SERVICE AUTOMOBILE MANGALIA SA
| Denumire | SERVICE AUTOMOBILE MANGALIA SA |
| CUI | 8361264 |
| Nr. Reg. Com. | J1996001232131 |
| EUID | ROONRC.J1996001232131 |
| CAEN | 9531 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ PE ACŢIUNI |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1996-04-18 (30 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| VÎLCU NICOLAE | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3 234 786 | 371 288 | 203 871 | — | — | — | 17 |
| 2024 | 3 160 010 | 505 328 | 174 905 | 507 116 | 2 231 922 | 2 564 133 | 18 |
| 2023 | 2 977 795 | 484 725 | 182 416 | 479 422 | 2 246 524 | 2 543 530 | 16 |
| 2022 | 2 707 751 | 540 503 | 147 761 | 564 063 | 2 185 459 | 2 601 761 | 17 |
| 2021 | 1 975 765 | 341 222 | 136 769 | 627 017 | 2 200 130 | 2 690 378 | 13 |
| 2020 | 1 852 733 | 287 179 | 123 050 | 548 511 | 1 923 679 | 2 349 140 | 14 |
| 2019 | 2 021 192 | 319 622 | 86 218 | 593 760 | 1 867 524 | 2 380 857 | 12 |
| 2018 | 1 648 832 | 140 165 | 106 095 | 573 725 | 1 731 018 | 2 201 568 | 13 |
| 2017 | 1 715 862 | 129 572 | 97 610 | 609 539 | 1 671 444 | 2 190 974 | 15 |
| 2016 | 1 937 131 | 213 709 | 147 220 | 654 601 | 1 755 214 | 2 275 111 | 17 |
Statistics
Commercial networks and enterprises3 234 786 lei
2%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “SERVICE AUTOMOBILE MANGALIA SA”
| Cod CAEN preponderent | 9531 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Repararea și întreținerea autovehiculelor |
| Descriere Activitate | Repararea și întreținerea autovehiculelor |
| Cod CAEN principal | 95 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Constanţa , domeniul 9531: Repararea și întreținerea autovehiculelor
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „SERVICE AUTOMOBILE MANGALIA SA" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „SERVICE AUTOMOBILE MANGALIA SA"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „SERVICE AUTOMOBILE MANGALIA SA"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 507.116 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.231.922 |
| Stocuri | 64.196 |
| Creante | 632.437 |
| Casa si conturi la banci | 1.535.289 |
| DATORII | 174.905 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.564.133 |
| Capital subscris varsat | 189.108 |
| Cifra de afaceri neta | 3.160.010 |
| VENITURI TOTALE | 3.209.001 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.609.191 |
| Profitul brut | 599.810 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 505.328 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 18 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 479.422 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.246.524 |
| Stocuri | 120.129 |
| Creante | 1.210.478 |
| Casa si conturi la banci | 915.917 |
| DATORII | 182.416 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.543.530 |
| Capital subscris varsat | 189.108 |
| Cifra de afaceri neta | 2.977.795 |
| VENITURI TOTALE | 3.031.968 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.506.677 |
| Profitul brut | 525.291 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 484.725 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 16 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 564.063 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.185.459 |
| Stocuri | 132.511 |
| Creante | 1.014.818 |
| Casa si conturi la banci | 1.038.130 |
| DATORII | 147.761 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.601.761 |
| Capital subscris varsat | 189.108 |
| Cifra de afaceri neta | 2.707.751 |
| VENITURI TOTALE | 2.707.767 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.141.892 |
| Profitul brut | 565.875 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 540.503 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 17 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 627.017 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.200.130 |
| Stocuri | 133.118 |
| Creante | 891.041 |
| Casa si conturi la banci | 1.175.971 |
| DATORII | 136.769 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.690.378 |
| Capital subscris varsat | 189.108 |
| Cifra de afaceri neta | 1.975.765 |
| VENITURI TOTALE | 1.983.451 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.626.664 |
| Profitul brut | 356.787 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 341.222 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 13 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 548.511 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.923.679 |
| Stocuri | 160.410 |
| Creante | 944.423 |
| Casa si conturi la banci | 818.846 |
| DATORII | 123.050 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.349.140 |
| Capital subscris varsat | 189.108 |
| Cifra de afaceri neta | 1.852.733 |
| VENITURI TOTALE | 1.895.730 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.592.220 |
| Profitul brut | 303.510 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 287.179 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 14 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 593.760 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.867.524 |
| Stocuri | 164.870 |
| Creante | 861.423 |
| Casa si conturi la banci | 841.231 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 5.791 |
| DATORII | 86.218 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.380.857 |
| Capital subscris varsat | 189.108 |
| Cifra de afaceri neta | 2.021.192 |
| VENITURI TOTALE | 2.023.039 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.683.162 |
| Profitul brut | 339.877 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 319.622 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 12 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 573.725 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.731.018 |
| Stocuri | 169.105 |
| Creante | 870.325 |
| Casa si conturi la banci | 691.588 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 2.920 |
| DATORII | 106.095 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.201.568 |
| Capital subscris varsat | 189.108 |
| Cifra de afaceri neta | 1.648.832 |
| VENITURI TOTALE | 1.649.622 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.492.869 |
| Profitul brut | 156.753 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 140.165 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 13 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 609.539 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.671.444 |
| Stocuri | 184.948 |
| Creante | 888.752 |
| Casa si conturi la banci | 597.744 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 7.601 |
| DATORII | 97.610 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.190.974 |
| Capital subscris varsat | 189.107 |
| Cifra de afaceri neta | 1.715.862 |
| VENITURI TOTALE | 1.720.738 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.567.596 |
| Profitul brut | 153.142 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 129.572 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 15 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 654.601 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.755.214 |
| Stocuri | 203.218 |
| Creante | 759.032 |
| Casa si conturi la banci | 792.964 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 12.516 |
| DATORII | 147.220 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.275.111 |
| Capital subscris varsat | 189.107 |
| Cifra de afaceri neta | 1.937.131 |
| VENITURI TOTALE | 1.942.842 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.684.504 |
| Profitul brut | 258.338 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 213.709 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 17 |