SAN MARCO DECOR SRL

Cauta alta firma:
SAN MARCO DECOR SRL
CUI: 25100200RegCom: J2009000351138EUID: ROONRC.J2009000351138CAEN: 4683Stare: funcţiuneTVA: DAActiv fiscal: DA
JUD. CONSTANŢA, SAT CUMPĂNA COM. CUMPĂNA, STR. IEDEREI, NR.2, CAMERA 1

Denumire SAN MARCO DECOR SRL
CUI 25100200
Nr. Reg. Com. J2009000351138
EUID ROONRC.J2009000351138
CAEN 4683
Forma juridica SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activ fiscal Da
Stare (ONRC) funcţiune
Insolvabilă ANAF Nu
Data înființare 2009-02-10 (17 ani)

Adresa JUD. CONSTANŢA, SAT CUMPĂNA COM. CUMPĂNA, STR. IEDEREI, NR.2, CAMERA 1
Telefon 0727342121
Email
Website
RO e-Factura Nu
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei
Administratori: 1 Asociați: 0 Beneficiari: 0
Administratori / reprezentanți
NumeCalitateȚara nașterii
PURDEA BARBU DANIELA-România
Asociați
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Beneficiari
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Tabel financiar pe ani
An Cifra de afaceri Profit net Datorii Active imob. Active circ. Capitaluri Salariati
2025 2 199 964 469 722 906 602 5
2024 2 456 774 633 661 807 129 135 753 1 305 277 633 901 4
2023 2 299 135 794 836 323 368 5
2022 2 637 119 1 001 709 233 551 5
2021 1 792 035 550 005 205 000 5
2020 1 624 996 409 286 210 062 4
2019 1 309 053 285 262 233 179 3
2018
2017
2016 1 330 281 163 022 408 832 1 661 570 963 166 026 12
Statistics
Commercial networks and enterprises
2 199 964 lei
-10%
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “SAN MARCO DECOR SRL”
Cod CAEN preponderent 4683 Rev. 3
Obiect Activitate Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare
Descriere Activitate Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare
Cod CAEN principal 46
Descriere activitate (principal)
Număr asociați 0
Număr administratori 1
Număr beneficiari 0
Sucursale (UE) 0
Număr sedii secundare
Categorie de mărime microîntreprindere (estimare, 2025)
Localizare pe hartă
JUD. CONSTANŢA, SAT CUMPĂNA COM. CUMPĂNA, STR. IEDEREI, NR.2, CAMERA 1
Poziția în Topul Firmelor 2024
Poziția SAN MARCO DECOR SRL în Topul Firmelor 2024:
Locul 19515 în Top Profit România

Microîntreprinderi , Constanţa

Locul 751 în Constanţa pe categoria Microîntreprinderi
Vezi clasamentul complet
Profit 2024
633.661 RON
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Apasă butonul pentru a căuta


Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se caută mărci pentru „SAN MARCO DECOR SRL"...
Eroare la căutare
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)

Caută dosarele în care apare „SAN MARCO DECOR SRL" în Portalul Instanțelor

Se încarcă...
Se caută dosare pentru „SAN MARCO DECOR SRL"...
Eroare la interogare
Dosare găsite: 0 (Pagina 1 din 1)
Număr dosar Modificat Obiectul cauzei Materie Calitate Instanță Stadiu
Nu au fost găsite dosare pentru această firmă.
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „SAN MARCO DECOR SRL"

Se încarcă...
Se verifică dosarele la Registrul Comerțului...
Eroare
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Apasă butonul pentru a verifica


Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică restanțele pentru „SAN MARCO DECOR SRL"...
Eroare la verificare
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență


Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică procedurile de insolvență pentru „SAN MARCO DECOR SRL"...
Eroare la verificare
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial


Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.

Se încarcă...
Se caută publicații pentru „SAN MARCO DECOR SRL"...
Eroare la căutare
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „SAN MARCO DECOR SRL"

Se încarcă...
Se verifică ipotecile mobiliare...
Eroare
TVA
Platitor TVA
Activ fiscal
Activ

Firma este activă fiscal.

