SERV LUX MIRCONS SRL – CUI 38110299
Informativ
SERV LUX MIRCONS SRL are CUI 38110299, număr de înregistrare J2017000601258 și sediul în Municipiul Drobeta-Turnu Severin, județul Mehedinţi. Activitatea principală declarată: CAEN 8121 – Activități generale de curățenie a clădirilor. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 404.705 lei, un profit net de 225.092 lei și un număr mediu de 4 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 10.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | SERV LUX MIRCONS SRL |
| CUI | 38110299 |
| Nr. Reg. Com. | J2017000601258 |
| EUID | ROONRC.J25/601/2017 |
| CAEN | 8121 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 10.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2017-08-18 (9 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| SCHINTEE CONSTANTIN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 404 705 | 225 092 | 29 041 | 4 954 | 263 453 | 239 366 | 4 |
| 2024 | 621 688 | 307 826 | 884 175 | 13 976 | 1 178 225 | 308 026 | 7 |
| 2023 | 836 708 | 427 831 | 77 688 | 30 889 | 616 632 | 569 833 | 10 |
| 2022 | 870 209 | 529 843 | 78 865 | 49 559 | 559 349 | 530 043 | 10 |
| 2021 | 289 298 | 102 329 | 18 484 | 61 472 | 179 951 | 222 939 | 7 |
| 2020 | 235 448 | 87 102 | 13 143 | 9 024 | 153 604 | 149 485 | 6 |
| 2019 | 191 965 | 103 382 | 22 887 | 3 095 | 123 374 | 103 582 | 4 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “SERV LUX MIRCONS SRL”
| Cod CAEN preponderent | 8121 Rev. 2 (echivalent: 8121 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Activități generale de curățenie a clădirilor |
| Descriere Activitate | Activități generale de curățenie a clădirilor |
| Cod CAEN principal | 81 Activități generale de curățenie a clădirilor |
| Descriere activitate (principal) | Activități de peisagistică și servicii pentru clădiri |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Mehedinţi , domeniul 8121: Activități generale de curățenie a clădirilor
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (81), poziții apropiate de locul 544 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- CLEAN JOB SRL – locul 540, 417.977 lei, Maramureş
- MARIUS PRO INSTAL SRL – locul 540, 286.608 lei, Giurgiu
- TOP LZR EXCONSTRUCȚIE S.R.L. – locul 540, 0 lei, Teleorman
- DO&COMPANY LUX SRL – locul 541, 415.178 lei, Caraş-Severin
- PROFESSIONAL GARDEN IMPEX SRL – locul 541, 286.134 lei, Ilfov
- DAMSA BULDO GLOBAL S.R.L. – locul 541, 0 lei, Cluj
- GEO COMPLEX CLEAN S.R.L. – locul 542, 411.223 lei, Giurgiu
- CLEANBANAT S.R.L. – locul 542, 285.808 lei, Dolj
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „SERV LUX MIRCONS SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „SERV LUX MIRCONS SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „SERV LUX MIRCONS SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 13.976 |
| Active circulante | 1.178.225 |
| Stocuri | 288 |
| Creante | 344.651 |
| Disponibilitati | 833.286 |
| Datorii | 884.175 |
| Capitaluri proprii | 308.026 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 621.688 |
| Venituri totale | 668.051 |
| Cheltuieli totale | 345.824 |
| Profit brut | 322.227 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 307.826 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 7 |
| Active imobilizate | 30.889 |
| Active circulante | 616.632 |
| Creante | 84.980 |
| Disponibilitati | 531.652 |
| Datorii | 77.688 |
| Capitaluri proprii | 569.833 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 836.708 |
| Venituri totale | 886.654 |
| Cheltuieli totale | 450.672 |
| Profit brut | 435.982 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 427.831 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 10 |
| Active imobilizate | 49.559 |
| Active circulante | 559.349 |
| Creante | 548.187 |
| Disponibilitati | 11.162 |
| Datorii | 78.865 |
| Capitaluri proprii | 530.043 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 870.209 |
| Venituri totale | 916.643 |
| Cheltuieli totale | 378.091 |
| Profit brut | 538.552 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 529.843 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 10 |
| Active imobilizate | 61.472 |
| Active circulante | 179.951 |
| Creante | 34.370 |
| Disponibilitati | 145.581 |
| Datorii | 18.484 |
| Capitaluri proprii | 222.939 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 289.298 |
| Venituri totale | 336.114 |
| Cheltuieli totale | 230.889 |
| Profit brut | 105.225 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 102.329 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 7 |
| Active imobilizate | 9.024 |
| Active circulante | 153.604 |
| Creante | 29.840 |
| Disponibilitati | 123.764 |
| Datorii | 13.143 |
| Capitaluri proprii | 149.485 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 235.448 |
| Venituri totale | 235.453 |
| Cheltuieli totale | 146.106 |
| Profit brut | 89.347 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 87.102 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 6 |
| Active imobilizate | 3.095 |
| Active circulante | 123.374 |
| Creante | 48.800 |
| Disponibilitati | 74.574 |
| Datorii | 22.887 |
| Capitaluri proprii | 103.582 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 191.965 |
| Venituri totale | 233.578 |
| Cheltuieli totale | 128.276 |
| Profit brut | 105.302 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 103.382 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active circulante | 19.464 |
| Creante | 5.300 |
| Disponibilitati | 14.164 |
| Datorii | 8.821 |
| Capitaluri proprii | 10.643 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 30.705 |
| Venituri totale | 30.705 |
| Cheltuieli totale | 17.438 |
| Profit brut | 13.267 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 12.661 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 258 |
| Active circulante | 224 |
| Disponibilitati | 224 |
| Datorii | 2.500 |
| Capitaluri proprii | -2.018 |
| Capital social | 200 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 2.218 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 2.218 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 2.218 |