RUMIPET SRL
| Denumire | RUMIPET SRL |
| CUI | 16828345 |
| Nr. Reg. Com. | J2004001375275 |
| EUID | ROONRC.J2004001375275 |
| CAEN | 4613 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2004-10-08 (21 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| PĂHĂRUȚ ANDREEA-LAVINIA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 12 533 075 | 509 995 | 5 031 142 | — | — | — | 38 |
| 2024 | 14 200 442 | 849 836 | 3 507 926 | 2 799 799 | 3 425 828 | 2 717 701 | 41 |
| 2023 | 15 603 900 | 169 591 | 2 649 989 | 2 304 380 | 2 164 622 | 1 819 013 | 41 |
| 2022 | 14 534 059 | 476 647 | 2 734 550 | 3 123 211 | 2 997 003 | 3 385 664 | 41 |
| 2021 | 10 801 220 | 612 806 | 3 314 956 | 3 440 591 | 2 783 383 | 2 909 018 | 40 |
| 2020 | 6 018 704 | 126 165 | 3 842 865 | 3 250 528 | 2 975 796 | 2 383 459 | 35 |
| 2019 | 6 406 301 | -81 693 | 3 433 562 | 3 483 082 | 2 125 881 | 2 175 401 | 37 |
| 2018 | 6 063 806 | 195 609 | 2 817 446 | 3 192 070 | 1 882 470 | 2 257 094 | — |
| 2017 | 6 974 325 | 912 707 | 2 558 954 | 2 920 125 | 1 832 733 | 2 193 904 | 26 |
| 2016 | 5 109 168 | 591 988 | 1 272 327 | 1 190 432 | 1 363 091 | 1 281 196 | 28 |
Statistics
Commercial networks and enterprises12 533 075 lei
-12%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “RUMIPET SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4613 Rev. 2 (echivalent: 4613 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții |
| Descriere Activitate | Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții |
| Cod CAEN principal | 46 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții |
| Descriere activitate (principal) | Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Neamţ , domeniul 4613: Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „RUMIPET SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „RUMIPET SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „RUMIPET SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.799.799 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.425.828 |
| Stocuri | 2.204.279 |
| Creante | 871.234 |
| Casa si conturi la banci | 350.315 |
| DATORII | 3.507.926 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.717.701 |
| Capital subscris varsat | 400 |
| Cifra de afaceri neta | 14.200.442 |
| VENITURI TOTALE | 14.946.955 |
| CHELTUIELI TOTALE | 13.935.246 |
| Profitul brut | 1.011.709 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 849.836 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 41 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.304.380 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.164.622 |
| Stocuri | 1.296.358 |
| Creante | 660.257 |
| Casa si conturi la banci | 208.007 |
| DATORII | 2.649.989 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.819.013 |
| Capital subscris varsat | 400 |
| Cifra de afaceri neta | 15.603.900 |
| VENITURI TOTALE | 16.674.200 |
| CHELTUIELI TOTALE | 16.421.307 |
| Profitul brut | 252.893 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 169.591 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 41 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.123.211 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.997.003 |
| Stocuri | 1.128.119 |
| Creante | 1.708.038 |
| Casa si conturi la banci | 160.846 |
| DATORII | 2.734.550 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.385.664 |
| Capital subscris varsat | 400 |
| Cifra de afaceri neta | 14.534.059 |
| VENITURI TOTALE | 15.007.545 |
| CHELTUIELI TOTALE | 14.432.820 |
| Profitul brut | 574.725 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 476.647 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 41 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.440.591 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.783.383 |
| Stocuri | 1.211.189 |
| Creante | 950.704 |
| Casa si conturi la banci | 621.490 |
| DATORII | 3.314.956 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.909.018 |
| Capital subscris varsat | 400 |
| Cifra de afaceri neta | 10.801.220 |
| VENITURI TOTALE | 10.788.515 |
| CHELTUIELI TOTALE | 10.172.164 |
| Profitul brut | 616.351 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 612.806 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 40 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.250.528 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.975.796 |
| Stocuri | 926.590 |
| Creante | 1.911.144 |
| Casa si conturi la banci | 138.062 |
| DATORII | 3.842.865 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.383.459 |
| Capital subscris varsat | 400 |
| Cifra de afaceri neta | 6.018.704 |
| VENITURI TOTALE | 6.014.079 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.863.304 |
| Profitul brut | 150.775 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 126.165 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 35 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.483.082 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.125.881 |
| Stocuri | 788.414 |
| Creante | 1.306.866 |
| Casa si conturi la banci | 30.601 |
| DATORII | 3.433.562 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.175.401 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 6.406.301 |
| VENITURI TOTALE | 6.333.294 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.414.987 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 81.693 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 81.693 |
| Numar mediu de salariati | 37 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.192.070 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.882.470 |
| Stocuri | 949.197 |
| Creante | 914.154 |
| Casa si conturi la banci | 19.119 |
| DATORII | 2.817.446 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.257.094 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 6.063.806 |
| VENITURI TOTALE | 6.048.441 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.818.543 |
| Profitul brut | 229.898 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 195.609 |
| Pierdere neta | 0 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.920.125 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.832.733 |
| Stocuri | 753.565 |
| Creante | 956.351 |
| Casa si conturi la banci | 122.817 |
| DATORII | 2.558.954 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.193.904 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 6.974.325 |
| VENITURI TOTALE | 7.104.370 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.060.121 |
| Profitul brut | 1.044.249 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 912.707 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 26 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.190.432 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.363.091 |
| Stocuri | 459.278 |
| Creante | 803.189 |
| Casa si conturi la banci | 100.624 |
| DATORII | 1.272.327 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.281.196 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 5.109.168 |
| VENITURI TOTALE | 5.143.003 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.507.540 |
| Profitul brut | 635.463 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 591.988 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 28 |