ROMNET RO SRL – CUI 14071303
Pe scurt
ROMNET RO SRL are CUI 14071303, număr de înregistrare J2001000564204 și sediul în Municipiul Deva, județul Hunedoara. Activitatea principală declarată: CAEN 4933 – Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 68.715 lei, o pierdere netă de 13.716 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 13.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | ROMNET RO SRL |
| CUI | 14071303 |
| Nr. Reg. Com. | J2001000564204 |
| EUID | ROONRC.J20/564/2001 |
| CAEN | 4933 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 13.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2001-07-24 (25 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| STÂNGA GHEORGHE LUIS | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 68 715 | -13 716 | 112 | 20 833 | 3 470 | 24 191 | 1 |
| 2024 | 65 585 | -9 743 | 840 | 33 604 | 5 143 | 37 907 | 1 |
| 2023 | 62 314 | -772 | 931 | 46 229 | 2 353 | 47 651 | 1 |
| 2022 | 64 068 | 22 541 | 407 | 1 146 | 47 684 | 48 423 | 1 |
| 2021 | 58 680 | 32 555 | 917 | 2 737 | 24 062 | 25 882 | 1 |
| 2020 | 50 042 | 25 236 | 11 211 | 4 362 | 176 | -6 673 | 0 |
| 2019 | 49 969 | 10 939 | 56 282 | 5 987 | 18 387 | -31 908 | 0 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises68 715 lei
5%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “ROMNET RO SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4933 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă |
| Descriere Activitate | Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă |
| Cod CAEN principal | 49 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Hunedoara , domeniul 4933: Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (49), poziții apropiate de locul 3122 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- AGROPROD WHITE SRL – locul 3118, 3,98 mil. lei, Tulcea
- TAXI 4 ALL S.R.L. – locul 3118, 68.774 lei, Covasna
- BENEMA SPEDITION S.R.L. – locul 3119, 3,98 mil. lei, Suceava
- GIALUK 82 SRL – locul 3119, 68.767 lei, Dolj
- TRANSIRIMESCU S.R.L. – locul 3120, 3,98 mil. lei, Suceava
- RIGODON 2010 SRL – locul 3120, 68.738 lei, Mehedinţi
- DCI DINU INTEREUROPEAN SRL – locul 3121, 3,98 mil. lei, Argeş
- DOROTEAN TRANS SRL – locul 3121, 68.722 lei, Sălaj
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „ROMNET RO SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „ROMNET RO SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „ROMNET RO SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 33.604 |
| Active circulante | 5.143 |
| Disponibilitati | 5.143 |
| Datorii | 840 |
| Capitaluri proprii | 37.907 |
| Capital social | 300 |
| Cifra de afaceri | 65.585 |
| Venituri totale | 65.585 |
| Cheltuieli totale | 75.328 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 9.743 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 9.743 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 46.229 |
| Active circulante | 2.353 |
| Disponibilitati | 2.353 |
| Datorii | 931 |
| Capitaluri proprii | 47.651 |
| Capital social | 300 |
| Cifra de afaceri | 62.314 |
| Venituri totale | 62.314 |
| Cheltuieli totale | 63.086 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 772 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 772 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 1.146 |
| Active circulante | 47.684 |
| Disponibilitati | 47.684 |
| Datorii | 407 |
| Capitaluri proprii | 48.423 |
| Capital social | 300 |
| Cifra de afaceri | 64.068 |
| Venituri totale | 64.068 |
| Cheltuieli totale | 39.893 |
| Profit brut | 24.175 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 22.541 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 2.737 |
| Active circulante | 24.062 |
| Disponibilitati | 24.062 |
| Datorii | 917 |
| Capitaluri proprii | 25.882 |
| Capital social | 300 |
| Cifra de afaceri | 58.680 |
| Venituri totale | 58.680 |
| Cheltuieli totale | 25.301 |
| Profit brut | 33.379 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 32.555 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 4.362 |
| Active circulante | 176 |
| Creante | 195 |
| Disponibilitati | -19 |
| Datorii | 11.211 |
| Capitaluri proprii | -6.673 |
| Capital social | 300 |
| Cifra de afaceri | 50.042 |
| Venituri totale | 50.042 |
| Cheltuieli totale | 23.719 |
| Profit brut | 26.323 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 25.236 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 5.987 |
| Active circulante | 18.387 |
| Creante | 195 |
| Disponibilitati | 18.192 |
| Datorii | 56.282 |
| Capitaluri proprii | -31.908 |
| Capital social | 300 |
| Cifra de afaceri | 49.969 |
| Venituri totale | 51.466 |
| Cheltuieli totale | 38.983 |
| Profit brut | 12.483 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 10.939 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 12.072 |
| Active circulante | 1.934 |
| Creante | 570 |
| Disponibilitati | 1.364 |
| Datorii | 56.853 |
| Capitaluri proprii | -42.847 |
| Capital social | 300 |
| Cifra de afaceri | 19.524 |
| Venituri totale | 19.524 |
| Cheltuieli totale | 21.381 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.857 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 2.443 |
| Active imobilizate | 12.989 |
| Active circulante | 1.124 |
| Creante | 1.174 |
| Disponibilitati | -50 |
| Datorii | 54.518 |
| Capitaluri proprii | -40.405 |
| Capital social | 300 |
| Cifra de afaceri | 17.496 |
| Venituri totale | 17.496 |
| Cheltuieli totale | 19.223 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.727 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 2.252 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 10.945 |
| Active circulante | 1.358 |
| Creante | 1.297 |
| Disponibilitati | 61 |
| Datorii | 50.456 |
| Capitaluri proprii | -38.153 |
| Capital social | 300 |
| Cifra de afaceri | 13.244 |
| Venituri totale | 13.244 |
| Cheltuieli totale | 19.242 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 5.998 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 6.396 |
| Nr. salariati | 1 |