S.M. GLOBAL TRADE S.R.L.
| Denumire | S.M. GLOBAL TRADE S.R.L. |
| CUI | 30019838 |
| Nr. Reg. Com. | J2012000243334 |
| EUID | ROONRC.J2012000243334 |
| CAEN | 4690 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2012-04-02 (14 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| INTERNATIONAL TRADE MANAGEMENT INVESTMENTS SRL | - | România |
| IRIMIA ION | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 31 747 863 | 27 227 | 12 865 428 | 10 340 869 | 5 931 274 | 1 543 654 | 17 |
| 2024 | 26 008 235 | 39 286 | 35 041 057 | — | — | — | 5 |
| 2023 | 24 113 098 | 51 848 | 32 480 509 | 7 772 572 | 28 603 768 | 1 477 141 | 1 |
| 2022 | 21 944 813 | 87 421 | 23 873 114 | 3 107 313 | 25 131 611 | 1 425 294 | 2 |
| 2021 | 21 729 892 | 41 850 | 20 283 281 | 2 104 074 | 22 650 944 | 938 692 | 2 |
| 2020 | 13 813 793 | 56 072 | 17 852 445 | 1 862 734 | 21 027 350 | 1 448 814 | 3 |
| 2019 | 26 318 250 | 127 546 | 13 900 119 | 179 643 | 18 397 297 | 1 352 741 | 4 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises31 747 863 lei
22%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “S.M. GLOBAL TRADE S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 4690 Rev. 2 (echivalent: 4690 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Comerț cu ridicata nespecializat |
| Descriere Activitate | Comerț cu ridicata nespecializat |
| Cod CAEN principal | 46 Comerț cu ridicata nespecializat |
| Descriere activitate (principal) | Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mici , Suceava , domeniul 4690: Comerț cu ridicata nespecializat
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „S.M. GLOBAL TRADE S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „S.M. GLOBAL TRADE S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „S.M. GLOBAL TRADE S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 7.772.572 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 28.603.768 |
| Stocuri | 16.764.756 |
| Creante | 10.370.021 |
| Casa si conturi la banci | 1.468.991 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.485.305 |
| DATORII | 32.480.509 |
| VENITURI IN AVANS | 3.903.995 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.477.141 |
| Capital subscris varsat | 340 |
| Cifra de afaceri neta | 24.113.098 |
| VENITURI TOTALE | 29.071.234 |
| CHELTUIELI TOTALE | 29.012.143 |
| Profitul brut | 59.091 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 51.848 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 1 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.107.313 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 25.131.611 |
| Stocuri | 19.570.223 |
| Creante | 5.071.831 |
| Casa si conturi la banci | 489.557 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 958.479 |
| DATORII | 23.873.114 |
| VENITURI IN AVANS | 3.898.995 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.425.294 |
| Capital subscris varsat | 340 |
| Cifra de afaceri neta | 21.944.813 |
| VENITURI TOTALE | 22.703.105 |
| CHELTUIELI TOTALE | 22.604.040 |
| Profitul brut | 99.065 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 87.421 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 2 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.104.074 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 22.650.944 |
| Stocuri | 15.537.549 |
| Creante | 5.798.385 |
| Casa si conturi la banci | 1.315.010 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 265.950 |
| DATORII | 20.283.281 |
| VENITURI IN AVANS | 3.798.995 |
| CAPITALURI - TOTAL | 938.692 |
| Capital subscris varsat | 340 |
| Cifra de afaceri neta | 21.729.892 |
| VENITURI TOTALE | 22.972.972 |
| CHELTUIELI TOTALE | 22.924.734 |
| Profitul brut | 48.238 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 41.850 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 2 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.862.734 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 21.027.350 |
| Stocuri | 13.937.613 |
| Creante | 6.062.784 |
| Casa si conturi la banci | 1.026.953 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 210.170 |
| DATORII | 17.852.445 |
| VENITURI IN AVANS | 3.798.995 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.448.814 |
| Capital subscris varsat | 340 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 13.813.793 |
| VENITURI TOTALE | 14.771.378 |
| CHELTUIELI TOTALE | 14.706.762 |
| Profitul brut | 64.616 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 56.072 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 3 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 179.643 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 18.397.297 |
| Stocuri | 7.986.686 |
| Creante | 9.281.152 |
| Casa si conturi la banci | 1.129.459 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 473.015 |
| DATORII | 13.900.119 |
| VENITURI IN AVANS | 3.797.095 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.352.741 |
| Capital subscris varsat | 340 |
| Cifra de afaceri neta | 26.318.250 |
| VENITURI TOTALE | 28.833.229 |
| CHELTUIELI TOTALE | 28.686.050 |
| Profitul brut | 147.179 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 127.546 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 4 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 195.000 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 10.979.755 |
| Stocuri | 2.917.339 |
| Creante | 6.405.049 |
| Casa si conturi la banci | 1.657.367 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 41.373 |
| DATORII | 6.149.771 |
| VENITURI IN AVANS | 3.841.192 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.225.165 |
| Capital subscris varsat | 310 |
| Cifra de afaceri neta | 39.740.442 |
| VENITURI TOTALE | 42.877.361 |
| CHELTUIELI TOTALE | 42.707.350 |
| Profitul brut | 170.011 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 147.505 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 5 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 195.000 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 15.561.204 |
| Stocuri | 3.475.179 |
| Creante | 10.282.071 |
| Casa si conturi la banci | 1.803.954 |
| DATORII | 14.678.544 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.077.660 |
| Capital subscris varsat | 310 |
| Cifra de afaceri neta | 69.609.390 |
| VENITURI TOTALE | 73.178.795 |
| CHELTUIELI TOTALE | 72.373.945 |
| Profitul brut | 804.850 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 698.074 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 6 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 13.597.405 |
| Stocuri | 7.363.674 |
| Creante | 5.042.047 |
| Casa si conturi la banci | 1.191.684 |
| DATORII | 13.217.819 |
| CAPITALURI - TOTAL | 379.586 |
| Capital subscris varsat | 310 |
| Cifra de afaceri neta | 26.144.868 |
| VENITURI TOTALE | 27.321.431 |
| CHELTUIELI TOTALE | 26.894.099 |
| Profitul brut | 427.332 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 370.812 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 3 |