SDSENSE S.R.L. – CUI 50832990
Pe scurt
SDSENSE S.R.L. are CUI 50832990, număr de înregistrare J2024038383007 și sediul în Municipiul Piteşti, județul Argeş. Activitatea principală declarată: CAEN 4933 – Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 68.344 lei, un profit net de 3.565 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 31.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | SDSENSE S.R.L. |
| CUI | 50832990 |
| Nr. Reg. Com. | J2024038383007 |
| EUID | ROONRC.J2024038383007 |
| CAEN | 4933 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 31.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| STOICA IULIANA-MĂDĂLINA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 68 344 | 3 565 | 6 085 | 0 | 10 673 | 4 588 | 1 |
| 2024 | 6 876 | 823 | 3 805 | 0 | 4 628 | 823 | 1 |
Statistics
Commercial networks and enterprises68 344 lei
894%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “SDSENSE S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 4933 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă |
| Descriere Activitate | Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă |
| Cod CAEN principal | 49 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Argeş , domeniul 4933: Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (49), poziții apropiate de locul 3128 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- DSA AUTOMOBILE LOGISTIC S.R.L. – locul 3124, 3,98 mil. lei, Cluj
- POLYMARY SERCOM S.R.L. – locul 3124, 68.629 lei, Mureş
- KĂTĂ & DYA SPEED LOGISTIC S.R.L. – locul 3125, 3,97 mil. lei, Argeş
- D&D ADICOM SRL – locul 3125, 68.572 lei, Sibiu
- PIT STOP RCR TRANS SRL – locul 3126, 3,97 mil. lei, Maramureş
- BOL TAXI S.R.L. – locul 3126, 68.413 lei, Satu Mare
- SZIRBE SRL – locul 3127, 3,97 mil. lei, Maramureş
- TRANSVISION ENTERPRISE S.R.L. – locul 3127, 68.361 lei, Arad
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „SDSENSE S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „SDSENSE S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „SDSENSE S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active circulante | 4.628 |
| Creante | 473 |
| Disponibilitati | 4.155 |
| Datorii | 3.805 |
| Capitaluri proprii | 823 |
| Cifra de afaceri | 6.876 |
| Venituri totale | 6.876 |
| Cheltuieli totale | 5.900 |
| Profit brut | 976 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 823 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |