SADY COM SRL
| Denumire | SADY COM SRL |
| CUI | 6319670 |
| Nr. Reg. Com. | J34/736/1994 |
| EUID | ROONRC.J1994000736340 |
| CAEN | 4752 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | necunoscut |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1994-09-05 (31 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| R & I GROUP SPRL | - | România |
| SIMIONESCU FĂNICA | - | România |
| PARASCHIV CLAUDIU | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 13 083 466 | -1 040 151 | 21 207 673 | — | — | — | 10 |
| 2024 | 10 550 337 | 808 676 | 21 489 842 | 4 456 298 | 21 551 104 | 4 517 560 | 15 |
| 2023 | 20 836 575 | 199 675 | 26 692 961 | 8 876 792 | 21 640 524 | 3 824 355 | 16 |
| 2022 | 55 096 678 | 1 389 934 | 35 326 429 | 9 961 198 | 29 007 421 | 3 642 190 | 16 |
| 2021 | 46 864 762 | 4 639 807 | 23 627 668 | 4 974 023 | 25 522 806 | 6 869 161 | 14 |
| 2020 | 23 148 287 | 932 307 | 14 019 950 | 2 718 108 | 14 470 487 | 3 168 645 | 14 |
| 2019 | 28 123 443 | 465 288 | 9 298 975 | 2 567 833 | 9 437 366 | 2 706 224 | 14 |
| 2018 | 17 544 957 | 375 994 | 7 496 182 | 2 530 440 | 7 581 315 | 2 638 589 | 16 |
| 2017 | 21 725 161 | 638 629 | 8 757 250 | 2 354 239 | 9 281 156 | 2 901 224 | 16 |
| 2016 | 19 670 223 | 667 700 | 9 321 126 | 2 421 829 | 9 797 857 | 2 930 295 | 16 |
Statistics
Commercial networks and enterprises13 083 466 lei
24%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “SADY COM SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4752 Rev. 2 (echivalent: 4752 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit, în magazine specializate |
| Descriere Activitate | Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit, în magazine specializate |
| Cod CAEN principal | 47 Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit, în magazine specializate |
| Descriere activitate (principal) | Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 3 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Teleorman
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „SADY COM SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „SADY COM SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „SADY COM SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.456.298 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 21.551.104 |
| Stocuri | 2.494.372 |
| Creante | 18.477.928 |
| Casa si conturi la banci | 578.804 |
| DATORII | 21.489.842 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.517.560 |
| Capital subscris varsat | 210.000 |
| Cifra de afaceri neta | 10.550.337 |
| VENITURI TOTALE | 17.456.627 |
| CHELTUIELI TOTALE | 16.512.392 |
| Profitul brut | 944.235 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 808.676 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 15 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 8.876.792 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 21.640.524 |
| Stocuri | 3.307.074 |
| Creante | 18.020.481 |
| Casa si conturi la banci | 312.969 |
| DATORII | 26.692.961 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.824.355 |
| Capital subscris varsat | 210.000 |
| Cifra de afaceri neta | 20.836.575 |
| VENITURI TOTALE | 23.674.678 |
| CHELTUIELI TOTALE | 23.422.602 |
| Profitul brut | 252.076 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 199.675 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 16 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 9.961.198 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 29.007.421 |
| Stocuri | 2.776.912 |
| Creante | 25.671.233 |
| Casa si conturi la banci | 559.276 |
| DATORII | 35.326.429 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.642.190 |
| Capital subscris varsat | 210.000 |
| Cifra de afaceri neta | 55.096.678 |
| VENITURI TOTALE | 55.239.721 |
| CHELTUIELI TOTALE | 53.532.130 |
| Profitul brut | 1.707.591 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.389.934 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 16 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.974.023 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 25.522.806 |
| Stocuri | 6.368.931 |
| Creante | 17.195.424 |
| Casa si conturi la banci | 1.958.451 |
| DATORII | 23.627.668 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.869.161 |
| Capital subscris varsat | 210.000 |
| Cifra de afaceri neta | 46.864.762 |
| VENITURI TOTALE | 47.368.686 |
| CHELTUIELI TOTALE | 41.921.377 |
| Profitul brut | 5.447.309 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.639.807 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 14 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.718.108 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 14.470.487 |
| Stocuri | 5.513.091 |
| Creante | 7.661.514 |
| Casa si conturi la banci | 1.295.882 |
| DATORII | 14.019.950 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.168.645 |
| Capital subscris varsat | 210.000 |
| Cifra de afaceri neta | 23.148.287 |
| VENITURI TOTALE | 23.488.184 |
| CHELTUIELI TOTALE | 22.406.885 |
| Profitul brut | 1.081.299 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 932.307 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 14 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.567.833 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 9.437.366 |
| Stocuri | 3.351.637 |
| Creante | 6.055.712 |
| Casa si conturi la banci | 30.017 |
| DATORII | 9.298.975 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.706.224 |
| Capital subscris varsat | 210.000 |
| Cifra de afaceri neta | 28.123.443 |
| VENITURI TOTALE | 28.683.370 |
| CHELTUIELI TOTALE | 28.118.948 |
| Profitul brut | 564.422 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 465.288 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 14 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.530.440 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.581.315 |
| Stocuri | 3.245.656 |
| Creante | 4.238.103 |
| Casa si conturi la banci | 97.556 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 23.016 |
| DATORII | 7.496.182 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.638.589 |
| Capital subscris varsat | 210.000 |
| Cifra de afaceri neta | 17.544.957 |
| VENITURI TOTALE | 17.768.162 |
| CHELTUIELI TOTALE | 17.320.527 |
| Profitul brut | 447.635 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 375.994 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 16 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.354.239 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 9.281.156 |
| Stocuri | 5.222.992 |
| Creante | 3.953.158 |
| Casa si conturi la banci | 105.006 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 23.079 |
| DATORII | 8.757.250 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.901.224 |
| Capital subscris varsat | 210.000 |
| Cifra de afaceri neta | 21.725.161 |
| VENITURI TOTALE | 21.947.912 |
| CHELTUIELI TOTALE | 21.199.840 |
| Profitul brut | 748.072 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 638.629 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 16 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.421.829 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 9.797.857 |
| Stocuri | 6.297.661 |
| Creante | 3.413.312 |
| Casa si conturi la banci | 86.884 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 31.735 |
| DATORII | 9.321.126 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.930.295 |
| Capital subscris varsat | 210.000 |
| Cifra de afaceri neta | 19.670.223 |
| VENITURI TOTALE | 19.790.137 |
| CHELTUIELI TOTALE | 19.015.230 |
| Profitul brut | 774.907 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 667.700 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 16 |