RUTILLI ADOLFO SRL
| Denumire | RUTILLI ADOLFO SRL |
| CUI | 13569610 |
| Nr. Reg. Com. | J2005000813227 |
| EUID | ROONRC.J07/236/2000 |
| CAEN | 4941 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2000-11-30 (25 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| RUTILLI GUIDO | - | Italia |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 60 812 147 | 45 541 | 24 868 597 | 19 540 039 | 13 300 539 | 8 742 351 | 123 |
| 2024 | 58 675 367 | 269 376 | 26 321 633 | 21 201 925 | 13 601 118 | 9 260 089 | 127 |
| 2023 | 57 953 551 | 247 648 | 21 462 441 | 12 012 279 | 12 350 259 | 3 855 011 | 129 |
| 2022 | 53 533 786 | 198 064 | 18 801 528 | 9 384 351 | 13 281 100 | 4 619 830 | 126 |
| 2021 | 41 234 990 | 104 566 | 21 906 141 | 10 674 935 | 15 120 059 | 4 552 647 | 120 |
| 2020 | 33 470 522 | 343 818 | 12 169 189 | 7 506 316 | 8 753 596 | 4 664 495 | 110 |
| 2019 | 39 088 594 | 10 996 | 17 134 822 | 8 635 464 | 12 616 741 | 4 711 686 | 106 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises60 812 147 lei
4%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “RUTILLI ADOLFO SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4941 Rev. 2 (echivalent: 4941 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Transporturi rutiere de mărfuri |
| Descriere Activitate | Transporturi rutiere de mărfuri |
| Cod CAEN principal | 49 Transporturi rutiere de mărfuri |
| Descriere activitate (principal) | Transporturi terestre și transporturi prin conducte |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mijlocii , Iaşi , domeniul 4941: Transporturi rutiere de mărfuri
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „RUTILLI ADOLFO SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „RUTILLI ADOLFO SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „RUTILLI ADOLFO SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 21.201.925 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 13.601.118 |
| Stocuri | 1.435.850 |
| Creante | 12.038.066 |
| Casa si conturi la banci | 127.202 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 778.679 |
| DATORII | 26.321.633 |
| CAPITALURI - TOTAL | 9.260.089 |
| Capital subscris varsat | 50.000 |
| Cifra de afaceri neta | 58.675.367 |
| VENITURI TOTALE | 61.637.982 |
| CHELTUIELI TOTALE | 61.311.960 |
| Profitul brut | 326.022 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 269.376 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 127 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 12.012.279 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 12.350.259 |
| Stocuri | 1.116.942 |
| Creante | 11.160.661 |
| Casa si conturi la banci | 72.656 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 954.914 |
| DATORII | 21.462.441 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.855.011 |
| Capital subscris varsat | 50.000 |
| Cifra de afaceri neta | 57.953.551 |
| VENITURI TOTALE | 61.329.605 |
| CHELTUIELI TOTALE | 61.027.707 |
| Profitul brut | 301.898 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 247.648 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 129 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 9.384.351 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 13.281.100 |
| Stocuri | 923.860 |
| Creante | 12.178.260 |
| Casa si conturi la banci | 178.980 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 755.907 |
| DATORII | 18.801.528 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.619.830 |
| Capital subscris varsat | 50.000 |
| Cifra de afaceri neta | 53.533.786 |
| VENITURI TOTALE | 56.040.815 |
| CHELTUIELI TOTALE | 55.799.890 |
| Profitul brut | 240.925 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 198.064 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 126 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 10.674.935 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 15.120.059 |
| Stocuri | 594.356 |
| Creante | 14.480.543 |
| Casa si conturi la banci | 45.160 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 663.794 |
| DATORII | 21.906.141 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.552.647 |
| Capital subscris varsat | 50.000 |
| Cifra de afaceri neta | 41.234.990 |
| VENITURI TOTALE | 45.078.256 |
| CHELTUIELI TOTALE | 44.948.105 |
| Profitul brut | 130.151 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 104.566 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 120 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 7.506.316 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.753.596 |
| Stocuri | 579.139 |
| Creante | 8.110.564 |
| Casa si conturi la banci | 63.893 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 573.772 |
| DATORII | 12.169.189 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.664.495 |
| Capital subscris varsat | 50.000 |
| Cifra de afaceri neta | 33.470.522 |
| VENITURI TOTALE | 34.762.455 |
| CHELTUIELI TOTALE | 34.354.114 |
| Profitul brut | 408.341 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 343.818 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 110 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 8.635.464 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 12.616.741 |
| Stocuri | 558.420 |
| Creante | 12.027.746 |
| Casa si conturi la banci | 30.575 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 594.303 |
| DATORII | 17.134.822 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.711.686 |
| Capital subscris varsat | 50.000 |
| Cifra de afaceri neta | 39.088.594 |
| VENITURI TOTALE | 41.972.164 |
| CHELTUIELI TOTALE | 41.951.030 |
| Profitul brut | 21.134 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 10.996 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 106 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 9.949.629 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 10.070.989 |
| Stocuri | 430.628 |
| Creante | 9.605.504 |
| Casa si conturi la banci | 34.857 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 581.268 |
| DATORII | 15.729.122 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.872.764 |
| Capital subscris varsat | 50.000 |
| Cifra de afaceri neta | 40.049.436 |
| VENITURI TOTALE | 43.196.315 |
| CHELTUIELI TOTALE | 43.022.099 |
| Profitul brut | 174.216 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 142.553 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 104 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 11.148.306 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.292.170 |
| Stocuri | 387.792 |
| Creante | 7.853.057 |
| Casa si conturi la banci | 51.321 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 493.523 |
| DATORII | 15.122.494 |
| VENITURI IN AVANS | 8.402 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.803.103 |
| Capital subscris varsat | 50.000 |
| Cifra de afaceri neta | 34.554.553 |
| VENITURI TOTALE | 36.157.252 |
| CHELTUIELI TOTALE | 35.921.814 |
| Profitul brut | 235.438 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 204.334 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 93 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 8.818.053 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.947.666 |
| Stocuri | 326.463 |
| Creante | 5.537.261 |
| Casa si conturi la banci | 83.942 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 580.909 |
| DATORII | 10.661.595 |
| VENITURI IN AVANS | 29.598 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.655.435 |
| Capital subscris varsat | 50.000 |
| Cifra de afaceri neta | 31.873.342 |
| VENITURI TOTALE | 33.344.056 |
| CHELTUIELI TOTALE | 32.853.165 |
| Profitul brut | 490.891 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 407.517 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 89 |