SEPA GRUP SECURITY SRL – CUI 25130286
Pe scurt
SEPA GRUP SECURITY SRL are CUI 25130286, număr de înregistrare J32/136/2009 și sediul în Municipiul Sibiu, județul Sibiu. Activitatea principală declarată: CAEN 8010 – Învățământ primar. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 1.908.059 lei, un profit net de 92.212 lei și un număr mediu de 23 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 28.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | SEPA GRUP SECURITY SRL |
| CUI | 25130286 |
| Nr. Reg. Com. | J32/136/2009 |
| EUID | ROONRC.J32/136/2009 |
| CAEN | 8010 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 28.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2009-02-13 (17 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| NEDEA GABRIEL-CONSTANTIN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 908 059 | 92 212 | 560 481 | 163 955 | 489 026 | 92 500 | 23 |
| 2024 | 1 783 799 | 117 399 | 303 272 | 49 159 | 383 811 | 129 698 | 25 |
| 2023 | 1 823 216 | 75 873 | 241 439 | 102 549 | 243 037 | 104 147 | 31 |
| 2022 | 1 484 603 | 72 986 | 288 696 | 54 420 | 307 550 | 73 274 | 29 |
| 2021 | 1 521 088 | 137 662 | 201 487 | 41 118 | 349 381 | 194 950 | 32 |
| 2020 | 1 818 718 | 158 053 | 160 724 | 92 681 | 220 446 | 158 341 | 41 |
| 2019 | 1 635 405 | 71 464 | 242 590 | 135 553 | 222 571 | 121 472 | 42 |
| 2018 | 1 390 437 | 54 307 | 201 951 | — | — | — | 40 |
| 2017 | 997 082 | 90 150 | 172 181 | — | — | — | 33 |
Statistics
Commercial networks and enterprises1 908 059 lei
7%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “SEPA GRUP SECURITY SRL”
| Cod CAEN preponderent | 8010 Rev. 2 (echivalent: 8010 Rev. 1) |
| Obiect Activitate | Activități de protecție și gardă |
| Descriere Activitate | Activități de protecție și gardă |
| Cod CAEN principal | 80 Activități de protecție și gardă |
| Descriere activitate (principal) | Activități de investigații și protecție |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mici , Sibiu , domeniul 8010: Învățământ primar
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (80), poziții apropiate de locul 47 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- CENTRUL RIVERGATE SRL – locul 43, 38,74 mil. lei, Bucureşti
- KATREIN SRL – locul 43, 4,07 mil. lei, Bacău
- EUROGUARD SECURITY SRL – locul 43, 2,11 mil. lei, Braşov
- LUM SERV SECURITY SRL – locul 43, 634.121 lei, Mureş
- BGS SECURITY CONTROL SRL – locul 44, 38,21 mil. lei, Bucureşti
- LOCKOUT SYSTEMS S.R.L. – locul 44, 3,78 mil. lei, Hunedoara
- CARPOST SRL – locul 44, 2,04 mil. lei, Satu Mare
- EUROTECH SOLUTION SRL – locul 44, 630.607 lei, Ilfov
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „SEPA GRUP SECURITY SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „SEPA GRUP SECURITY SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „SEPA GRUP SECURITY SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 49.159 |
| Active circulante | 383.811 |
| Creante | 357.846 |
| Disponibilitati | 25.965 |
| Datorii | 303.272 |
| Capitaluri proprii | 129.698 |
| Capital social | 240 |
| Cifra de afaceri | 1.783.799 |
| Venituri totale | 1.786.602 |
| Cheltuieli totale | 1.652.168 |
| Profit brut | 134.434 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 117.399 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 25 |
| Active imobilizate | 102.549 |
| Active circulante | 243.037 |
| Creante | 216.202 |
| Disponibilitati | 26.835 |
| Datorii | 241.439 |
| Capitaluri proprii | 104.147 |
| Capital social | 240 |
| Cifra de afaceri | 1.823.216 |
| Venituri totale | 1.823.229 |
| Cheltuieli totale | 1.735.004 |
| Profit brut | 88.225 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 75.873 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 31 |
| Active imobilizate | 54.420 |
| Active circulante | 307.550 |
| Stocuri | 6.712 |
| Creante | 236.528 |
| Disponibilitati | 64.310 |
| Datorii | 288.696 |
| Capitaluri proprii | 73.274 |
| Capital social | 240 |
| Cifra de afaceri | 1.484.603 |
| Venituri totale | 1.485.628 |
| Cheltuieli totale | 1.401.032 |
| Profit brut | 84.596 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 72.986 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 29 |
| Active imobilizate | 41.118 |
| Active circulante | 349.381 |
| Stocuri | 6.712 |
| Creante | 212.312 |
| Disponibilitati | 130.357 |
| Cheltuieli in avans | 5.938 |
| Datorii | 201.487 |
| Capitaluri proprii | 194.950 |
| Capital social | 240 |
| Cifra de afaceri | 1.521.088 |
| Venituri totale | 1.521.156 |
| Cheltuieli totale | 1.372.766 |
| Profit brut | 148.390 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 137.662 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 32 |
| Active imobilizate | 92.681 |
| Active circulante | 220.446 |
| Stocuri | 6.712 |
| Creante | 143.836 |
| Disponibilitati | 69.898 |
| Cheltuieli in avans | 5.938 |
| Datorii | 160.724 |
| Capitaluri proprii | 158.341 |
| Capital social | 240 |
| Cifra de afaceri | 1.818.718 |
| Venituri totale | 1.820.721 |
| Cheltuieli totale | 1.648.906 |
| Profit brut | 171.815 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 158.053 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 41 |
| Active imobilizate | 135.553 |
| Active circulante | 222.571 |
| Stocuri | 5.157 |
| Creante | 161.026 |
| Disponibilitati | 56.388 |
| Cheltuieli in avans | 5.938 |
| Datorii | 242.590 |
| Capitaluri proprii | 121.472 |
| Capital social | 240 |
| Cifra de afaceri | 1.635.405 |
| Venituri totale | 1.635.425 |
| Cheltuieli totale | 1.549.266 |
| Profit brut | 86.159 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 71.464 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 42 |
| Active imobilizate | 83.049 |
| Active circulante | 216.279 |
| Stocuri | 4.253 |
| Creante | 133.105 |
| Disponibilitati | 78.921 |
| Datorii | 201.951 |
| Capitaluri proprii | 97.377 |
| Capital social | 240 |
| Cifra de afaceri | 1.390.437 |
| Venituri totale | 1.390.457 |
| Cheltuieli totale | 1.322.245 |
| Profit brut | 68.212 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 54.307 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 40 |
| Active imobilizate | 116.007 |
| Active circulante | 146.612 |
| Stocuri | 3.356 |
| Creante | 117.792 |
| Disponibilitati | 25.464 |
| Datorii | 172.181 |
| Capitaluri proprii | 90.438 |
| Capital social | 240 |
| Cifra de afaceri | 997.082 |
| Venituri totale | 1.028.691 |
| Cheltuieli totale | 928.031 |
| Profit brut | 100.660 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 90.150 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 33 |
| Active imobilizate | 53.242 |
| Active circulante | 121.629 |
| Stocuri | 957 |
| Creante | 94.115 |
| Disponibilitati | 26.557 |
| Datorii | 97.388 |
| Capitaluri proprii | 77.483 |
| Capital social | 240 |
| Cifra de afaceri | 798.702 |
| Venituri totale | 811.077 |
| Cheltuieli totale | 722.822 |
| Profit brut | 88.255 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 76.484 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 33 |