SERVICII ASISTENTA PJR S.R.L.

Cauta alta firma:
SERVICII ASISTENTA PJR S.R.L.
CUI: 40839800RegCom: J2019001504354EUID: ROONRC.J2019001504354CAEN: 7711Stare: funcţiuneTVA: DAActiv fiscal: DA
JUD. TIMIŞ, SAT GIROC COM. GIROC, STR. DACILOR, NR.1, BIROU 3, BL.A, AP.3

Denumire SERVICII ASISTENTA PJR S.R.L.
CUI 40839800
Nr. Reg. Com. J2019001504354
EUID ROONRC.J2019001504354
CAEN 7711
Forma juridica SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activ fiscal Da
Stare (ONRC) funcţiune
Insolvabilă ANAF Nu
Data înființare 2019-03-25 (7 ani)

Adresa JUD. TIMIŞ, SAT GIROC COM. GIROC, STR. DACILOR, NR.1, BIROU 3, BL.A, AP.3
Cod Poștal 307220
Telefon 0393287458082
Email
Website
RO e-Factura Nu
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei
Administratori: 1 Asociați: 0 Beneficiari: 0
Administratori / reprezentanți
NumeCalitateȚara nașterii
PĂUN MIRCEA-RAOUL-România
Asociați
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Beneficiari
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Tabel financiar pe ani
An Cifra de afaceri Profit net Datorii Active imob. Active circ. Capitaluri Salariati
2025 1 508 887 133 628 302 275 2
2024 3 618 871 1 540 828 889 065 6
2023 3 361 921 1 887 675 661 968 5
2022 3 010 709 2 264 589 624 262 4
2021 1 470 651 1 083 400 93 916 3
2020 2 014 215 1 615 036 90 322 3
2019 364 887 213 411 4 673 2
Statistics
Commercial networks and enterprises
1 508 887 lei
-58%
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “SERVICII ASISTENTA PJR S.R.L.”
Cod CAEN preponderent 7711 Rev. 2 (echivalent: 7711 Rev. 3)
Obiect Activitate Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare
Descriere Activitate Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare
Cod CAEN principal 77 Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare
Descriere activitate (principal) Activități de închiriere și leasing
Număr asociați 0
Număr administratori 1
Număr beneficiari 0
Sucursale (UE) 0
Număr sedii secundare
Categorie de mărime microîntreprindere (estimare, 2025)
Localizare pe hartă
JUD. TIMIŞ, SAT GIROC COM. GIROC, STR. DACILOR, NR.1, BIROU 3, BL.A, AP.3
Poziția în Topul Firmelor 2024
Poziția SERVICII ASISTENTA PJR S.R.L. în Topul Firmelor 2024:
Locul 3604 în Top Profit România

Microîntreprinderi , Timiş , domeniul 7711: Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare

Locul 182 în Timiş pe categoria Microîntreprinderi
Vezi clasamentul complet
Profit 2024
1.540.828 RON
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Apasă butonul pentru a căuta


Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se caută mărci pentru „SERVICII ASISTENTA PJR S.R.L."...
Eroare la căutare
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)

Caută dosarele în care apare „SERVICII ASISTENTA PJR S.R.L." în Portalul Instanțelor

Se încarcă...
Se caută dosare pentru „SERVICII ASISTENTA PJR S.R.L."...
Eroare la interogare
Dosare găsite: 0 (Pagina 1 din 1)
Număr dosar Modificat Obiectul cauzei Materie Calitate Instanță Stadiu
Nu au fost găsite dosare pentru această firmă.
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „SERVICII ASISTENTA PJR S.R.L."

Se încarcă...
Se verifică dosarele la Registrul Comerțului...
Eroare
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Apasă butonul pentru a verifica


Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică restanțele pentru „SERVICII ASISTENTA PJR S.R.L."...
Eroare la verificare
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență


Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică procedurile de insolvență pentru „SERVICII ASISTENTA PJR S.R.L."...
Eroare la verificare
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial


Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.

Se încarcă...
Se caută publicații pentru „SERVICII ASISTENTA PJR S.R.L."...
Eroare la căutare
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „SERVICII ASISTENTA PJR S.R.L."

Se încarcă...
Se verifică ipotecile mobiliare...
Eroare
TVA
Platitor TVA
Activ fiscal
Activ

Firma este activă fiscal.

RTVAI / Split TVA
RTVAI NU
Split TVA NU
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
Date din registrul MFinanțe (data.gov.ro) - toți anii disponibili
6 înregistrări financiare găsite pentru acest CUI

WEB_UU_AN CAEN: 9609
Active imobilizate 422.110
Active circulante 2.004.968
Stocuri 18.880
Creante 1.664.333
Disponibilitati 321.755
Datorii 889.065
Capitaluri proprii 1.538.013
Capital social 200
Cifra de afaceri 3.618.871
Venituri totale 3.622.513
Cheltuieli totale 1.787.878
Profit brut 1.834.635
Pierdere bruta 0
Profit net 1.540.828
Pierdere neta 0
Nr. salariati 6

WEB_UU_AN CAEN: 9609
Active imobilizate 254.022
Active circulante 2.295.861
Stocuri 48.044
Creante 1.937.758
Disponibilitati 310.059
Datorii 661.968
Capitaluri proprii 1.887.915
Capital social 200
Cifra de afaceri 3.361.921
Venituri totale 3.377.069
Cheltuieli totale 1.337.532
Profit brut 2.039.537
Pierdere bruta 0
Profit net 1.887.675
Pierdere neta 0
Nr. salariati 5

WEB_UU_AN CAEN: 9609
Active imobilizate 165.932
Active circulante 2.723.159
Creante 2.422.358
Disponibilitati 300.801
Datorii 624.262
Capitaluri proprii 2.264.829
Capital social 200
Cifra de afaceri 3.010.709
Venituri totale 3.012.419
Cheltuieli totale 720.463
Profit brut 2.291.956
Pierdere bruta 0
Profit net 2.264.589
Pierdere neta 0
Nr. salariati 4

WEB_UU_AN CAEN: 9609
Active imobilizate 100.820
Active circulante 1.076.736
Stocuri 1.050
Creante 782.411
Disponibilitati 293.275
Datorii 93.916
Capitaluri proprii 1.083.640
Capital social 200
Cifra de afaceri 1.470.651
Venituri totale 1.475.445
Cheltuieli totale 379.529
Profit brut 1.095.916
Pierdere bruta 0
Profit net 1.083.400
Pierdere neta 0
Nr. salariati 3

WEB_UU_AN CAEN: 8110
Active imobilizate 95.407
Active circulante 1.610.191
Creante 1.226.527
Disponibilitati 383.664
Datorii 90.322
Capitaluri proprii 1.615.276
Capital social 200
Cifra de afaceri 2.014.215
Venituri totale 2.021.885
Cheltuieli totale 387.922
Profit brut 1.633.963
Pierdere bruta 0
Profit net 1.615.036
Pierdere neta 0
Nr. salariati 3

WEB_UU_AN CAEN: 5221
Active circulante 218.084
Creante 40.614
Disponibilitati 177.470
Cheltuieli in avans 200
Datorii 4.673
Capitaluri proprii 213.611
Capital social 200
Cifra de afaceri 364.887
Venituri totale 371.769
Cheltuieli totale 154.656
Profit brut 217.113
Pierdere bruta 0
Profit net 213.411
Pierdere neta 0
Nr. salariati 2
SEAP (Contracte / Achiziții Publice)
Ani: 2026, 2025, 2024, 2023, 2022 Total înregistrări: 0
Nu există rezultate SEAP pentru acest CUI în intervalul selectat.