RTVAI / Split TVA
RTVAI NU
Split TVA NU
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
Date din registrul MFinanțe (data.gov.ro) - toți anii disponibili
9 înregistrări financiare găsite pentru acest CUI

WEB_BL_BS_SL CAEN: 4673
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 135.753
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 1.305.277
Stocuri 399.210
Creante 541.732
Casa si conturi la banci 364.335
DATORII 807.129
CAPITALURI - TOTAL 633.901
Capital subscris varsat 200
Cifra de afaceri neta 2.456.774
VENITURI TOTALE 2.527.259
CHELTUIELI TOTALE 1.767.418
Profitul brut 759.841
Pierdere bruta 0
Profitul net 633.661
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 4

WEB_UU_AN CAEN: 4673
Active imobilizate 0
Active circulante 1.118.444
Stocuri 387.338
Creante 398.678
Disponibilitati 332.428
Datorii 323.368
Capitaluri proprii 795.076
Capital social 200
Cifra de afaceri 2.299.135
Venituri totale 2.357.195
Cheltuieli totale 1.539.238
Profit brut 817.957
Pierdere bruta 0
Profit net 794.836
Pierdere neta 0
Nr. salariati 5

WEB_UU_AN CAEN: 4673
Active imobilizate 181
Active circulante 1.235.319
Stocuri 407.512
Creante 782.796
Disponibilitati 45.011
Datorii 233.551
Capitaluri proprii 1.001.949
Capital social 200
Cifra de afaceri 2.637.119
Venituri totale 2.694.049
Cheltuieli totale 1.665.927
Profit brut 1.028.122
Pierdere bruta 0
Profit net 1.001.709
Pierdere neta 0
Nr. salariati 5

WEB_UU_AN CAEN: 4673
Active imobilizate 23.384
Active circulante 734.625
Stocuri 360.959
Creante 251.467
Disponibilitati 122.199
Datorii 205.000
Capitaluri proprii 553.009
Capital social 200
Cifra de afaceri 1.792.035
Venituri totale 1.862.212
Cheltuieli totale 1.293.916
Profit brut 568.296
Pierdere bruta 0
Profit net 550.005
Pierdere neta 0
Nr. salariati 5

WEB_UU_AN CAEN: 4673
Active imobilizate 52.973
Active circulante 569.379
Stocuri 294.774
Creante 213.206
Disponibilitati 61.399
Datorii 210.062
Capitaluri proprii 412.290
Capital social 200
Cifra de afaceri 1.624.996
Venituri totale 1.627.430
Cheltuieli totale 1.203.990
Profit brut 423.440
Pierdere bruta 0
Profit net 409.286
Pierdere neta 0
Nr. salariati 4

WEB_UU_AN CAEN: 4673
Active imobilizate 76.775
Active circulante 444.670
Stocuri 294.943
Creante 148.122
Disponibilitati 1.605
Datorii 233.179
Capitaluri proprii 288.266
Capital social 200
Cifra de afaceri 1.309.053
Venituri totale 1.312.242
Cheltuieli totale 1.013.802
Profit brut 298.440
Pierdere bruta 0
Profit net 285.262
Pierdere neta 0
Nr. salariati 3

WEB_UU_AN CAEN: 4673
Active imobilizate 99.551
Active circulante 429.992
Stocuri 303.333
Creante 114.104
Disponibilitati 12.555
Datorii 320.526
Capitaluri proprii 209.017
Capital social 200
Cifra de afaceri 1.312.147
Venituri totale 1.315.830
Cheltuieli totale 1.096.696
Profit brut 219.134
Pierdere bruta 0
Profit net 206.013
Pierdere neta 0
Nr. salariati 9

WEB_UU_AN CAEN: 4673
Active imobilizate 2.666
Active circulante 550.195
Stocuri 525.267
Creante 22.776
Disponibilitati 2.152
Datorii 413.626
Capitaluri proprii 139.235
Capital social 200
Cifra de afaceri 1.191.113
Venituri totale 1.196.363
Cheltuieli totale 1.048.496
Profit brut 147.867
Pierdere bruta 0
Profit net 136.231
Pierdere neta 0
Nr. salariati 9

WEB_BL_BS_SL CAEN: 4673
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 1.661
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 570.963
Stocuri 501.229
Creante 50.666
Casa si conturi la banci 19.068
CHELTUIELI IN AVANS 2.234
DATORII 408.832
CAPITALURI - TOTAL 166.026
Capital subscris varsat 200
Cifra de afaceri neta 1.330.281
VENITURI TOTALE 1.336.898
CHELTUIELI TOTALE 1.142.632
Profitul brut 194.266
Pierdere bruta 0
Profitul net 163.022
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 12
SEAP (Contracte / Achiziții Publice)
Ani: 2026, 2025, 2024, 2023, 2022 Total înregistrări: 0
Nu există rezultate SEAP pentru acest CUI în intervalul selectat.