SERV PAV PROCONSULTING SRL – CUI 37969100
Informativ
SERV PAV PROCONSULTING SRL are CUI 37969100, număr de înregistrare J2017000483346 și sediul în Municipiul Alexandria, județul Teleorman. Activitatea principală declarată: CAEN 7499 – Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 283.585 lei, un profit net de 140.147 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 21.07.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | SERV PAV PROCONSULTING SRL |
| CUI | 37969100 |
| Nr. Reg. Com. | J2017000483346 |
| EUID | ROONRC.J34/483/2017 |
| CAEN | 7499 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 21.07.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2017-07-13 (9 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| CONEA DUMITRU - PUIU | - | România |
| CONEA VICTORIŢA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 283 585 | 140 147 | 26 506 | 51 407 | 115 486 | 140 387 | 1 |
| 2024 | 295 420 | 158 736 | 5 487 | 82 640 | 86 386 | 163 539 | 1 |
| 2023 | 294 715 | 158 975 | 69 447 | 121 699 | 106 963 | 159 215 | 2 |
| 2022 | 223 930 | 140 452 | 6 453 | 8 440 | 138 744 | 140 731 | 1 |
| 2021 | 188 670 | 118 379 | 2 959 | 2 378 | 125 112 | 124 531 | 1 |
| 2020 | 116 130 | 34 938 | 3 993 | 0 | 39 171 | 35 178 | 2 |
| 2019 | 87 960 | 17 922 | 8 645 | 0 | 26 807 | 18 162 | 1 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “SERV PAV PROCONSULTING SRL”
| Cod CAEN preponderent | 7499 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. |
| Descriere Activitate | Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. |
| Cod CAEN principal | 74 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Teleorman , domeniul 7499: Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (74), poziții apropiate de locul 847 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- CDO EMERGENCY PROTECTION S.R.L. – locul 843, 284.570 lei, Alba
- ODAIA BUNICII VORONEŢ S.R.L. – locul 843, 58.138 lei, Suceava
- ORIDON SRL – locul 844, 284.500 lei, Sibiu
- SHOOTING RAW STUDIO S.R.L. – locul 844, 57.454 lei, Bacău
- SB SSM PROIECT S.R.L. – locul 845, 284.410 lei, Sibiu
- MAGNUM PROFESSIONAL CONSULTING S.R.L. – locul 845, 57.320 lei, Bucureşti
- SYSTEM SECURITY M.C.D.C SRL – locul 846, 284.055 lei, Braşov
- BYMARIUSVALENTIN S.R.L. – locul 846, 56.908 lei, Cluj
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „SERV PAV PROCONSULTING SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „SERV PAV PROCONSULTING SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „SERV PAV PROCONSULTING SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 82.640 |
| Active circulante | 86.386 |
| Creante | 1.110 |
| Disponibilitati | 85.276 |
| Datorii | 5.487 |
| Capitaluri proprii | 163.539 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 295.420 |
| Venituri totale | 304.420 |
| Cheltuieli totale | 143.172 |
| Profit brut | 161.248 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 158.736 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 121.699 |
| Active circulante | 106.963 |
| Creante | 103.610 |
| Disponibilitati | 3.353 |
| Datorii | 69.447 |
| Capitaluri proprii | 159.215 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 294.715 |
| Venituri totale | 312.715 |
| Cheltuieli totale | 150.852 |
| Profit brut | 161.863 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 158.975 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 8.440 |
| Active circulante | 138.744 |
| Creante | 107.425 |
| Disponibilitati | 31.319 |
| Datorii | 6.453 |
| Capitaluri proprii | 140.731 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 223.930 |
| Venituri totale | 223.930 |
| Cheltuieli totale | 81.351 |
| Profit brut | 142.579 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 140.452 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 2.378 |
| Active circulante | 125.112 |
| Disponibilitati | 125.112 |
| Datorii | 2.959 |
| Capitaluri proprii | 124.531 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 188.670 |
| Venituri totale | 188.773 |
| Cheltuieli totale | 68.733 |
| Profit brut | 120.040 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 118.379 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 39.171 |
| Creante | 1.075 |
| Disponibilitati | 38.096 |
| Datorii | 3.993 |
| Capitaluri proprii | 35.178 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 116.130 |
| Venituri totale | 116.609 |
| Cheltuieli totale | 80.581 |
| Profit brut | 36.028 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 34.938 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active circulante | 26.807 |
| Creante | 1.800 |
| Disponibilitati | 25.007 |
| Datorii | 8.645 |
| Capitaluri proprii | 18.162 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 87.960 |
| Venituri totale | 87.960 |
| Cheltuieli totale | 69.235 |
| Profit brut | 18.725 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 17.922 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 12.275 |
| Disponibilitati | 12.275 |
| Datorii | 2.064 |
| Capitaluri proprii | 10.211 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 34.730 |
| Venituri totale | 41.930 |
| Cheltuieli totale | 31.767 |
| Profit brut | 10.163 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 9.815 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 71 |
| Active circulante | 2.185 |
| Creante | 1.786 |
| Disponibilitati | 399 |
| Datorii | 1.860 |
| Capitaluri proprii | 396 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 5.800 |
| Venituri totale | 9.400 |
| Cheltuieli totale | 9.146 |
| Profit brut | 254 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 196 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |