SASMILCONS SRL – CUI 25622190
Pe scurt
SASMILCONS SRL are CUI 25622190, număr de înregistrare J2009000551242 și sediul în Oraş Ulmeni, județul Maramureş. Activitatea principală declarată: CAEN 4683 – Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 4.316.645 lei, un profit net de 218.605 lei și un număr mediu de 4 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 17.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | SASMILCONS SRL |
| CUI | 25622190 |
| Nr. Reg. Com. | J2009000551242 |
| EUID | ROONRC.J2009000551242 |
| CAEN | 4683 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 17.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2009-06-01 (17 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| SAS AMALIA-PAULA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 4 316 645 | 218 605 | 3 172 040 | 43 444 | 3 661 156 | 532 560 | 4 |
| 2024 | 3 200 036 | 95 803 | 3 187 346 | 27 670 | 3 473 631 | 313 955 | 3 |
| 2023 | 2 392 228 | 61 200 | 2 593 110 | 28 516 | 2 782 746 | 218 152 | 3 |
| 2022 | 2 713 163 | 37 717 | 2 370 944 | 27 064 | 2 463 115 | 119 235 | 3 |
| 2021 | 2 251 469 | 35 934 | 2 920 380 | 156 152 | 2 845 746 | 81 518 | 0 |
| 2020 | 1 799 164 | 425 554 | 2 266 776 | 100 599 | 2 211 762 | 45 585 | 2 |
| 2019 | 1 715 888 | 29 493 | 2 588 881 | 183 935 | 2 020 002 | -384 944 | 3 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “SASMILCONS SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4683 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare |
| Descriere Activitate | Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare |
| Cod CAEN principal | 46 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Maramureş , domeniul 4683: Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (46), poziții apropiate de locul 908 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- HOLDMANN TECH SRL – locul 904, 6,34 mil. lei, Iaşi
- MICA-AXI SRL – locul 904, 4,34 mil. lei, Teleorman
- BENJAMIN CONSULTING S.R.L. – locul 904, 1,31 mil. lei, Bihor
- INDUSTRIAL SAFETY SRL – locul 904, 178.584 lei, Constanţa
- ANDOFLOR SERV SRL – locul 904, 164.238 lei, Dolj
- SIMO & KING 2016 SRL – locul 904, 104.940 lei, Mureş
- EUROFARMA CARE SRL – locul 904, 0 lei, Bucureşti
- CARDO OPTIM SRL – locul 905, 6,32 mil. lei, Ilfov
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „SASMILCONS SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „SASMILCONS SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „SASMILCONS SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 27.670 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.473.631 |
| Stocuri | 2.146.716 |
| Creante | 1.324.089 |
| Casa si conturi la banci | 2.826 |
| DATORII | 3.187.346 |
| CAPITALURI - TOTAL | 313.955 |
| Capital subscris varsat | 60.000 |
| Cifra de afaceri neta | 3.200.036 |
| VENITURI TOTALE | 3.400.711 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.286.512 |
| Profitul brut | 114.199 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 95.803 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 3 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 28.516 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.782.746 |
| Stocuri | 1.675.326 |
| Creante | 1.087.259 |
| Casa si conturi la banci | 20.161 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 2.593.110 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 218.152 |
| Capital subscris varsat | 60.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 2.392.228 |
| VENITURI TOTALE | 2.714.945 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.648.307 |
| Profitul brut | 66.638 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 61.200 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 3 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 27.064 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.463.115 |
| Stocuri | 1.426.581 |
| Creante | 1.024.233 |
| Casa si conturi la banci | 12.301 |
| DATORII | 2.370.944 |
| CAPITALURI - TOTAL | 119.235 |
| Capital subscris varsat | 60.000 |
| Cifra de afaceri neta | 2.713.163 |
| VENITURI TOTALE | 3.270.693 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.225.792 |
| Profitul brut | 44.901 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 37.717 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 3 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 100.599 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.211.762 |
| Stocuri | 1.372.226 |
| Creante | 834.085 |
| Casa si conturi la banci | 5.451 |
| DATORII | 2.266.776 |
| CAPITALURI - TOTAL | 45.585 |
| Capital subscris varsat | 60.000 |
| Cifra de afaceri neta | 1.799.164 |
| VENITURI TOTALE | 2.526.581 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.100.026 |
| Profitul brut | 426.555 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 425.554 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 2 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 183.935 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.020.002 |
| Stocuri | 1.400.036 |
| Creante | 613.259 |
| Casa si conturi la banci | 6.707 |
| DATORII | 2.588.881 |
| CAPITALURI - TOTAL | -384.944 |
| Capital subscris varsat | 60.000 |
| Cifra de afaceri neta | 1.715.888 |
| VENITURI TOTALE | 2.474.125 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.438.626 |
| Profitul brut | 35.499 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 29.493 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 3 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 290.201 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.190.511 |
| Stocuri | 1.634.893 |
| Creante | 547.258 |
| Casa si conturi la banci | 8.360 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 2.895.149 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | -414.437 |
| Capital subscris varsat | 60.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 1.208.053 |
| VENITURI TOTALE | 1.333.094 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.359.739 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 26.645 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 29.357 |
| Numar mediu de salariati | 3 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 405.483 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.876.512 |
| Stocuri | 1.254.144 |
| Creante | 592.266 |
| Casa si conturi la banci | 30.102 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 2.663.216 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | -381.221 |
| Capital subscris varsat | 60.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 2.012.266 |
| VENITURI TOTALE | 2.679.371 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.683.683 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 4.312 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 4.776 |
| Numar mediu de salariati | 9 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 541.477 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.712.955 |
| Stocuri | 1.353.991 |
| Creante | 358.866 |
| Casa si conturi la banci | 98 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 2.823.967 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | -569.535 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 1.723.870 |
| VENITURI TOTALE | 2.305.692 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.365.216 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 59.524 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 59.738 |
| Numar mediu de salariati | 14 |