SAV RAMONA SRL – CUI 28321337
Pe scurt
SAV RAMONA SRL are CUI 28321337, număr de înregistrare J15/272/2011 și sediul în Municipiul Târgovişte, județul Dâmboviţa. Activitatea principală declarată: CAEN 4932 – Transporturi cu taxiuri. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 240.154 lei, un profit net de 10.882 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 14.07.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | SAV RAMONA SRL |
| CUI | 28321337 |
| Nr. Reg. Com. | J15/272/2011 |
| EUID | ROONRC.J15/272/2011 |
| CAEN | 4932 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 14.07.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2011-04-07 (15 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| TENEA ALEXANDRU CRISTIAN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 240 154 | 10 882 | 33 819 | 32 637 | 40 145 | 38 963 | 1 |
| 2024 | 70 137 | 2 965 | 96 482 | 50 047 | 63 210 | 28 081 | 1 |
| 2023 | 6 300 | 354 | 1 100 | 0 | 26 216 | 25 116 | 0 |
| 2022 | 0 | -55 | 1 100 | 0 | 25 862 | 24 762 | 0 |
| 2021 | 16 988 | 18 561 | 1 100 | 0 | 25 918 | 24 818 | 1 |
| 2020 | 6 377 | -6 014 | 11 000 | 16 667 | 590 | 6 257 | 0 |
| 2019 | 20 044 | -3 609 | 21 966 | 16 667 | 17 569 | 12 270 | 1 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises240 154 lei
242%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “SAV RAMONA SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4932 Rev. 2 (echivalent: 4932 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Transporturi cu taxiuri |
| Descriere Activitate | Transporturi cu taxiuri |
| Cod CAEN principal | 49 Transporturi cu taxiuri |
| Descriere activitate (principal) | Transporturi terestre și transporturi prin conducte |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Dâmboviţa , domeniul 4932: Transporturi cu taxiuri
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (49), poziții apropiate de locul 319 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- LINIILE CONTINENTALE DE TRANSPORT - LCT SRL – locul 315, 34,92 mil. lei, Braşov
- DAVEROTRANS SRL – locul 315, 1,86 mil. lei, Gorj
- M&V PRO ELEGANCE S.R.L. – locul 315, 1,11 mil. lei, Braşov
- EURO TRANS B.E.L. S.R.L. – locul 315, 393.799 lei, Covasna
- ISA TAXI 2018 S.R.L. – locul 315, 241.850 lei, Bacău
- GTS ALEX TRUCKS S.R.L. – locul 316, 34,92 mil. lei, Iaşi
- NELMATOUR SRL – locul 316, 1,86 mil. lei, Giurgiu
- XTREEME ONCEŞTI S.R.L. – locul 316, 1,11 mil. lei, Sibiu
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „SAV RAMONA SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „SAV RAMONA SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „SAV RAMONA SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 50.047 |
| Active circulante | 63.210 |
| Stocuri | 587 |
| Creante | 55.715 |
| Disponibilitati | 6.908 |
| Cheltuieli in avans | 11.306 |
| Datorii | 96.482 |
| Capitaluri proprii | 28.081 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 70.137 |
| Venituri totale | 70.137 |
| Cheltuieli totale | 66.607 |
| Profit brut | 3.530 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 2.965 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 0 |
| Active circulante | 26.216 |
| Disponibilitati | 26.216 |
| Datorii | 1.100 |
| Capitaluri proprii | 25.116 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 6.300 |
| Venituri totale | 6.300 |
| Cheltuieli totale | 5.879 |
| Profit brut | 421 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 354 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active imobilizate | 0 |
| Active circulante | 25.862 |
| Disponibilitati | 25.862 |
| Datorii | 1.100 |
| Capitaluri proprii | 24.762 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 0 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 55 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 55 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 55 |
| Nr. salariati | 0 |
| Active imobilizate | 0 |
| Active circulante | 25.918 |
| Disponibilitati | 25.918 |
| Datorii | 1.100 |
| Capitaluri proprii | 24.818 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 16.988 |
| Venituri totale | 41.621 |
| Cheltuieli totale | 22.624 |
| Profit brut | 18.997 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 18.561 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 16.667 |
| Active circulante | 590 |
| Disponibilitati | 590 |
| Datorii | 11.000 |
| Capitaluri proprii | 6.257 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 6.377 |
| Venituri totale | 6.377 |
| Cheltuieli totale | 12.200 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 5.823 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 6.014 |
| Nr. salariati | 0 |
| Active imobilizate | 16.667 |
| Active circulante | 17.569 |
| Disponibilitati | 17.569 |
| Datorii | 21.966 |
| Capitaluri proprii | 12.270 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 20.044 |
| Venituri totale | 20.044 |
| Cheltuieli totale | 23.052 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 3.008 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 3.609 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 26.667 |
| Active circulante | 9.696 |
| Disponibilitati | 9.696 |
| Datorii | 20.483 |
| Capitaluri proprii | 15.880 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 33.905 |
| Venituri totale | 37.405 |
| Cheltuieli totale | 30.976 |
| Profit brut | 6.429 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 5.307 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 10.864 |
| Disponibilitati | 10.864 |
| Datorii | 291 |
| Capitaluri proprii | 10.573 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 24.515 |
| Venituri totale | 24.515 |
| Cheltuieli totale | 13.407 |
| Profit brut | 11.108 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 10.373 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |