S.M. CONSULTING SRL – CUI 21108243
Informativ
S.M. CONSULTING SRL are CUI 21108243, număr de înregistrare J2007000303324 și sediul în Municipiul Sibiu, județul Sibiu. Activitatea principală declarată: CAEN 7499 – Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 249.740 lei, un profit net de 131.964 lei și un număr mediu de 2 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 16.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | S.M. CONSULTING SRL |
| CUI | 21108243 |
| Nr. Reg. Com. | J2007000303324 |
| EUID | ROONRC.J32/303/2007 |
| CAEN | 7499 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 16.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2007-02-15 (19 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| GABOR LIVIU-SIMION | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 249 740 | 131 964 | 30 586 | 11 | 162 740 | 132 204 | 2 |
| 2024 | 258 905 | 162 343 | 51 236 | 151 | 213 668 | 162 583 | 2 |
| 2023 | 228 979 | 134 386 | 25 777 | 0 | 160 403 | 134 626 | 2 |
| 2022 | 245 761 | 153 188 | 20 017 | 0 | 173 445 | 153 428 | 2 |
| 2021 | 174 306 | 91 384 | 18 094 | 0 | 109 718 | 91 624 | 2 |
| 2020 | 145 731 | 69 631 | 14 026 | 0 | 83 897 | 69 871 | 2 |
| 2019 | 210 256 | 120 626 | 15 048 | 0 | 135 914 | 120 866 | 2 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “S.M. CONSULTING SRL”
| Cod CAEN preponderent | 7499 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. |
| Descriere Activitate | Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. |
| Cod CAEN principal | 74 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Sibiu , domeniul 7499: Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (74), poziții apropiate de locul 958 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- ZERCAN FORWORK S.R.L. – locul 954, 250.500 lei, Tulcea
- COSTYAN VIDEO SRL – locul 954, 24.339 lei, Bihor
- DAN GPSU CONSULTING S.R.L. – locul 955, 250.157 lei, Satu Mare
- GABRIEL HENNESSEY PHOTO & FILM SRL – locul 955, 24.229 lei, Bucureşti
- ZETA PRO SRL – locul 956, 250.120 lei, Brăila
- NEW WAY INSTAL S.R.L. – locul 956, 24.195 lei, Alba
- EVERGREEN SAFETY PROJECTS S.R.L. – locul 957, 249.885 lei, Hunedoara
- FURNEA SILVIU FOTOGRAF S.R.L. – locul 957, 24.150 lei, Mureş
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „S.M. CONSULTING SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „S.M. CONSULTING SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „S.M. CONSULTING SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 151 |
| Active circulante | 213.668 |
| Creante | 142.511 |
| Disponibilitati | 71.157 |
| Datorii | 51.236 |
| Capitaluri proprii | 162.583 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 258.905 |
| Venituri totale | 258.907 |
| Cheltuieli totale | 94.026 |
| Profit brut | 164.881 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 162.343 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active circulante | 160.403 |
| Creante | 131.934 |
| Disponibilitati | 28.469 |
| Datorii | 25.777 |
| Capitaluri proprii | 134.626 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 228.979 |
| Venituri totale | 228.980 |
| Cheltuieli totale | 92.798 |
| Profit brut | 136.182 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 134.386 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active circulante | 173.445 |
| Creante | 125.068 |
| Disponibilitati | 48.377 |
| Datorii | 20.017 |
| Capitaluri proprii | 153.428 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 245.761 |
| Venituri totale | 245.761 |
| Cheltuieli totale | 90.645 |
| Profit brut | 155.116 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 153.188 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active circulante | 109.718 |
| Creante | 81.341 |
| Disponibilitati | 28.377 |
| Datorii | 18.094 |
| Capitaluri proprii | 91.624 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 174.306 |
| Venituri totale | 174.307 |
| Cheltuieli totale | 81.555 |
| Profit brut | 92.752 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 91.384 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active circulante | 83.897 |
| Creante | 68.827 |
| Disponibilitati | 15.070 |
| Datorii | 14.026 |
| Capitaluri proprii | 69.871 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 145.731 |
| Venituri totale | 145.731 |
| Cheltuieli totale | 75.022 |
| Profit brut | 70.709 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 69.631 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active circulante | 135.914 |
| Creante | 99.711 |
| Disponibilitati | 36.203 |
| Datorii | 15.048 |
| Capitaluri proprii | 120.866 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 210.256 |
| Venituri totale | 210.257 |
| Cheltuieli totale | 87.948 |
| Profit brut | 122.309 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 120.626 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active circulante | 122.711 |
| Creante | 104.825 |
| Disponibilitati | 17.886 |
| Datorii | 13.514 |
| Capitaluri proprii | 109.197 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 199.871 |
| Venituri totale | 199.873 |
| Cheltuieli totale | 89.112 |
| Profit brut | 110.761 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 108.957 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active circulante | 114.925 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 20.880 |
| Disponibilitati | 94.045 |
| Cheltuieli in avans | 0 |
| Datorii | 15.161 |
| Capitaluri proprii | 99.764 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 181.120 |
| Venituri totale | 181.122 |
| Cheltuieli totale | 79.787 |
| Profit brut | 101.335 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 99.524 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 0 |
| Active circulante | 144.195 |
| Stocuri | 23 |
| Creante | 17.653 |
| Disponibilitati | 126.519 |
| Cheltuieli in avans | 250 |
| Datorii | 14.504 |
| Capitaluri proprii | 129.941 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 208.539 |
| Venituri totale | 208.536 |
| Cheltuieli totale | 76.750 |
| Profit brut | 131.786 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 129.701 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |