SERCONS SA
| Denumire | SERCONS SA |
| CUI | 1107510 |
| Nr. Reg. Com. | J1991000087087 |
| EUID | ROONRC.J1991000087087 |
| CAEN | 6820 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ PE ACŢIUNI |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1991-02-22 (35 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| HAŢEGAN MARIUS-IOAN | - | România |
| POPA OVIDIU-NICOLAE | - | România |
| HAȚEGAN DIANA-TEODORA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | -378 283 | 156 670 | 93 129 | 977 541 | 914 000 | 12 |
| 2024 | 0 | -491 603 | 146 016 | 169 296 | 1 269 003 | 1 292 283 | 13 |
| 2023 | 8 865 | 1 204 377 | 168 370 | 183 542 | 1 768 714 | 1 783 886 | 16 |
| 2022 | 24 444 | -1 033 649 | 153 396 | 685 838 | 1 520 197 | 2 052 639 | 7 |
| 2021 | 22 498 | -802 998 | 178 810 | 1 019 742 | 3 267 356 | 4 108 288 | 8 |
| 2020 | 184 935 | 9 858 607 | 1 282 619 | 1 114 033 | 11 503 872 | 11 335 286 | 11 |
| 2019 | 1 345 002 | 1 736 183 | 340 107 | 2 001 874 | 2 894 753 | 4 556 520 | 29 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises0 lei
—Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “SERCONS SA”
| Cod CAEN preponderent | 6820 Rev. 2 (echivalent: 6820 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate |
| Descriere Activitate | Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate |
| Cod CAEN principal | 68 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate |
| Descriere activitate (principal) | Tranzacții imobiliare |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 3 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mici , Braşov , domeniul 6820: Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „SERCONS SA" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „SERCONS SA"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „SERCONS SA"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 169.296 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.269.003 |
| Creante | 173.785 |
| Casa si conturi la banci | 95.218 |
| DATORII | 146.016 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.292.283 |
| Capital subscris varsat | 99.864 |
| Cifra de afaceri neta | 0 |
| VENITURI TOTALE | 85.715 |
| CHELTUIELI TOTALE | 577.318 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 491.603 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 491.603 |
| Numar mediu de salariati | 13 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 183.542 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.768.714 |
| Creante | 155.399 |
| Casa si conturi la banci | 28.315 |
| DATORII | 168.370 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.783.886 |
| Capital subscris varsat | 99.864 |
| Cifra de afaceri neta | 8.865 |
| VENITURI TOTALE | 2.097.132 |
| CHELTUIELI TOTALE | 892.755 |
| Profitul brut | 1.204.377 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.204.377 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 16 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 685.838 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.520.197 |
| Creante | 70.223 |
| Casa si conturi la banci | 49.974 |
| DATORII | 153.396 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.052.639 |
| Capital subscris varsat | 99.864 |
| Cifra de afaceri neta | 24.444 |
| VENITURI TOTALE | 105.608 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.139.257 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.033.649 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 1.033.649 |
| Numar mediu de salariati | 7 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.019.742 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.267.356 |
| Creante | 53.307 |
| Casa si conturi la banci | 214.049 |
| DATORII | 178.810 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.108.288 |
| Capital subscris varsat | 99.864 |
| Cifra de afaceri neta | 22.498 |
| VENITURI TOTALE | 89.008 |
| CHELTUIELI TOTALE | 892.006 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 802.998 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 802.998 |
| Numar mediu de salariati | 8 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.114.033 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 11.503.872 |
| Creante | 8.581.897 |
| Casa si conturi la banci | 171.975 |
| DATORII | 1.282.619 |
| CAPITALURI - TOTAL | 11.335.286 |
| Capital subscris varsat | 99.864 |
| Cifra de afaceri neta | 184.935 |
| VENITURI TOTALE | 13.689.593 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.031.407 |
| Profitul brut | 11.658.186 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 9.858.607 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 11 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.001.874 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.894.753 |
| Stocuri | 393.829 |
| Creante | 206.271 |
| Casa si conturi la banci | 2.294.653 |
| DATORII | 340.107 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.556.520 |
| Capital subscris varsat | 99.864 |
| Cifra de afaceri neta | 1.345.002 |
| VENITURI TOTALE | 6.246.812 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.399.163 |
| Profitul brut | 1.847.649 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.736.183 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 29 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.466.494 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.508.043 |
| Stocuri | 998.403 |
| Creante | 650.939 |
| Casa si conturi la banci | 858.701 |
| DATORII | 1.559.851 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.414.686 |
| Capital subscris varsat | 99.864 |
| Cifra de afaceri neta | 12.875.578 |
| VENITURI TOTALE | 13.385.038 |
| CHELTUIELI TOTALE | 14.336.277 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 951.239 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 951.239 |
| Numar mediu de salariati | 80 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.984.524 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.833.324 |
| Stocuri | 1.353.733 |
| Creante | 1.132.180 |
| Casa si conturi la banci | 347.411 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 3.000 |
| DATORII | 1.452.701 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.368.147 |
| Capital subscris varsat | 99.864 |
| Cifra de afaceri neta | 15.166.278 |
| VENITURI TOTALE | 15.251.813 |
| CHELTUIELI TOTALE | 15.714.141 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 462.328 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 462.328 |
| Numar mediu de salariati | 88 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.747.901 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.125.258 |
| Stocuri | 1.430.957 |
| Creante | 520.511 |
| Casa si conturi la banci | 1.173.790 |
| DATORII | 1.042.684 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.830.475 |
| Capital subscris varsat | 99.864 |
| Cifra de afaceri neta | 14.564.951 |
| VENITURI TOTALE | 14.567.488 |
| CHELTUIELI TOTALE | 14.276.513 |
| Profitul brut | 290.975 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 290.975 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 86 |