SAND MONTAJ S.R.L.

Cauta alta firma:
SAND MONTAJ S.R.L.
CUI: 38236573RegCom: J40/14668/2020EUID: ROONRC.J40/16087/2017CAEN: 4120Stare: radiatăTVA: DAActiv fiscal: DA
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR. PRIGORIILOR, NR.53

Denumire SAND MONTAJ S.R.L.
CUI 38236573
Nr. Reg. Com. J40/14668/2020
EUID ROONRC.J40/16087/2017
CAEN 4120
Forma juridica SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activ fiscal Da
Stare (ONRC) radiată
Insolvabilă ANAF Nu
Data înființare 2017-09-19 (9 ani)

Adresa MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR. PRIGORIILOR, NR.53
Cod Poștal 32852
Telefon —
Email —
Website —
RO e-Factura Nu
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei
Administratori: 1 Asociați: 0 Beneficiari: 0
Administratori / reprezentanți
NumeCalitateȚara nașterii
CONSTANTIN SANDU-România
Asociați
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Beneficiari
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Tabel financiar pe ani
An Cifra de afaceri Profit net Datorii Active imob. Active circ. Capitaluri Salariati
2025 1 626 306 370 200 1 116 348 — — — 1
2024 1 479 564 481 125 688 724 — — — 1
2023 581 924 81 870 637 310 — — — 0
2022 1 234 022 722 883 770 236 — — — 1
2021 809 284 504 885 118 653 — — — 0
2020 610 865 168 552 301 775 — — — 1
2019 385 804 34 225 116 756 — — — 2
2018 — — — — — — —
2017 — — — — — — —
Statistics
Commercial networks and enterprises
1 626 306 lei
10%
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “SAND MONTAJ S.R.L.”
Cod CAEN preponderent 4120 Rev. 2
Obiect Activitate Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Descriere Activitate Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Cod CAEN principal 41 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Descriere activitate (principal) Construcții de clădiri
Număr asociați 0
Număr administratori 1
Număr beneficiari 0
Sucursale (UE) 0
Număr sedii secundare —
Categorie de mărime microîntreprindere (estimare, 2025)
Localizare pe hartă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR. PRIGORIILOR, NR.53
Poziția în Topul Firmelor 2024
Poziția SAND MONTAJ S.R.L. în Topul Firmelor 2024:
Locul 29613 în Top Profit România

Microîntreprinderi , Ilfov

Locul 2133 în Ilfov pe categoria Microîntreprinderi
Vezi clasamentul complet
Profit 2024
481.125 RON
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Apasă butonul pentru a căuta


Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se caută mărci pentru „SAND MONTAJ S.R.L."...
Eroare la căutare
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)

Caută dosarele în care apare „SAND MONTAJ S.R.L." în Portalul Instanțelor

Se încarcă...
Se caută dosare pentru „SAND MONTAJ S.R.L."...
Eroare la interogare
Dosare găsite: 0 (Pagina 1 din 1)
Număr dosar Modificat Obiectul cauzei Materie Calitate Instanță Stadiu
Nu au fost găsite dosare pentru această firmă.
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „SAND MONTAJ S.R.L."

Se încarcă...
Se verifică dosarele la Registrul Comerțului...
Eroare
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Apasă butonul pentru a verifica


Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică restanțele pentru „SAND MONTAJ S.R.L."...
Eroare la verificare
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență


Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică procedurile de insolvență pentru „SAND MONTAJ S.R.L."...
Eroare la verificare
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial


Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.

Se încarcă...
Se caută publicații pentru „SAND MONTAJ S.R.L."...
Eroare la căutare
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „SAND MONTAJ S.R.L."

Se încarcă...
Se verifică ipotecile mobiliare...
Eroare
TVA
Platitor TVA
Activ fiscal
Activ

Firma este activă fiscal.

RTVAI / Split TVA
RTVAI NU
Split TVA NU
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
Date din registrul MFinanțe (data.gov.ro) - toți anii disponibili
8 înregistrări financiare găsite pentru acest CUI

WEB_UU_AN CAEN: 4120
Active imobilizate 1.534.760
Active circulante 576.539
Creante 362.376
Disponibilitati 214.163
Datorii 688.724
Capitaluri proprii 1.422.575
Capital social 210
Cifra de afaceri 1.479.564
Venituri totale 1.479.564
Cheltuieli totale 975.762
Profit brut 503.802
Pierdere bruta 0
Profit net 481.125
Pierdere neta 0
Nr. salariati 1

WEB_UU_AN CAEN: 4120
Active imobilizate 21.871
Active circulante 1.602.613
Stocuri 0
Creante 367.829
Disponibilitati 1.234.784
Cheltuieli in avans 25
Datorii 637.310
Capitaluri proprii 987.199
Capital social 210
Cifra de afaceri 581.924
Venituri totale 581.924
Cheltuieli totale 494.235
Profit brut 87.689
Pierdere bruta 0
Profit net 81.870
Pierdere neta 0

WEB_UU_AN CAEN: 4120
Active imobilizate 38.517
Active circulante 1.973.933
Stocuri 110.275
Creante 554.122
Disponibilitati 1.309.536
Cheltuieli in avans 143
Datorii 770.236
Capitaluri proprii 1.242.357
Capital social 210
Cifra de afaceri 1.234.022
Venituri totale 1.235.115
Cheltuieli totale 500.056
Profit brut 735.059
Pierdere bruta 0
Profit net 722.883
Pierdere neta 0
Nr. salariati 1

WEB_UU_AN CAEN: 4120
Active imobilizate 61.327
Active circulante 773.926
Creante 36.474
Disponibilitati 737.452
Datorii 118.653
Capitaluri proprii 716.600
Capital social 210
Cifra de afaceri 809.284
Venituri totale 810.465
Cheltuieli totale 297.479
Profit brut 512.986
Pierdere bruta 0
Profit net 504.885
Pierdere neta 0

WEB_UU_AN CAEN: 4120
Active imobilizate 87.205
Active circulante 565.170
Creante 37.138
Disponibilitati 528.032
Datorii 301.775
Capitaluri proprii 350.600
Capital social 210
Cifra de afaceri 610.865
Venituri totale 611.526
Cheltuieli totale 436.867
Profit brut 174.659
Pierdere bruta 0
Profit net 168.552
Pierdere neta 0
Nr. salariati 1

WEB_UU_AN CAEN: 7022
Active imobilizate 106.945
Active circulante 482.237
Stocuri 0
Creante 13.962
Disponibilitati 468.275
Cheltuieli in avans 232
Datorii 116.756
Capitaluri proprii 472.658
Capital social 210
Cifra de afaceri 385.804
Venituri totale 385.807
Cheltuieli totale 347.630
Profit brut 38.177
Pierdere bruta 0
Profit net 34.225
Pierdere neta 0
Nr. salariati 2

WEB_UU_AN CAEN: 4120
Active imobilizate 150
Active circulante 572.589
Creante 412
Disponibilitati 572.177
Cheltuieli in avans 0
Datorii 34.756
Capitaluri proprii 537.983
Capital social 200
Cifra de afaceri 630.638
Venituri totale 630.779
Cheltuieli totale 206.988
Profit brut 423.791
Pierdere bruta 0
Profit net 417.483
Pierdere neta 0
Nr. salariati 1

WEB_UU_AN CAEN: 4120
Active imobilizate 558
Active circulante 126.033
Creante 17.479
Disponibilitati 108.554
Cheltuieli in avans 200
Datorii 6.291
Capitaluri proprii 120.500
Capital social 200
Cifra de afaceri 145.360
Venituri totale 145.360
Cheltuieli totale 22.738
Profit brut 122.622
Pierdere bruta 0
Profit net 120.300
Pierdere neta 0
Nr. salariati 2
SEAP (Contracte / Achiziții Publice)
Ani: 2026, 2025, 2024, 2023, 2022 Total înregistrări: 0
Nu există rezultate SEAP pentru acest CUI în intervalul selectat.