SDL LANGUAGE WEAVER S.R.L.
| Denumire | SDL LANGUAGE WEAVER S.R.L. |
| CUI | 23304599 |
| Nr. Reg. Com. | J2008000651129 |
| EUID | ROONRC.J2008000651129 |
| CAEN | 6210 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2008-02-18 (18 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| GOCAN ADRIAN-DAN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 97 419 157 | 5 774 606 | 6 146 659 | 1 337 072 | 48 941 675 | 40 310 104 | 285 |
| 2024 | 94 920 315 | 6 382 800 | 18 690 823 | 1 545 388 | 54 905 779 | 34 535 498 | 0 |
| 2023 | 97 349 188 | 6 964 143 | 27 098 505 | 2 523 956 | 56 360 196 | 28 600 692 | 310 |
| 2022 | 87 338 592 | 4 834 307 | 179 325 528 | 3 762 817 | 200 100 240 | 21 636 555 | 297 |
| 2021 | 75 856 838 | 4 950 543 | 98 616 484 | 4 875 508 | 113 120 230 | 16 802 248 | 300 |
| 2020 | 65 539 245 | 3 600 670 | 63 185 076 | 5 980 390 | 73 515 918 | 13 081 756 | 254 |
| 2019 | 51 859 371 | 2 506 298 | 106 357 608 | 5 624 855 | 115 676 522 | 10 882 418 | 248 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises97 419 157 lei
3%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “SDL LANGUAGE WEAVER S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 6210 Rev. 0 (echivalent: 6210 Rev. 1, 6210 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Transporturi aeriene dupa grafic |
| Descriere Activitate | Transporturi aeriene dupa grafic |
| Cod CAEN principal | 62 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mare (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mari , Cluj , domeniul 6210: Transporturi aeriene dupa grafic
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „SDL LANGUAGE WEAVER S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „SDL LANGUAGE WEAVER S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „SDL LANGUAGE WEAVER S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.545.388 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 54.905.779 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 50.597.011 |
| Casa si conturi la banci | 4.308.768 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 292.530 |
| DATORII | 18.690.823 |
| PROVIZIOANE | 3.517.376 |
| CAPITALURI - TOTAL | 34.535.498 |
| Capital subscris varsat | 10.000 |
| Cifra de afaceri neta | 94.920.315 |
| VENITURI TOTALE | 96.671.636 |
| CHELTUIELI TOTALE | 89.345.879 |
| Profitul brut | 7.325.757 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 6.382.800 |
| Pierdere neta | 0 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.523.956 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 56.360.196 |
| Stocuri | 211.294 |
| Creante | 50.879.856 |
| Casa si conturi la banci | 5.269.046 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 468.221 |
| DATORII | 27.098.505 |
| PROVIZIOANE | 3.653.176 |
| CAPITALURI - TOTAL | 28.600.692 |
| Capital subscris varsat | 10.000 |
| Cifra de afaceri neta | 97.349.188 |
| VENITURI TOTALE | 97.901.653 |
| CHELTUIELI TOTALE | 89.979.853 |
| Profitul brut | 7.921.800 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 6.964.143 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 310 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.762.817 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 200.100.240 |
| Stocuri | 403.964 |
| Creante | 199.323.633 |
| Casa si conturi la banci | 372.643 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 410.952 |
| DATORII | 179.325.528 |
| PROVIZIOANE | 3.311.926 |
| CAPITALURI - TOTAL | 21.636.555 |
| Capital subscris varsat | 10.000 |
| Cifra de afaceri neta | 87.338.592 |
| VENITURI TOTALE | 88.121.355 |
| CHELTUIELI TOTALE | 82.154.296 |
| Profitul brut | 5.967.059 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.834.307 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 297 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.875.508 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 113.120.230 |
| Stocuri | 597.867 |
| Creante | 111.985.793 |
| Casa si conturi la banci | 536.570 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 602.677 |
| DATORII | 98.616.484 |
| PROVIZIOANE | 3.179.683 |
| CAPITALURI - TOTAL | 16.802.248 |
| Capital subscris varsat | 10.000 |
| Cifra de afaceri neta | 75.856.838 |
| VENITURI TOTALE | 81.800.859 |
| CHELTUIELI TOTALE | 76.201.187 |
| Profitul brut | 5.599.672 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.950.543 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 300 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.980.390 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 73.515.918 |
| Stocuri | 791.770 |
| Creante | 72.151.832 |
| Casa si conturi la banci | 572.316 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 474.457 |
| DATORII | 63.185.076 |
| PROVIZIOANE | 3.703.933 |
| CAPITALURI - TOTAL | 13.081.756 |
| Capital subscris varsat | 10.000 |
| Cifra de afaceri neta | 65.539.245 |
| VENITURI TOTALE | 71.007.859 |
| CHELTUIELI TOTALE | 67.110.987 |
| Profitul brut | 3.896.872 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.600.670 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 254 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.624.855 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 115.676.522 |
| Stocuri | 985.672 |
| Creante | 113.342.451 |
| Casa si conturi la banci | 1.348.399 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 477.308 |
| DATORII | 106.357.608 |
| PROVIZIOANE | 4.538.659 |
| CAPITALURI - TOTAL | 10.882.418 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 51.859.371 |
| VENITURI TOTALE | 58.862.749 |
| CHELTUIELI TOTALE | 55.863.897 |
| Profitul brut | 2.998.852 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.506.298 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 248 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.165.144 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 55.958.418 |
| Creante | 55.626.337 |
| Casa si conturi la banci | 332.081 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 96.045 |
| DATORII | 45.942.047 |
| PROVIZIOANE | 4.036.520 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.241.040 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 45.813.467 |
| VENITURI TOTALE | 46.929.459 |
| CHELTUIELI TOTALE | 44.455.711 |
| Profitul brut | 2.473.748 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.011.970 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 230 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.539.893 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 10.764.788 |
| Creante | 10.136.710 |
| Casa si conturi la banci | 628.078 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 67.717 |
| DATORII | 6.262.046 |
| PROVIZIOANE | 881.282 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.229.070 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 31.253.156 |
| VENITURI TOTALE | 36.357.981 |
| CHELTUIELI TOTALE | 34.506.000 |
| Profitul brut | 1.851.981 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.851.981 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 197 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.554.680 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 45.080.158 |
| Creante | 44.893.964 |
| Casa si conturi la banci | 186.194 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 183.936 |
| DATORII | 41.033.524 |
| PROVIZIOANE | 2.408.162 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.377.088 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 30.410.278 |
| VENITURI TOTALE | 41.315.697 |
| CHELTUIELI TOTALE | 44.390.729 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 3.075.032 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 3.075.032 |
| Numar mediu de salariati | 162 |