SALPROG SRL – CUI 29158832
Pe scurt
SALPROG SRL are CUI 29158832, număr de înregistrare J06/596/2011 și sediul în Municipiul Bistriţa, județul Bistriţa-Năsăud. Activitatea principală declarată: CAEN 6201 – Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client). Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 77.414 lei, un profit net de 11.711 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 18.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | SALPROG SRL |
| CUI | 29158832 |
| Nr. Reg. Com. | J06/596/2011 |
| EUID | ROONRC.J06/596/2011 |
| CAEN | 6201 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 18.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2011-09-28 (15 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| FLOREAN SALTITIA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 77 414 | 11 711 | 7 198 | 0 | 191 773 | 184 575 | 1 |
| 2024 | 131 891 | 52 808 | 5 971 | 0 | 245 106 | 239 135 | 1 |
| 2023 | 135 000 | 71 395 | 27 495 | 0 | 265 997 | 238 502 | 1 |
| 2022 | 91 900 | 41 019 | 20 987 | 0 | 410 430 | 389 443 | 1 |
| 2021 | 97 235 | 47 471 | 2 497 | 0 | 380 921 | 378 424 | 1 |
| 2020 | 96 140 | 45 295 | 3 970 | 0 | 334 923 | 330 953 | 1 |
| 2019 | 95 900 | 52 467 | 2 499 | 0 | 288 157 | 285 658 | 1 |
| 2018 | 73 280 | 32 738 | 19 103 | — | — | — | 1 |
| 2017 | 62 350 | 23 226 | 18 435 | — | — | — | 2 |
| 2016 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises77 414 lei
-41%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “SALPROG SRL”
| Cod CAEN preponderent | 6201 Rev. 2 |
| Obiect Activitate | Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) |
| Descriere Activitate | Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) |
| Cod CAEN principal | 62 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) |
| Descriere activitate (principal) | Activități de servicii în tehnologia informației |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Bistriţa-Năsăud , domeniul 6201: Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (62), poziții apropiate de locul 5406 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- WANDS S.R.L. – locul 5402, 427.206 lei, Ilfov
- TASTY GAMES STUDIO S.R.L. – locul 5402, 77.852 lei, Bucureşti
- SCALABYTE TECH S.R.L. – locul 5403, 427.185 lei, Arad
- DATCU CONSULTING S.R.L. – locul 5403, 77.826 lei, Satu Mare
- ERED MITHRIN TECHNOLOGIES S.R.L. – locul 5404, 427.067 lei, Mureş
- GUARANTEED SOFTWARE S.R.L. – locul 5404, 77.671 lei, Iaşi
- HAZEL TECH S.R.L. – locul 5405, 427.007 lei, Bucureşti
- THREE POINT MEDIA SRL – locul 5405, 77.500 lei, Cluj
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „SALPROG SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „SALPROG SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „SALPROG SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active circulante | 245.106 |
| Creante | 187.420 |
| Disponibilitati | 57.686 |
| Datorii | 5.971 |
| Capitaluri proprii | 239.135 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 131.891 |
| Venituri totale | 131.891 |
| Cheltuieli totale | 76.513 |
| Profit brut | 55.378 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 52.808 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 410.430 |
| Creante | 150.940 |
| Disponibilitati | 259.490 |
| Datorii | 20.987 |
| Capitaluri proprii | 389.443 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 91.900 |
| Venituri totale | 91.900 |
| Cheltuieli totale | 49.962 |
| Profit brut | 41.938 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 41.019 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 380.921 |
| Creante | 133.340 |
| Disponibilitati | 247.581 |
| Datorii | 2.497 |
| Capitaluri proprii | 378.424 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 97.235 |
| Venituri totale | 97.330 |
| Cheltuieli totale | 48.885 |
| Profit brut | 48.445 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 47.471 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 334.923 |
| Creante | 122.285 |
| Disponibilitati | 212.638 |
| Datorii | 3.970 |
| Capitaluri proprii | 330.953 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 96.140 |
| Venituri totale | 96.282 |
| Cheltuieli totale | 50.112 |
| Profit brut | 46.170 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 45.295 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 252.294 |
| Creante | 99.831 |
| Disponibilitati | 152.463 |
| Datorii | 19.103 |
| Capitaluri proprii | 233.191 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 73.280 |
| Venituri totale | 73.283 |
| Cheltuieli totale | 39.812 |
| Profit brut | 33.471 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 32.738 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 218.888 |
| Creante | 103.221 |
| Disponibilitati | 115.667 |
| Datorii | 18.435 |
| Capitaluri proprii | 200.453 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 62.350 |
| Venituri totale | 62.351 |
| Cheltuieli totale | 38.502 |
| Profit brut | 23.849 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 23.226 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active circulante | 197.886 |
| Creante | 98.806 |
| Disponibilitati | 99.080 |
| Datorii | 20.659 |
| Capitaluri proprii | 177.227 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 92.370 |
| Venituri totale | 92.371 |
| Cheltuieli totale | 42.107 |
| Profit brut | 50.264 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 49.065 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
Cache disponibil (18 înregistrări)
| An | Tip | Ultima actualizare |
|---|---|---|
| 2024 | WEBASIG | 2026-01-20 16:27:55 |
| 2024 | WEBBROK | 2026-01-20 16:27:55 |
| 2023 | WEBASIG | 2026-01-20 16:27:55 |
| 2023 | WEBBROK | 2026-01-20 16:27:55 |
| 2022 | WEBASIG | 2026-01-20 16:27:55 |
| 2022 | WEBBROK | 2026-01-20 16:27:55 |
| 2021 | WEBASIG | 2026-01-20 16:27:55 |
| 2021 | WEBBROK | 2026-01-20 16:27:55 |
| 2020 | WEBASIG | 2026-01-20 16:27:55 |
| 2020 | WEBBROK | 2026-01-20 16:27:55 |
| 2019 | WEBASIG | 2026-01-20 16:27:55 |
| 2019 | WEBBROK | 2026-01-20 16:27:55 |
| 2018 | WEBASIG | 2026-01-20 16:27:55 |
| 2018 | WEBBROK | 2026-01-20 16:27:55 |
| 2017 | WEBASIG | 2026-01-20 16:27:55 |
| 2017 | WEBBROK | 2026-01-20 16:27:55 |
| 2016 | WEBASIG | 2026-01-20 16:27:55 |
| 2016 | WEBBROK | 2026-01-20 16:27:55 |