SALIGNY INGENIERIA SRL
| Denumire | SALIGNY INGENIERIA SRL |
| CUI | 27144342 |
| Nr. Reg. Com. | J2010000883051 |
| EUID | ROONRC.J05/883/2010 |
| CAEN | 4100 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2010-07-07 (16 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| COSTA CLAUDIU-ROMAN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 9 513 267 | 717 738 | 7 496 801 | — | — | — | 7 |
| 2024 | 8 883 572 | 509 501 | 6 893 538 | — | — | — | 5 |
| 2023 | 6 096 277 | 417 588 | 2 949 701 | — | — | — | 5 |
| 2022 | 4 601 514 | 511 561 | 2 595 001 | — | — | — | 7 |
| 2021 | 4 622 232 | 561 232 | 5 715 333 | — | — | — | 8 |
| 2020 | 2 461 422 | 909 166 | 1 613 801 | — | — | — | 8 |
| 2019 | 271 199 | 821 | 819 491 | — | — | — | 6 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises9 513 267 lei
7%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “SALIGNY INGENIERIA SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4100 Rev. 0 (echivalent: 4100 Rev. 1, 4100 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei |
| Descriere Activitate | Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei |
| Cod CAEN principal | 41 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Microîntreprinderi , Bihor , domeniul 4100: Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „SALIGNY INGENIERIA SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „SALIGNY INGENIERIA SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „SALIGNY INGENIERIA SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 7.151.262 |
| Active circulante | 2.808.700 |
| Stocuri | 542.854 |
| Creante | 1.916.933 |
| Disponibilitati | 348.913 |
| Datorii | 6.893.538 |
| Capitaluri proprii | 3.066.424 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 8.883.572 |
| Venituri totale | 8.886.900 |
| Cheltuieli totale | 8.293.964 |
| Profit brut | 592.936 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 509.501 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active imobilizate | 3.049.737 |
| Active circulante | 2.456.887 |
| Stocuri | 817.427 |
| Creante | 1.465.422 |
| Disponibilitati | 174.038 |
| Datorii | 2.949.701 |
| Capitaluri proprii | 2.556.923 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 6.096.277 |
| Venituri totale | 6.485.038 |
| Cheltuieli totale | 5.988.738 |
| Profit brut | 496.300 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 417.588 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active imobilizate | 1.134.979 |
| Active circulante | 3.828.097 |
| Stocuri | 1.020.607 |
| Creante | 2.412.138 |
| Disponibilitati | 395.352 |
| Datorii | 2.595.001 |
| Venituri in avans | 228.740 |
| Capitaluri proprii | 2.139.335 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 4.601.514 |
| Venituri totale | 4.610.466 |
| Cheltuieli totale | 4.055.300 |
| Profit brut | 555.166 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 511.561 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 7 |
| Active imobilizate | 1.515.133 |
| Active circulante | 6.056.714 |
| Stocuri | 543.952 |
| Creante | 2.771.876 |
| Disponibilitati | 2.740.881 |
| Datorii | 5.715.333 |
| Venituri in avans | 228.740 |
| Capitaluri proprii | 1.627.774 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 4.622.232 |
| Venituri totale | 4.628.282 |
| Cheltuieli totale | 4.022.968 |
| Profit brut | 605.314 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 561.232 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 8 |
| Active imobilizate | 779.083 |
| Active circulante | 2.130.000 |
| Stocuri | 465.790 |
| Creante | 1.573.117 |
| Disponibilitati | 91.088 |
| Datorii | 1.613.801 |
| Venituri in avans | 228.740 |
| Capitaluri proprii | 1.066.542 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 2.461.422 |
| Venituri totale | 2.467.493 |
| Cheltuieli totale | 1.534.630 |
| Profit brut | 932.863 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 909.166 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 8 |
| Active imobilizate | 880.533 |
| Active circulante | 320.790 |
| Stocuri | 101.090 |
| Creante | 203.056 |
| Disponibilitati | 16.644 |
| Cheltuieli in avans | 4.284 |
| Datorii | 819.491 |
| Venituri in avans | 228.740 |
| Capitaluri proprii | 157.376 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 271.199 |
| Venituri totale | 445.233 |
| Cheltuieli totale | 441.689 |
| Profit brut | 3.544 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 821 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 6 |
| Active imobilizate | 326.945 |
| Active circulante | 147.545 |
| Creante | 140.397 |
| Disponibilitati | 7.148 |
| Datorii | 317.935 |
| Capitaluri proprii | 156.555 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 129.207 |
| Venituri totale | 129.683 |
| Cheltuieli totale | 120.007 |
| Profit brut | 9.676 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 8.379 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 126.262 |
| Active circulante | 50.674 |
| Creante | 43.610 |
| Disponibilitati | 7.064 |
| Cheltuieli in avans | 21.954 |
| Datorii | 50.715 |
| Capitaluri proprii | 148.175 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 162.345 |
| Venituri totale | 162.345 |
| Cheltuieli totale | 135.808 |
| Profit brut | 26.537 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 24.913 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 142.595 |
| Creante | 54.332 |
| Disponibilitati | 88.263 |
| Datorii | 19.333 |
| Capitaluri proprii | 123.262 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 66.241 |
| Venituri totale | 66.241 |
| Cheltuieli totale | 24.684 |
| Profit brut | 41.557 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 40.232 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |