SALAMANDER SCAFFOLDERS SRL – CUI 36327381
Pe scurt
SALAMANDER SCAFFOLDERS SRL are CUI 36327381, număr de înregistrare J2016001809135 și sediul în Municipiul Constanţa, județul Constanţa. Activitatea principală declarată: CAEN 4399 – Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 17.340.253 lei, un profit net de 881.627 lei și un număr mediu de 39 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 20.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | SALAMANDER SCAFFOLDERS SRL |
| CUI | 36327381 |
| Nr. Reg. Com. | J2016001809135 |
| EUID | ROONRC.J13/1809/2016 |
| CAEN | 4399 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 20.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2016-07-19 (10 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmeiTabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 17 340 253 | 881 627 | 4 722 158 | 2 903 286 | 4 753 497 | 2 934 625 | 39 |
| 2024 | 16 613 358 | 997 881 | 4 452 206 | 2 758 594 | 3 753 151 | 2 059 539 | 21 |
| 2023 | 15 352 950 | 975 522 | 3 926 497 | 3 369 656 | 2 513 189 | 1 992 091 | 28 |
| 2022 | 16 011 459 | 913 449 | 5 244 606 | 2 087 034 | 4 158 039 | 1 016 569 | 43 |
| 2021 | 10 108 635 | 648 618 | 3 222 480 | 1 131 962 | 3 621 681 | 1 531 163 | 29 |
| 2020 | 7 181 761 | 148 374 | 1 170 490 | 1 007 012 | 1 346 223 | 1 182 745 | 15 |
| 2019 | 8 625 637 | 1 097 927 | 1 553 507 | 910 193 | 2 381 668 | 1 738 371 | 63 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises17 340 253 lei
4%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “SALAMANDER SCAFFOLDERS SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4399 Rev. 2 (echivalent: 4399 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. |
| Descriere Activitate | Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. |
| Cod CAEN principal | 43 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. |
| Descriere activitate (principal) | Lucrări speciale de construcții |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 0 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mici , Constanţa , domeniul 4399: Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (43), poziții apropiate de locul 67 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- MODERN POWER SYSTEMS SRL – locul 63, 50,21 mil. lei, Cluj
- MARAL SRL – locul 63, 43,51 mil. lei, Ilfov
- SCUT SA – locul 63, 18,94 mil. lei, Bacău
- STRABAD DESIGN SRL – locul 63, 6,69 mil. lei, Alba
- SOCONATUR SRL – locul 63, 6,38 mil. lei, Sibiu
- AMENAJARI REAMENAJARI CONSTRUCTII TDR SRL – locul 63, 5,01 mil. lei, Bucureşti
- LETARCONS PROD SRL – locul 63, 3,32 mil. lei, Mureş
- GLASS MASTER DESIGN SRL – locul 63, 2,48 mil. lei, Bucureşti
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „SALAMANDER SCAFFOLDERS SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „SALAMANDER SCAFFOLDERS SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „SALAMANDER SCAFFOLDERS SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.758.594 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.753.151 |
| Stocuri | 53.884 |
| Creante | 3.498.153 |
| Casa si conturi la banci | 201.114 |
| DATORII | 4.452.206 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.059.539 |
| Capital subscris varsat | 100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 16.613.358 |
| VENITURI TOTALE | 16.624.225 |
| CHELTUIELI TOTALE | 15.345.288 |
| Profitul brut | 1.278.937 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 997.881 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 21 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.369.656 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.513.189 |
| Stocuri | 70.944 |
| Creante | 2.326.457 |
| Casa si conturi la banci | 115.788 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 35.743 |
| DATORII | 3.926.497 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.992.091 |
| Capital subscris varsat | 100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 15.352.950 |
| VENITURI TOTALE | 15.395.856 |
| CHELTUIELI TOTALE | 14.186.429 |
| Profitul brut | 1.209.427 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 975.522 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 28 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.087.034 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.158.039 |
| Stocuri | 14.891 |
| Creante | 3.739.999 |
| Casa si conturi la banci | 403.149 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 16.102 |
| DATORII | 5.244.606 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.016.569 |
| Capital subscris varsat | 100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 16.011.459 |
| VENITURI TOTALE | 16.040.076 |
| CHELTUIELI TOTALE | 14.937.481 |
| Profitul brut | 1.102.595 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 913.449 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 43 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.131.962 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.621.681 |
| Stocuri | 14.291 |
| Creante | 3.207.776 |
| Casa si conturi la banci | 399.614 |
| DATORII | 3.222.480 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.531.163 |
| Capital subscris varsat | 100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 10.108.635 |
| VENITURI TOTALE | 10.154.845 |
| CHELTUIELI TOTALE | 9.378.832 |
| Profitul brut | 776.013 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 648.618 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 29 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.007.012 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.346.223 |
| Stocuri | 436 |
| Creante | 1.404.956 |
| Casa si conturi la banci | -59.169 |
| DATORII | 1.170.490 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.182.745 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 7.181.761 |
| VENITURI TOTALE | 7.230.154 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.048.483 |
| Profitul brut | 181.671 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 148.374 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 15 |
| Active imobilizate | 910.193 |
| Active circulante | 2.381.668 |
| Stocuri | 748 |
| Creante | 2.467.627 |
| Disponibilitati | -86.707 |
| Cheltuieli in avans | 17 |
| Datorii | 1.553.507 |
| Capitaluri proprii | 1.738.371 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 8.625.637 |
| Venituri totale | 8.648.161 |
| Cheltuieli totale | 7.500.288 |
| Profit brut | 1.147.873 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 1.097.927 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 63 |
| Active imobilizate | 1.066.361 |
| Active circulante | 2.143.351 |
| Stocuri | 723 |
| Creante | 1.888.182 |
| Disponibilitati | 254.446 |
| Datorii | 1.071.272 |
| Capitaluri proprii | 2.138.440 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 4.422.068 |
| Venituri totale | 4.466.027 |
| Cheltuieli totale | 2.285.713 |
| Profit brut | 2.180.314 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 2.138.200 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 41 |
| Active imobilizate | 464.543 |
| Active circulante | 598.569 |
| Creante | 640.065 |
| Disponibilitati | -41.496 |
| Datorii | 373.656 |
| Capitaluri proprii | 689.456 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.472.696 |
| Venituri totale | 1.472.913 |
| Cheltuieli totale | 768.868 |
| Profit brut | 704.045 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 689.256 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 15 |
| Active imobilizate | 44.083 |
| Active circulante | 302.283 |
| Creante | 295.106 |
| Disponibilitati | 7.177 |
| Datorii | 86.997 |
| Capitaluri proprii | 259.369 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 371.411 |
| Venituri totale | 371.411 |
| Cheltuieli totale | 108.528 |
| Profit brut | 262.883 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 259.169 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 9 |