RULET 2000 S.R.L. – CUI 14588092
Informativ
RULET 2000 S.R.L. are CUI 14588092, număr de înregistrare J30/199/2002 și sediul în Municipiul Carei, județul Satu Mare. Activitatea principală declarată: CAEN 5510 – Hoteluri. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 3.200 lei, o pierdere netă de 21.123 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 11.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | RULET 2000 S.R.L. |
| CUI | 14588092 |
| Nr. Reg. Com. | J30/199/2002 |
| EUID | ROONRC.J30/199/2002 |
| CAEN | 5510 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 11.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2002-04-17 (24 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| RACZNE SZABO KRISZTINA | - | Ungaria |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3 200 | -21 123 | 56 273 | 12 148 | 48 345 | 4 220 | 1 |
| 2024 | 5 670 | -22 211 | 37 701 | 15 885 | 47 159 | 25 343 | 0 |
| 2023 | 3 902 | -20 270 | 14 283 | 19 623 | 40 790 | 47 555 | 1 |
| 2022 | 1 261 | -11 475 | 107 209 | 23 328 | 151 706 | 67 825 | 1 |
| 2021 | 11 718 | -28 605 | 314 944 | 483 129 | 43 335 | 211 520 | 1 |
| 2020 | 6 476 | -26 830 | 155 885 | 347 657 | 48 353 | 240 125 | 1 |
| 2019 | 5 873 | -26 469 | 133 388 | 359 803 | 40 540 | 266 955 | 1 |
| 2018 | 10 005 | -3 807 | 116 417 | — | — | — | 1 |
| 2017 | 3 716 | -15 595 | 108 001 | — | — | — | 1 |
| 2016 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “RULET 2000 S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 5510 Rev. 2 (echivalent: 5510 Rev. 1, 5510 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Hoteluri și alte facilități de cazare similare |
| Descriere Activitate | Hoteluri și alte facilități de cazare similare |
| Cod CAEN principal | 55 Hoteluri și alte facilități de cazare similare |
| Descriere activitate (principal) | Hoteluri și alte facilități de cazare |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Satu Mare , domeniul 5510: Hoteluri
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (55), poziții apropiate de locul 1891 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- MIDRAGAMIA SRL – locul 1887, 175.215 lei, Suceava
- C.S. BEST HOSPITALITY S.R.L. – locul 1887, 4.235 lei, Braşov
- DUTA CONSULT SRL – locul 1888, 175.152 lei, Sibiu
- CASTEL SINGURENI SRL – locul 1888, 4.000 lei, Giurgiu
- EXCELSIOR BEACH HOUSE S.R.L. – locul 1889, 175.134 lei, Constanţa
- METROPOLIS CITY ART S.R.L. – locul 1889, 3.522 lei, Bistriţa-Năsăud
- MTI BUSINESS CONSULT SRL – locul 1890, 174.941 lei, Cluj
- BRAN HOTEL S.R.L. – locul 1890, 3.500 lei, Braşov
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „RULET 2000 S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „RULET 2000 S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „RULET 2000 S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 15.885 |
| Active circulante | 47.159 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 46.822 |
| Disponibilitati | 337 |
| Cheltuieli in avans | 0 |
| Datorii | 37.701 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 25.343 |
| Capital social | 477.980 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 5.670 |
| Venituri totale | 5.670 |
| Cheltuieli totale | 27.881 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 22.211 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 22.211 |
| Nr. salariati | 0 |
| Active imobilizate | 19.623 |
| Active circulante | 40.790 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 40.645 |
| Disponibilitati | 145 |
| Cheltuieli in avans | 1.425 |
| Datorii | 14.283 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 47.555 |
| Capital social | 477.980 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 3.902 |
| Venituri totale | 3.902 |
| Cheltuieli totale | 24.172 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 20.270 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 20.270 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 23.328 |
| Active circulante | 151.706 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 118.300 |
| Disponibilitati | 33.406 |
| Cheltuieli in avans | 0 |
| Datorii | 107.209 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 67.825 |
| Capital social | 477.980 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 1.261 |
| Venituri totale | 484.261 |
| Cheltuieli totale | 481.208 |
| Profit brut | 3.053 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 11.475 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 483.129 |
| Active circulante | 43.335 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 42.124 |
| Disponibilitati | 1.211 |
| Cheltuieli in avans | 0 |
| Datorii | 314.944 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 211.520 |
| Capital social | 610.200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 11.718 |
| Venituri totale | 13.206 |
| Cheltuieli totale | 41.415 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 28.209 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 28.605 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 347.657 |
| Active circulante | 48.353 |
| Stocuri | 90 |
| Creante | 48.088 |
| Disponibilitati | 175 |
| Cheltuieli in avans | 0 |
| Datorii | 155.885 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 240.125 |
| Capital social | 610.200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 6.476 |
| Venituri totale | 6.476 |
| Cheltuieli totale | 33.125 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 26.649 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 26.830 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 359.803 |
| Active circulante | 40.540 |
| Stocuri | 90 |
| Creante | 40.400 |
| Disponibilitati | 50 |
| Cheltuieli in avans | 0 |
| Datorii | 133.388 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 266.955 |
| Capital social | 610.200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 5.873 |
| Venituri totale | 5.873 |
| Cheltuieli totale | 32.165 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 26.292 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 26.469 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 371.916 |
| Active circulante | 37.925 |
| Stocuri | 90 |
| Creante | 33.415 |
| Disponibilitati | 4.420 |
| Cheltuieli in avans | 0 |
| Datorii | 116.417 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 293.424 |
| Capital social | 610.200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 10.005 |
| Venituri totale | 25.005 |
| Cheltuieli totale | 28.062 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 3.057 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 3.807 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 42.049 |
| Active circulante | 363.183 |
| Stocuri | 90 |
| Creante | 362.491 |
| Disponibilitati | 602 |
| Cheltuieli in avans | 0 |
| Datorii | 108.001 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 297.231 |
| Capital social | 610.200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 3.716 |
| Venituri totale | 3.717 |
| Cheltuieli totale | 19.200 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 15.483 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 15.595 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 45.787 |
| Active circulante | 364.426 |
| Stocuri | 90 |
| Creante | 362.497 |
| Disponibilitati | 1.839 |
| Datorii | 97.387 |
| Capitaluri proprii | 312.826 |
| Capital social | 610.200 |
| Cifra de afaceri | 1.970 |
| Venituri totale | 326.970 |
| Cheltuieli totale | 222.984 |
| Profit brut | 103.986 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 94.177 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
Cache disponibil (18 înregistrări)
| An | Tip | Ultima actualizare |
|---|---|---|
| 2024 | WEBASIG | 2026-02-05 12:59:05 |
| 2024 | WEBBROK | 2026-02-05 12:59:05 |
| 2023 | WEBASIG | 2026-02-05 12:59:05 |
| 2023 | WEBBROK | 2026-02-05 12:59:05 |
| 2022 | WEBASIG | 2026-02-05 12:59:05 |
| 2022 | WEBBROK | 2026-02-05 12:59:05 |
| 2021 | WEBASIG | 2026-02-05 12:59:05 |
| 2021 | WEBBROK | 2026-02-05 12:59:05 |
| 2020 | WEBASIG | 2026-02-05 12:59:05 |
| 2020 | WEBBROK | 2026-02-05 12:59:05 |
| 2019 | WEBASIG | 2026-02-05 12:59:05 |
| 2019 | WEBBROK | 2026-02-05 12:59:05 |
| 2018 | WEBASIG | 2026-02-05 12:59:05 |
| 2018 | WEBBROK | 2026-02-05 12:59:05 |
| 2017 | WEBASIG | 2026-02-05 12:59:05 |
| 2017 | WEBBROK | 2026-02-05 12:59:05 |
| 2016 | WEBASIG | 2026-02-05 12:59:05 |
| 2016 | WEBBROK | 2026-02-05 12:59:05 |