RUL STAR COMSERV SRL – CUI 31729400
Pe scurt
RUL STAR COMSERV SRL are CUI 31729400, număr de înregistrare J2013000866088 și sediul în Loc. Zărneşti, Oraş Zărneşti, județul Braşov. Activitatea principală declarată: CAEN 4939 – Alte transporturi terestre de călători n.c.a. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 1.555.562 lei, un profit net de 261.758 lei și un număr mediu de 6 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 20.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | RUL STAR COMSERV SRL |
| CUI | 31729400 |
| Nr. Reg. Com. | J2013000866088 |
| EUID | ROONRC.J8/866/2013 |
| CAEN | 4939 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 20.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2013-06-03 (13 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| STANISLAV IONUŢ-ROMEO | - | România |
| STANISLAV MIHAELA-ELENA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 555 562 | 261 758 | 130 662 | — | — | — | 6 |
| 2024 | 1 403 907 | 241 849 | 161 200 | 295 921 | 171 360 | 306 081 | 5 |
| 2023 | 1 206 605 | 96 981 | 297 621 | 288 307 | 159 696 | 150 382 | 5 |
| 2022 | 960 067 | -21 874 | 286 314 | 310 028 | 29 687 | 53 401 | 5 |
| 2021 | 897 602 | 121 376 | 292 777 | 338 533 | 29 519 | 75 275 | 6 |
| 2020 | 688 311 | -53 981 | 573 676 | 446 073 | 81 502 | -46 101 | 5 |
| 2019 | 670 035 | -23 014 | 439 861 | 404 933 | 41 430 | 6 502 | 3 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises1 555 562 lei
11%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “RUL STAR COMSERV SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4939 Rev. 2 (echivalent: 4939 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Alte transporturi terestre de călători n.c.a |
| Descriere Activitate | Alte transporturi terestre de călători n.c.a |
| Cod CAEN principal | 49 Alte transporturi terestre de călători n.c.a |
| Descriere activitate (principal) | Transporturi terestre și transporturi prin conducte |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Braşov , domeniul 4939: Alte transporturi terestre de călători n.c.a
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (49), poziții apropiate de locul 249 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- DISCORDIA SRL – locul 245, 42,89 mil. lei, Cluj
- TLT TRANS URBAN S.R.L. – locul 245, 2,88 mil. lei, Mureş
- TINUTA SRL – locul 245, 1,61 mil. lei, Maramureş
- IORDACHE COSTY SRL – locul 245, 498.697 lei, Iaşi
- CINCI CAP S.R.L. – locul 245, 297.022 lei, Constanţa
- TIMIŞOARA LOGISTIC SOLUTIONS SRL – locul 246, 42,73 mil. lei, Timiş
- UNISTIL SRL – locul 246, 2,88 mil. lei, Vaslui
- PAN-TI TOUR SRL – locul 246, 1,59 mil. lei, Dâmboviţa
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „RUL STAR COMSERV SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „RUL STAR COMSERV SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „RUL STAR COMSERV SRL"
TVA
Activ fiscal
| Data inactivare | 2016-03-04 |
| Data reactivare | 2016-09-22 |
| Data publicare | 2016-03-14 |
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 288.307 |
| Active circulante | 159.696 |
| Stocuri | 1.154 |
| Creante | 166.470 |
| Disponibilitati | -7.928 |
| Datorii | 297.621 |
| Capitaluri proprii | 150.382 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.206.605 |
| Venituri totale | 1.209.340 |
| Cheltuieli totale | 1.100.870 |
| Profit brut | 108.470 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 96.981 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active imobilizate | 310.028 |
| Active circulante | 29.687 |
| Stocuri | 1.154 |
| Creante | 24.435 |
| Disponibilitati | 4.098 |
| Datorii | 286.314 |
| Capitaluri proprii | 53.401 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 960.067 |
| Venituri totale | 960.067 |
| Cheltuieli totale | 974.295 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 14.228 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 21.874 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active imobilizate | 338.533 |
| Active circulante | 29.519 |
| Stocuri | 427 |
| Creante | 18.218 |
| Disponibilitati | 10.874 |
| Datorii | 292.777 |
| Capitaluri proprii | 75.275 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 897.602 |
| Venituri totale | 1.107.469 |
| Cheltuieli totale | 975.240 |
| Profit brut | 132.229 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 121.376 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 6 |
| Active imobilizate | 446.073 |
| Active circulante | 81.502 |
| Creante | 8.342 |
| Disponibilitati | 73.160 |
| Datorii | 573.676 |
| Capitaluri proprii | -46.101 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 688.311 |
| Venituri totale | 692.311 |
| Cheltuieli totale | 739.691 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 47.380 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 53.981 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active imobilizate | 404.933 |
| Active circulante | 41.430 |
| Creante | 40.246 |
| Disponibilitati | 1.184 |
| Datorii | 439.861 |
| Capitaluri proprii | 6.502 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 670.035 |
| Venituri totale | 670.035 |
| Cheltuieli totale | 687.319 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 17.284 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 23.014 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 143.305 |
| Active circulante | 73.457 |
| Stocuri | 19.702 |
| Disponibilitati | 53.755 |
| Datorii | 132.087 |
| Capitaluri proprii | 84.675 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 345.093 |
| Venituri totale | 345.093 |
| Cheltuieli totale | 253.019 |
| Profit brut | 92.074 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 87.091 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 606 |
| Casa si conturi la banci | 606 |
| DATORII | 3.022 |
| CAPITALURI - TOTAL | -2.416 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 36.614 |
| VENITURI TOTALE | 36.614 |
| CHELTUIELI TOTALE | 38.132 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.518 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 2.616 |