.500
Cifra de afaceri neta 8.620.147
VENITURI TOTALE 8.667.141
CHELTUIELI TOTALE 6.507.861
Profitul brut 2.159.280
Pierdere bruta 0
Profitul net 1.788.552
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 34

WEB_UU_AN CAEN: 4120
Active imobilizate 273.823
Active circulante 1.544.592
Stocuri 26.619
Creante 1.238.920
Disponibilitati 279.053
Cheltuieli in avans 1.866
Datorii 969.109
Capitaluri proprii 851.172
Capital social 20.500
Cifra de afaceri 4.018.857
Venituri totale 4.024.083
Cheltuieli totale 3.239.821
Profit brut 784.262
Pierdere bruta 0
Profit net 754.162
Pierdere neta 0
Nr. salariati 22

WEB_UU_AN CAEN: 4120
Active imobilizate 227.626
Active circulante 470.081
Stocuri 1.223
Creante 150.664
Disponibilitati 318.194
Cheltuieli in avans 1.068
Datorii 485.476
Capitaluri proprii 213.299
Capital social 20.000
Cifra de afaceri 1.610.789
Venituri totale 1.618.450
Cheltuieli totale 1.410.742
Profit brut 207.708
Pierdere bruta 0
Profit net 193.259
Pierdere neta 0
Nr. salariati 10

WEB_UU_AN CAEN: 4120
Active imobilizate 555
Active circulante 373.747
Stocuri 21.677
Creante 167.912
Disponibilitati 184.158
Datorii 125.375
Capitaluri proprii 248.927
Capital social 200
Cifra de afaceri 651.180
Venituri totale 651.184
Cheltuieli totale 388.093
Profit brut 263.091
Pierdere bruta 0
Profit net 257.779
Pierdere neta 0
Nr. salariati 6

WEB_UU_AN CAEN: 4120
Active circulante 200
Disponibilitati 200
Datorii 9.052
Capitaluri proprii -8.852
Capital social 200
Venituri totale 0
Cheltuieli totale 7.401
Profit brut 0
Pierdere bruta 7.401
Profit net 0
Pierdere neta 7.401

WEB_BL_BS_SL CAEN: 4120
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL -1.450
Stocuri 46
Casa si conturi la banci -1.496
DATORII 0
CAPITALURI - TOTAL -1.450
Capital subscris varsat 200
Cifra de afaceri neta 0
VENITURI TOTALE 0
CHELTUIELI TOTALE 703
Profitul brut 0
Pierdere bruta 703
Profitul net 0
Pierdere neta 703
SEAP (Contracte / Achiziții Publice)
Ani: 2026, 2025, 2024, 2023, 2022 Total înregistrări: 0
Nu există rezultate SEAP pentru acest CUI în intervalul selectat.