SAFARI EXPRES SRL
| Denumire | SAFARI EXPRES SRL |
| CUI | 6430929 |
| Nr. Reg. Com. | J1994003763130 |
| EUID | ROONRC.J13/3763/1994 |
| CAEN | 4722 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1994-11-03 (31 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| COJANU EUGEN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 12 233 761 | 161 950 | 3 212 913 | — | — | — | 49 |
| 2024 | 13 643 428 | 517 036 | 3 130 860 | 5 348 281 | 3 275 645 | 5 512 740 | 51 |
| 2023 | 14 263 803 | 743 503 | 2 894 580 | 5 686 054 | 3 304 136 | 6 112 211 | 56 |
| 2022 | 13 188 399 | 847 237 | 3 365 803 | 5 821 492 | 3 909 617 | 6 381 913 | 56 |
| 2021 | 12 130 405 | 1 118 324 | 2 963 372 | 6 067 432 | 3 414 624 | 6 534 527 | 57 |
| 2020 | 13 143 393 | 316 790 | 2 723 468 | 6 252 046 | 2 877 059 | 6 422 077 | 62 |
| 2019 | 14 518 682 | 638 986 | 2 692 661 | 6 060 456 | 2 733 840 | 6 111 635 | 62 |
| 2018 | 13 997 335 | 1 434 247 | 3 078 831 | 6 310 097 | 3 231 383 | 6 472 649 | 57 |
| 2017 | 15 402 288 | 1 942 996 | 4 562 762 | 6 239 236 | 3 350 082 | 5 036 554 | 61 |
| 2016 | 16 638 391 | 1 921 517 | 5 807 739 | 6 165 589 | 2 724 387 | 3 093 181 | 75 |
Statistics
Commercial networks and enterprises12 233 761 lei
-10%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “SAFARI EXPRES SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4722 Rev. 2 (echivalent: 4722 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne, în magazine specializate |
| Descriere Activitate | Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne, în magazine specializate |
| Cod CAEN principal | 47 Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne, în magazine specializate |
| Descriere activitate (principal) | Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mijlocii , Constanţa
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „SAFARI EXPRES SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „SAFARI EXPRES SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „SAFARI EXPRES SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.348.281 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.275.645 |
| Stocuri | 1.274.966 |
| Creante | 383.845 |
| Casa si conturi la banci | 517.743 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 19.674 |
| DATORII | 3.130.860 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.512.740 |
| Capital subscris varsat | 100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 13.643.428 |
| VENITURI TOTALE | 21.308.815 |
| CHELTUIELI TOTALE | 20.693.334 |
| Profitul brut | 615.481 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 517.036 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 51 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.686.054 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.304.136 |
| Stocuri | 1.167.520 |
| Creante | 510.007 |
| Casa si conturi la banci | 527.518 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 16.601 |
| DATORII | 2.894.580 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.112.211 |
| Capital subscris varsat | 100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 14.263.803 |
| VENITURI TOTALE | 22.363.053 |
| CHELTUIELI TOTALE | 21.480.531 |
| Profitul brut | 882.522 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 743.503 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 56 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.821.492 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.909.617 |
| Stocuri | 1.079.860 |
| Creante | 704.157 |
| Casa si conturi la banci | 531.926 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 16.607 |
| DATORII | 3.365.803 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.381.913 |
| Capital subscris varsat | 100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 13.188.399 |
| VENITURI TOTALE | 20.401.908 |
| CHELTUIELI TOTALE | 19.462.335 |
| Profitul brut | 939.573 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 847.237 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 56 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 6.067.432 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.414.624 |
| Stocuri | 982.534 |
| Creante | 631.116 |
| Casa si conturi la banci | 707.325 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 15.843 |
| DATORII | 2.963.372 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.534.527 |
| Capital subscris varsat | 100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 12.130.405 |
| VENITURI TOTALE | 18.392.786 |
| CHELTUIELI TOTALE | 17.219.669 |
| Profitul brut | 1.173.117 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.118.324 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 57 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 6.252.046 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.877.059 |
| Stocuri | 764.279 |
| Creante | 653.896 |
| Casa si conturi la banci | 665.235 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 16.440 |
| DATORII | 2.723.468 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.422.077 |
| Capital subscris varsat | 100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 13.143.393 |
| VENITURI TOTALE | 20.231.299 |
| CHELTUIELI TOTALE | 19.871.069 |
| Profitul brut | 360.230 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 316.790 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 62 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 6.060.456 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.733.840 |
| Stocuri | 1.119.705 |
| Creante | 878.343 |
| Casa si conturi la banci | 142.143 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 10.000 |
| DATORII | 2.692.661 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.111.635 |
| Capital subscris varsat | 100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 14.518.682 |
| VENITURI TOTALE | 22.062.760 |
| CHELTUIELI TOTALE | 21.296.878 |
| Profitul brut | 765.882 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 638.986 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 62 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 6.310.097 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.231.383 |
| Stocuri | 1.550.218 |
| Creante | 1.109.321 |
| Casa si conturi la banci | 478.195 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 10.000 |
| DATORII | 3.078.831 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.472.649 |
| Capital subscris varsat | 100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 13.997.335 |
| VENITURI TOTALE | 21.037.867 |
| CHELTUIELI TOTALE | 19.385.144 |
| Profitul brut | 1.652.723 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.434.247 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 57 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 6.239.236 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.350.082 |
| Stocuri | 796.754 |
| Creante | 1.349.207 |
| Casa si conturi la banci | 704.113 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 9.998 |
| DATORII | 4.562.762 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.036.554 |
| Capital subscris varsat | 100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 15.402.288 |
| VENITURI TOTALE | 23.506.754 |
| CHELTUIELI TOTALE | 21.294.048 |
| Profitul brut | 2.212.706 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.942.996 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 61 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 6.165.589 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.724.387 |
| Stocuri | 808.229 |
| Creante | 798.298 |
| Casa si conturi la banci | 517.856 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 10.944 |
| DATORII | 5.807.739 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.093.181 |
| Capital subscris varsat | 100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 16.638.391 |
| VENITURI TOTALE | 24.500.475 |
| CHELTUIELI TOTALE | 22.214.810 |
| Profitul brut | 2.285.665 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.921.517 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 75 |