RORAM JARDIN SRL – CUI 16748386
Informativ
RORAM JARDIN SRL are CUI 16748386, număr de înregistrare J2004000797159 și sediul în Sat Văleni-Dâmboviţa, Comuna Văleni-Dâmboviţa, județul Dâmboviţa. Activitatea principală declarată: CAEN 119. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 1.954 lei, o pierdere netă de 12.955 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 31.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | RORAM JARDIN SRL |
| CUI | 16748386 |
| Nr. Reg. Com. | J2004000797159 |
| EUID | ROONRC.J15/797/2004 |
| CAEN | 119 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 31.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2004-09-09 (22 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| BRĂTUCU EUGEN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 954 | -12 955 | 269 576 | 16 767 | 170 227 | -82 582 | 1 |
| 2024 | 289 036 | 85 882 | 344 163 | 23 608 | 250 628 | -69 927 | 1 |
| 2023 | 263 148 | 9 362 | 433 010 | 53 363 | 223 838 | -155 809 | 1 |
| 2022 | 697 475 | 310 538 | 418 775 | 83 408 | 170 196 | -165 171 | 2 |
| 2021 | 237 207 | 30 810 | 803 440 | 113 538 | 214 193 | -475 709 | 1 |
| 2020 | 207 429 | 37 905 | 863 374 | 161 945 | 194 910 | -506 519 | 1 |
| 2019 | 235 243 | 29 823 | 810 139 | 43 237 | 222 478 | -544 424 | 1 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “RORAM JARDIN SRL”
| Cod CAEN preponderent | 119 |
| Obiect Activitate | — |
| Descriere Activitate | — |
| Cod CAEN principal | 11 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Dâmboviţa
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (11), poziții apropiate de locul 85 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- AGRICOLA 96 SA TIGANASI – locul 81, 48,13 mil. lei, Iaşi
- ELAL AGROLEU S.R.L. – locul 81, 3,54 mil. lei, Giurgiu
- MEBO-RODNA SRL – locul 81, 805.799 lei, Bistriţa-Năsăud
- BORZEA & BORZEA S.R.L. – locul 81, 604.801 lei, Buzău
- GRĂDINA CU TRANDAFIRI S.R.L. – locul 81, 16.821 lei, Călăraşi
- NUTRELO GROUP S.A. – locul 82, 47,24 mil. lei, Teleorman
- MODI TUR TRANS SRL – locul 82, 3,51 mil. lei, Sălaj
- BEST AQUA TRADE INVEST SRL – locul 82, 763.942 lei, Prahova
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „RORAM JARDIN SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „RORAM JARDIN SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „RORAM JARDIN SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 23.608 |
| Active circulante | 250.628 |
| Stocuri | 165.839 |
| Creante | 76.189 |
| Disponibilitati | 8.600 |
| Datorii | 344.163 |
| Capitaluri proprii | -69.927 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 289.036 |
| Venituri totale | 517.722 |
| Cheltuieli totale | 426.710 |
| Profit brut | 91.012 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 85.882 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 53.363 |
| Active circulante | 223.838 |
| Stocuri | 170.403 |
| Creante | 6.861 |
| Disponibilitati | 46.574 |
| Datorii | 433.010 |
| Capitaluri proprii | -155.809 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 263.148 |
| Venituri totale | 338.661 |
| Cheltuieli totale | 326.667 |
| Profit brut | 11.994 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 9.362 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 83.408 |
| Active circulante | 170.196 |
| Stocuri | 165.568 |
| Creante | 1.738 |
| Disponibilitati | 2.890 |
| Datorii | 418.775 |
| Capitaluri proprii | -165.171 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 697.475 |
| Venituri totale | 1.168.789 |
| Cheltuieli totale | 849.195 |
| Profit brut | 319.594 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 310.538 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 113.538 |
| Active circulante | 214.193 |
| Stocuri | 203.339 |
| Creante | 5.684 |
| Disponibilitati | 5.170 |
| Datorii | 803.440 |
| Capitaluri proprii | -475.709 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 237.207 |
| Venituri totale | 237.208 |
| Cheltuieli totale | 204.026 |
| Profit brut | 33.182 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 30.810 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 161.945 |
| Active circulante | 194.910 |
| Stocuri | 183.218 |
| Creante | 6.178 |
| Disponibilitati | 5.514 |
| Datorii | 863.374 |
| Capitaluri proprii | -506.519 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 207.429 |
| Venituri totale | 217.430 |
| Cheltuieli totale | 177.451 |
| Profit brut | 39.979 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 37.905 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 43.237 |
| Active circulante | 222.478 |
| Stocuri | 198.200 |
| Creante | 21.058 |
| Disponibilitati | 3.220 |
| Datorii | 810.139 |
| Capitaluri proprii | -544.424 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 235.243 |
| Venituri totale | 440.856 |
| Cheltuieli totale | 408.676 |
| Profit brut | 32.180 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 29.823 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 49.616 |
| Active circulante | 207.710 |
| Stocuri | 176.641 |
| Creante | 30.767 |
| Disponibilitati | 302 |
| Datorii | 831.573 |
| Capitaluri proprii | -574.247 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 316.169 |
| Venituri totale | 545.033 |
| Cheltuieli totale | 449.849 |
| Profit brut | 95.184 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 92.022 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 22.325 |
| Active circulante | 149.435 |
| Stocuri | 138.213 |
| Creante | 11.146 |
| Disponibilitati | 76 |
| Datorii | 838.029 |
| Capitaluri proprii | -666.269 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 394.218 |
| Venituri totale | 587.205 |
| Cheltuieli totale | 472.902 |
| Profit brut | 114.303 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 110.349 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 24.818 |
| Active circulante | 199.616 |
| Stocuri | 194.397 |
| Creante | 5.294 |
| Disponibilitati | -75 |
| Datorii | 1.001.552 |
| Capitaluri proprii | -777.118 |
| Capital social | 500 |
| Cifra de afaceri | 419.239 |
| Venituri totale | 466.770 |
| Cheltuieli totale | 335.050 |
| Profit brut | 131.720 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 122.839 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |