RSK DEVELOPMENT SRL
| Denumire | RSK DEVELOPMENT SRL |
| CUI | 33782680 |
| Nr. Reg. Com. | J2014000966327 |
| EUID | ROONRC.J32/966/2014 |
| CAEN | 5320 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2014-11-07 (11 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| ROŞCA ANDREI | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 6 816 217 | 588 029 | 1 186 642 | — | — | — | 20 |
| 2024 | 5 547 440 | 520 289 | 679 453 | 31 415 | 1 169 395 | 522 689 | 22 |
| 2023 | 2 687 560 | 372 995 | 265 253 | 66 877 | 572 239 | 375 395 | 18 |
| 2022 | 4 907 779 | 1 100 793 | 488 425 | 102 339 | 1 487 480 | 1 103 193 | 51 |
| 2021 | 3 942 773 | 1 332 240 | 426 005 | 169 321 | 1 579 502 | 1 334 440 | 53 |
| 2020 | 3 938 913 | 1 092 877 | 251 205 | 178 280 | 1 151 441 | 1 095 077 | 62 |
| 2019 | 4 385 285 | 1 148 247 | 227 964 | 297 357 | 1 062 552 | 1 149 447 | 79 |
| 2018 | 4 541 612 | 921 469 | 261 186 | — | — | — | 86 |
| 2017 | 4 185 732 | 711 857 | 274 169 | — | — | — | 93 |
Statistics
Commercial networks and enterprises6 816 217 lei
23%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “RSK DEVELOPMENT SRL”
| Cod CAEN preponderent | 5320 Rev. 2 (echivalent: 5320 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Alte activități poștale și de curier |
| Descriere Activitate | Alte activități poștale și de curier |
| Cod CAEN principal | 53 Alte activități poștale și de curier |
| Descriere activitate (principal) | Activități de poștă și de curier |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Sibiu
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „RSK DEVELOPMENT SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „RSK DEVELOPMENT SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „RSK DEVELOPMENT SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 31.415 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.169.395 |
| Creante | 1.071.323 |
| Casa si conturi la banci | 98.072 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.332 |
| DATORII | 679.453 |
| CAPITALURI - TOTAL | 522.689 |
| Capital subscris varsat | 2.000 |
| Cifra de afaceri neta | 5.547.440 |
| VENITURI TOTALE | 5.561.150 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.956.976 |
| Profitul brut | 604.174 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 520.289 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 22 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 66.877 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 572.239 |
| Creante | 417.422 |
| Casa si conturi la banci | 154.817 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.532 |
| DATORII | 265.253 |
| CAPITALURI - TOTAL | 375.395 |
| Capital subscris varsat | 2.000 |
| Cifra de afaceri neta | 2.687.560 |
| VENITURI TOTALE | 2.780.767 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.375.240 |
| Profitul brut | 405.527 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 372.995 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 18 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 102.339 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.487.480 |
| Creante | 1.383.937 |
| Casa si conturi la banci | 103.543 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.799 |
| DATORII | 488.425 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.103.193 |
| Capital subscris varsat | 2.000 |
| Cifra de afaceri neta | 4.907.779 |
| VENITURI TOTALE | 4.912.806 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.774.674 |
| Profitul brut | 1.138.132 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.100.793 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 51 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 169.321 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.579.502 |
| Creante | 1.518.932 |
| Casa si conturi la banci | 60.570 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 11.622 |
| DATORII | 426.005 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.334.440 |
| Capital subscris varsat | 2.000 |
| Cifra de afaceri neta | 3.942.773 |
| VENITURI TOTALE | 4.289.166 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.925.357 |
| Profitul brut | 1.363.809 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.332.240 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 53 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 178.280 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.151.441 |
| Creante | 701.553 |
| Casa si conturi la banci | 449.888 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 16.561 |
| DATORII | 251.205 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.095.077 |
| Capital subscris varsat | 2.000 |
| Cifra de afaceri neta | 3.938.913 |
| VENITURI TOTALE | 3.939.755 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.816.012 |
| Profitul brut | 1.123.743 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.092.877 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 62 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 297.357 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.062.552 |
| Creante | 681.557 |
| Casa si conturi la banci | 380.995 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 17.502 |
| DATORII | 227.964 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.149.447 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 4.385.285 |
| VENITURI TOTALE | 4.395.165 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.211.640 |
| Profitul brut | 1.183.525 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.148.247 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 79 |
| Active imobilizate | 358.483 |
| Active circulante | 813.597 |
| Stocuri | 3.488 |
| Creante | 126.070 |
| Disponibilitati | 684.039 |
| Cheltuieli in avans | 11.775 |
| Datorii | 261.186 |
| Capitaluri proprii | 922.669 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 4.541.612 |
| Venituri totale | 4.553.845 |
| Cheltuieli totale | 3.591.730 |
| Profit brut | 962.115 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 921.469 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 86 |
| Active imobilizate | 325.423 |
| Active circulante | 653.782 |
| Stocuri | 5.040 |
| Creante | 158.462 |
| Disponibilitati | 490.280 |
| Cheltuieli in avans | 7.861 |
| Datorii | 274.169 |
| Capitaluri proprii | 712.897 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 4.185.732 |
| Venituri totale | 4.255.413 |
| Cheltuieli totale | 3.422.821 |
| Profit brut | 832.592 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 711.857 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 93 |
| Active imobilizate | 221.083 |
| Active circulante | 614.080 |
| Stocuri | 5.628 |
| Creante | 224.723 |
| Disponibilitati | 383.729 |
| Cheltuieli in avans | 6.303 |
| Datorii | 276.676 |
| Capitaluri proprii | 564.790 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 2.586.447 |
| Venituri totale | 2.646.789 |
| Cheltuieli totale | 1.984.185 |
| Profit brut | 662.604 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 564.550 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 70 |