SBR SOLETANCHE BACHY FUNDATII SRL
| Denumire | SBR SOLETANCHE BACHY FUNDATII SRL |
| CUI | 17982104 |
| Nr. Reg. Com. | J2005016186407 |
| EUID | ROONRC.J2005016186407 |
| CAEN | 4399 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2005-09-23 (21 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmeiTabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 63 608 992 | 991 586 | 20 480 695 | 9 707 369 | 14 905 503 | 2 472 937 | 88 |
| 2024 | 62 057 912 | -7 546 859 | 17 146 342 | 9 621 713 | 10 636 545 | 1 481 350 | 91 |
| 2023 | 74 162 710 | -1 795 758 | 8 168 145 | 10 072 781 | 8 844 566 | 9 028 209 | 100 |
| 2022 | 85 170 784 | 6 056 874 | 16 695 866 | 6 703 684 | 23 067 378 | 11 573 967 | 114 |
| 2021 | 46 563 064 | 987 129 | 12 870 903 | 6 212 958 | 13 235 745 | 5 517 104 | 124 |
| 2020 | 51 285 012 | 680 186 | 21 646 363 | 7 657 361 | 13 755 199 | -1 481 261 | 133 |
| 2019 | 46 773 686 | 1 067 553 | 19 378 824 | 5 197 807 | 13 177 116 | -2 166 997 | 107 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises63 608 992 lei
2%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “SBR SOLETANCHE BACHY FUNDATII SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4399 Rev. 2 (echivalent: 4399 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. |
| Descriere Activitate | Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. |
| Cod CAEN principal | 43 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. |
| Descriere activitate (principal) | Lucrări speciale de construcții |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 0 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mijlocii , Bucureşti , domeniul 4399: Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „SBR SOLETANCHE BACHY FUNDATII SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „SBR SOLETANCHE BACHY FUNDATII SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „SBR SOLETANCHE BACHY FUNDATII SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 9.621.713 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 10.636.545 |
| Stocuri | 3.066.261 |
| Creante | 7.348.067 |
| Casa si conturi la banci | 222.217 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 174.737 |
| DATORII | 17.146.342 |
| PROVIZIOANE | 1.805.303 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.481.350 |
| Capital subscris varsat | 4.893.000 |
| Cifra de afaceri neta | 62.057.912 |
| VENITURI TOTALE | 62.949.212 |
| CHELTUIELI TOTALE | 70.496.071 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 7.546.859 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 7.546.859 |
| Numar mediu de salariati | 91 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 10.072.781 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.844.566 |
| Stocuri | 4.110.741 |
| Creante | 4.148.191 |
| Casa si conturi la banci | 585.634 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 173.993 |
| DATORII | 8.168.145 |
| PROVIZIOANE | 1.894.986 |
| CAPITALURI - TOTAL | 9.028.209 |
| Capital subscris varsat | 4.893.000 |
| Cifra de afaceri neta | 74.162.710 |
| VENITURI TOTALE | 76.000.293 |
| CHELTUIELI TOTALE | 77.796.051 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.795.758 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 1.795.758 |
| Numar mediu de salariati | 100 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 6.703.684 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 23.067.378 |
| Stocuri | 3.936.500 |
| Creante | 18.920.835 |
| Casa si conturi la banci | 210.043 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 80.168 |
| DATORII | 16.695.866 |
| PROVIZIOANE | 1.581.397 |
| CAPITALURI - TOTAL | 11.573.967 |
| Capital subscris varsat | 4.893.000 |
| Cifra de afaceri neta | 85.170.784 |
| VENITURI TOTALE | 85.454.726 |
| CHELTUIELI TOTALE | 78.916.177 |
| Profitul brut | 6.538.549 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 6.056.874 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 114 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 6.212.958 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 13.235.745 |
| Stocuri | 3.572.404 |
| Creante | 9.579.647 |
| Casa si conturi la banci | 83.694 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 167.406 |
| DATORII | 12.870.903 |
| PROVIZIOANE | 1.228.102 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.517.104 |
| Capital subscris varsat | 10.899.000 |
| Cifra de afaceri neta | 46.563.064 |
| VENITURI TOTALE | 49.097.990 |
| CHELTUIELI TOTALE | 48.110.861 |
| Profitul brut | 987.129 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 987.129 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 124 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.197.807 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 13.177.116 |
| Stocuri | 2.551.114 |
| Creante | 10.292.610 |
| Casa si conturi la banci | 333.392 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 90.805 |
| DATORII | 19.378.824 |
| PROVIZIOANE | 1.253.901 |
| CAPITALURI - TOTAL | -2.166.997 |
| Capital subscris varsat | 4.893.000 |
| Cifra de afaceri neta | 46.773.686 |
| VENITURI TOTALE | 46.888.326 |
| CHELTUIELI TOTALE | 45.820.773 |
| Profitul brut | 1.067.553 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.067.553 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 107 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 6.422.245 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.469.572 |
| Stocuri | 2.163.463 |
| Creante | 6.236.881 |
| Casa si conturi la banci | 69.228 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 69.456 |
| DATORII | 17.039.075 |
| PROVIZIOANE | 1.200.689 |
| CAPITALURI - TOTAL | -3.278.491 |
| Capital subscris varsat | 20.895.000 |
| Cifra de afaceri neta | 41.398.877 |
| VENITURI TOTALE | 42.173.388 |
| CHELTUIELI TOTALE | 50.468.432 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 8.295.044 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 8.295.044 |
| Numar mediu de salariati | 96 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 8.860.868 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 33.569.752 |
| Stocuri | 1.328.533 |
| Creante | 32.173.035 |
| Casa si conturi la banci | 68.184 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 132.911 |
| DATORII | 51.495.522 |
| PROVIZIOANE | 2.053.455 |
| CAPITALURI - TOTAL | -10.985.446 |
| Capital subscris varsat | 4.893.000 |
| Cifra de afaceri neta | 62.370.657 |
| VENITURI TOTALE | 62.653.992 |
| CHELTUIELI TOTALE | 76.185.365 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 13.531.373 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 13.531.373 |
| Numar mediu de salariati | 108 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 10.964.005 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 17.656.299 |
| Stocuri | 1.695.068 |
| Creante | 15.854.980 |
| Casa si conturi la banci | 106.251 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 61.084 |
| DATORII | 29.597.842 |
| PROVIZIOANE | 937.119 |
| CAPITALURI - TOTAL | -1.853.573 |
| Capital subscris varsat | 4.903.500 |
| Cifra de afaceri neta | 33.280.780 |
| VENITURI TOTALE | 33.460.474 |
| CHELTUIELI TOTALE | 43.605.919 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 10.145.445 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 10.145.445 |
| Numar mediu de salariati | 95 |