SANMARCO SRL
| Denumire | SANMARCO SRL |
| CUI | 790422 |
| Nr. Reg. Com. | J32/1302/1991 |
| EUID | ROONRC.J32/1302/1991 |
| CAEN | 4773 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1991-09-19 (34 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| BACIU ALEXANDRA VIVIANA | - | România |
| MARCOCI MIHAI CONSTANTIN DANIEL | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 11 701 043 | 526 467 | 4 846 335 | — | — | — | 10 |
| 2024 | 12 635 597 | 821 945 | 5 867 515 | 142 820 | 7 173 564 | 1 448 869 | 10 |
| 2023 | 10 970 572 | 881 048 | 4 048 980 | 158 707 | 5 627 196 | 1 736 923 | 10 |
| 2022 | 11 202 178 | 735 242 | 4 657 206 | 193 848 | 5 319 234 | 855 876 | 10 |
| 2021 | 10 233 445 | 546 670 | 3 585 248 | 227 774 | 4 958 108 | 1 600 634 | 10 |
| 2020 | 9 447 268 | 487 662 | 4 107 184 | 104 671 | 5 056 477 | 1 053 964 | 10 |
| 2019 | 9 138 488 | 462 977 | 3 785 836 | 134 249 | 4 617 888 | 966 301 | 10 |
| 2018 | 8 296 008 | 285 945 | 3 626 584 | 173 164 | 4 156 745 | 703 325 | 10 |
| 2017 | 6 360 471 | 190 985 | 3 516 777 | 205 449 | 3 928 708 | 617 380 | 10 |
| 2016 | 5 323 401 | 129 206 | 2 199 069 | 140 966 | 2 684 499 | 626 396 | 10 |
Statistics
Commercial networks and enterprises11 701 043 lei
-7%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “SANMARCO SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4773 Rev. 2 (echivalent: 4773 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice, în magazine specializate |
| Descriere Activitate | Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice, în magazine specializate |
| Cod CAEN principal | 47 Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice, în magazine specializate |
| Descriere activitate (principal) | Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Sibiu
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „SANMARCO SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „SANMARCO SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „SANMARCO SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 142.820 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.173.564 |
| Stocuri | 4.741.428 |
| Creante | 2.408.778 |
| Casa si conturi la banci | 23.358 |
| DATORII | 5.867.515 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.448.869 |
| Capital subscris varsat | 2.000 |
| Cifra de afaceri neta | 12.635.597 |
| VENITURI TOTALE | 13.168.007 |
| CHELTUIELI TOTALE | 12.216.978 |
| Profitul brut | 951.029 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 821.945 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 10 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 158.707 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.627.196 |
| Stocuri | 3.980.508 |
| Creante | 1.576.756 |
| Casa si conturi la banci | 69.932 |
| DATORII | 4.048.980 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.736.923 |
| Capital subscris varsat | 2.000 |
| Cifra de afaceri neta | 10.970.572 |
| VENITURI TOTALE | 11.526.368 |
| CHELTUIELI TOTALE | 10.528.793 |
| Profitul brut | 997.575 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 881.048 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 10 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 193.848 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.319.234 |
| Stocuri | 3.671.337 |
| Creante | 1.603.766 |
| Casa si conturi la banci | 44.131 |
| DATORII | 4.657.206 |
| CAPITALURI - TOTAL | 855.876 |
| Capital subscris varsat | 2.000 |
| Cifra de afaceri neta | 11.202.178 |
| VENITURI TOTALE | 11.694.488 |
| CHELTUIELI TOTALE | 10.840.072 |
| Profitul brut | 854.416 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 735.242 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 10 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 227.774 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.958.108 |
| Stocuri | 3.488.273 |
| Creante | 1.447.437 |
| Casa si conturi la banci | 22.398 |
| DATORII | 3.585.248 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.600.634 |
| Capital subscris varsat | 2.000 |
| Cifra de afaceri neta | 10.233.445 |
| VENITURI TOTALE | 10.720.013 |
| CHELTUIELI TOTALE | 10.073.532 |
| Profitul brut | 646.481 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 546.670 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 10 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 104.671 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.056.477 |
| Stocuri | 3.238.627 |
| Creante | 1.799.129 |
| Casa si conturi la banci | 18.721 |
| DATORII | 4.107.184 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.053.964 |
| Capital subscris varsat | 2.000 |
| Cifra de afaceri neta | 9.447.268 |
| VENITURI TOTALE | 9.782.173 |
| CHELTUIELI TOTALE | 9.223.886 |
| Profitul brut | 558.287 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 487.662 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 10 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 134.249 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.617.888 |
| Stocuri | 3.021.591 |
| Creante | 1.575.753 |
| Casa si conturi la banci | 20.544 |
| DATORII | 3.785.836 |
| CAPITALURI - TOTAL | 966.301 |
| Capital subscris varsat | 2.000 |
| Cifra de afaceri neta | 9.138.488 |
| VENITURI TOTALE | 9.483.509 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.941.117 |
| Profitul brut | 542.392 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 462.977 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 10 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 173.164 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.156.745 |
| Stocuri | 2.718.471 |
| Creante | 1.418.413 |
| Casa si conturi la banci | 19.861 |
| DATORII | 3.626.584 |
| CAPITALURI - TOTAL | 703.325 |
| Capital subscris varsat | 2.000 |
| Cifra de afaceri neta | 8.296.008 |
| VENITURI TOTALE | 8.607.447 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.249.818 |
| Profitul brut | 357.629 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 285.945 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 10 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 205.449 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.928.708 |
| Stocuri | 2.589.522 |
| Creante | 1.253.836 |
| Casa si conturi la banci | 85.350 |
| DATORII | 3.516.777 |
| CAPITALURI - TOTAL | 617.380 |
| Capital subscris varsat | 2.000 |
| Cifra de afaceri neta | 6.360.471 |
| VENITURI TOTALE | 6.606.712 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.366.114 |
| Profitul brut | 240.598 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 190.985 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 10 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 140.966 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.684.499 |
| Stocuri | 2.388.712 |
| Creante | 272.214 |
| Casa si conturi la banci | 23.573 |
| DATORII | 2.199.069 |
| CAPITALURI - TOTAL | 626.396 |
| Capital subscris varsat | 2.000 |
| Cifra de afaceri neta | 5.323.401 |
| VENITURI TOTALE | 5.501.821 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.342.783 |
| Profitul brut | 159.038 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 129.206 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 10 |