SIAN CONSTRUCT S.R.L. – CUI 42348591
Pe scurt
SIAN CONSTRUCT S.R.L. are CUI 42348591, număr de înregistrare J2020001058237 și sediul în Loc. Măgurele, Oraş Măgurele, județul Ilfov. Activitatea principală declarată: CAEN 4221 – Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 6.097.285 lei, un profit net de 1.009.440 lei și un număr mediu de 20 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 21.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | SIAN CONSTRUCT S.R.L. |
| CUI | 42348591 |
| Nr. Reg. Com. | J2020001058237 |
| EUID | ROONRC.J2020001058237 |
| CAEN | 4221 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 21.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2020-03-02 (6 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| ANASTASIU ADRIAN-MIHAI | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 6 097 285 | 1 009 440 | 3 146 580 | 1 719 775 | 2 920 074 | 1 009 680 | 20 |
| 2024 | 3 781 381 | 639 306 | 1 247 417 | 959 830 | 1 245 532 | 969 317 | 19 |
| 2023 | 4 792 870 | 1 533 920 | 1 510 491 | 1 300 852 | 1 730 020 | 1 534 161 | 17 |
| 2022 | 3 147 294 | 1 367 021 | 1 414 702 | 884 510 | 1 889 329 | 1 367 257 | 11 |
| 2021 | 1 053 598 | 105 213 | 456 871 | 379 713 | 182 630 | 107 671 | 5 |
| 2020 | 314 017 | 2 258 | 44 435 | 13 687 | 33 206 | 2 458 | 2 |
Statistics
Commercial networks and enterprises6 097 285 lei
61%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “SIAN CONSTRUCT S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 4221 Rev. 2 (echivalent: 4221 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide |
| Descriere Activitate | Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide |
| Cod CAEN principal | 42 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide |
| Descriere activitate (principal) | Lucrări de geniu civil |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mici , Ilfov , domeniul 4221: Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (42), poziții apropiate de locul 135 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- SAMUS TEC S.A. – locul 131, 49,29 mil. lei, Cluj
- EVISER PROCONSTRUCT S.R.L. – locul 131, 6,41 mil. lei, Bihor
- ACD HELIOS GREEN SOLUTIONS S.R.L. – locul 131, 2,40 mil. lei, Caraş-Severin
- CCA PROJECT S.R.L. – locul 131, 898.781 lei, Bucureşti
- SERVRUT-CONSTRUCT SRL – locul 132, 49,24 mil. lei, Bacău
- BRU CONSTRUCT S.R.L. – locul 132, 6,35 mil. lei, Arad
- CUTH TIEFBAU S.R.L. – locul 132, 2,38 mil. lei, Maramureş
- URBANITO CITY CONCEPT SRL – locul 132, 894.157 lei, Bucureşti
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „SIAN CONSTRUCT S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „SIAN CONSTRUCT S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „SIAN CONSTRUCT S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 959.830 |
| Active circulante | 1.245.532 |
| Stocuri | 2.903 |
| Creante | 1.215.883 |
| Disponibilitati | 26.746 |
| Cheltuieli in avans | 11.372 |
| Datorii | 1.247.417 |
| Capitaluri proprii | 969.317 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 3.781.381 |
| Venituri totale | 3.840.709 |
| Cheltuieli totale | 3.112.412 |
| Profit brut | 728.297 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 639.306 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 19 |
| Active imobilizate | 1.300.852 |
| Active circulante | 1.730.020 |
| Stocuri | 2.903 |
| Creante | 1.275.074 |
| Disponibilitati | 452.043 |
| Cheltuieli in avans | 13.780 |
| Datorii | 1.510.491 |
| Capitaluri proprii | 1.534.161 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 4.792.870 |
| Venituri totale | 4.808.221 |
| Cheltuieli totale | 3.112.448 |
| Profit brut | 1.695.773 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 1.533.920 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 17 |
| Active imobilizate | 884.510 |
| Active circulante | 1.889.329 |
| Stocuri | 1.363 |
| Creante | 1.556.189 |
| Disponibilitati | 331.777 |
| Cheltuieli in avans | 8.120 |
| Datorii | 1.414.702 |
| Capitaluri proprii | 1.367.257 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 3.147.294 |
| Venituri totale | 3.147.295 |
| Cheltuieli totale | 1.755.646 |
| Profit brut | 1.391.649 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 1.367.021 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 11 |
| Active imobilizate | 379.713 |
| Active circulante | 182.630 |
| Stocuri | 2.773 |
| Creante | 119.075 |
| Disponibilitati | 60.782 |
| Cheltuieli in avans | 2.199 |
| Datorii | 456.871 |
| Capitaluri proprii | 107.671 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.053.598 |
| Venituri totale | 1.053.607 |
| Cheltuieli totale | 940.162 |
| Profit brut | 113.445 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 105.213 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active imobilizate | 13.687 |
| Active circulante | 33.206 |
| Disponibilitati | 33.206 |
| Datorii | 44.435 |
| Capitaluri proprii | 2.458 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 314.017 |
| Venituri totale | 314.017 |
| Cheltuieli totale | 308.866 |
| Profit brut | 5.151 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 2.258 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |