ROMTEL IMPEX SRL
| Denumire | ROMTEL IMPEX SRL |
| CUI | 13675301 |
| Nr. Reg. Com. | J2001000037108 |
| EUID | ROONRC.J2001000037108 |
| CAEN | 1071 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2001-01-29 (25 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmeiTabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 10 915 812 | 1 212 319 | 1 731 956 | — | — | — | 54 |
| 2024 | 9 142 403 | 786 752 | 1 086 380 | 4 125 865 | 406 807 | 2 818 754 | 52 |
| 2023 | 8 199 972 | 1 173 968 | 2 577 337 | 3 934 947 | 675 309 | 2 032 002 | 48 |
| 2022 | 6 588 201 | 1 542 816 | 2 405 533 | 1 635 121 | 2 879 536 | 2 109 124 | 46 |
| 2021 | 4 797 525 | 1 034 409 | 437 314 | 1 303 473 | 1 020 450 | 1 887 277 | 43 |
| 2020 | 3 633 722 | 617 434 | 727 926 | 1 146 366 | 959 981 | 1 379 187 | 50 |
| 2019 | 3 853 640 | 586 441 | 986 318 | 1 169 980 | 905 760 | 1 092 557 | 54 |
| 2018 | 3 887 735 | 105 069 | 1 251 220 | 1 051 954 | 965 038 | 728 002 | 56 |
| 2017 | 3 652 071 | 64 406 | 1 804 740 | 1 294 841 | 1 210 305 | 622 933 | 55 |
| 2016 | 3 330 668 | 44 339 | 1 226 087 | 1 572 252 | 1 297 272 | 1 524 409 | 57 |
Statistics
Commercial networks and enterprises10 915 812 lei
19%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “ROMTEL IMPEX SRL”
| Cod CAEN preponderent | 1071 Rev. 2 (echivalent: 1071 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie |
| Descriere Activitate | Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie |
| Cod CAEN principal | 10 Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie |
| Descriere activitate (principal) | Industria alimentară |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 0 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mijlocii , Buzău
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „ROMTEL IMPEX SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „ROMTEL IMPEX SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „ROMTEL IMPEX SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.125.865 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 406.807 |
| Stocuri | 329.384 |
| Creante | 52.347 |
| Casa si conturi la banci | 25.076 |
| DATORII | 1.086.380 |
| VENITURI IN AVANS | 627.538 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.818.754 |
| Capital subscris varsat | 400.000 |
| Cifra de afaceri neta | 9.142.403 |
| VENITURI TOTALE | 11.312.283 |
| CHELTUIELI TOTALE | 10.431.926 |
| Profitul brut | 880.357 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 786.752 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 52 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.934.947 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 675.309 |
| Stocuri | 272.380 |
| Creante | 115.485 |
| Casa si conturi la banci | 287.444 |
| DATORII | 2.577.337 |
| VENITURI IN AVANS | 917 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.032.002 |
| Capital subscris varsat | 400.000 |
| Cifra de afaceri neta | 8.199.972 |
| VENITURI TOTALE | 10.070.441 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.893.127 |
| Profitul brut | 1.177.314 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.173.968 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 48 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.635.121 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.879.536 |
| Stocuri | 308.489 |
| Creante | 1.348.967 |
| Casa si conturi la banci | 1.222.080 |
| DATORII | 2.405.533 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.109.124 |
| Capital subscris varsat | 400.000 |
| Cifra de afaceri neta | 6.588.201 |
| VENITURI TOTALE | 8.652.318 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.045.365 |
| Profitul brut | 1.606.953 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.542.816 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 46 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.303.473 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.020.450 |
| Stocuri | 456.016 |
| Creante | 359.459 |
| Casa si conturi la banci | 204.975 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 668 |
| DATORII | 437.314 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.887.277 |
| Capital subscris varsat | 400.000 |
| Cifra de afaceri neta | 4.797.525 |
| VENITURI TOTALE | 5.855.034 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.783.127 |
| Profitul brut | 1.071.907 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.034.409 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 53 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.146.366 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 959.981 |
| Stocuri | 239.940 |
| Creante | 362.751 |
| Casa si conturi la banci | 357.290 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 766 |
| DATORII | 727.926 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.379.187 |
| Capital subscris varsat | 400.000 |
| Cifra de afaceri neta | 3.633.722 |
| VENITURI TOTALE | 4.440.231 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.800.710 |
| Profitul brut | 639.521 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 617.434 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 50 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.169.980 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 905.760 |
| Stocuri | 247.229 |
| Creante | 392.684 |
| Casa si conturi la banci | 265.847 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 3.135 |
| DATORII | 986.318 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.092.557 |
| Capital subscris varsat | 400.000 |
| Cifra de afaceri neta | 3.853.640 |
| VENITURI TOTALE | 4.755.000 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.131.199 |
| Profitul brut | 623.801 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 586.441 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 54 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.051.954 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 965.038 |
| Stocuri | 335.598 |
| Creante | 392.256 |
| Casa si conturi la banci | 237.184 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.259 |
| DATORII | 1.251.220 |
| VENITURI IN AVANS | 39.029 |
| CAPITALURI - TOTAL | 728.002 |
| Capital subscris varsat | 400.000 |
| Cifra de afaceri neta | 3.887.735 |
| VENITURI TOTALE | 4.599.638 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.462.450 |
| Profitul brut | 137.188 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 105.069 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 56 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.294.841 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.210.305 |
| Stocuri | 627.285 |
| Creante | 487.053 |
| Casa si conturi la banci | 95.967 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 922 |
| DATORII | 1.804.740 |
| VENITURI IN AVANS | 78.395 |
| CAPITALURI - TOTAL | 622.933 |
| Capital subscris varsat | 400.000 |
| Cifra de afaceri neta | 3.652.071 |
| VENITURI TOTALE | 4.334.389 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.239.891 |
| Profitul brut | 94.498 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 64.406 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 55 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.572.252 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.297.272 |
| Stocuri | 650.627 |
| Creante | 484.923 |
| Casa si conturi la banci | 161.722 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 1.226.087 |
| VENITURI IN AVANS | 119.028 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.524.409 |
| Capital subscris varsat | 1.210.000 |
| Cifra de afaceri neta | 3.330.668 |
| VENITURI TOTALE | 3.826.636 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.768.727 |
| Profitul brut | 57.909 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 44.339 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 57 |