ROLAV CONSULTING SRL – CUI 37980965
Pe scurt
ROLAV CONSULTING SRL are CUI 37980965, număr de înregistrare J2017000459518 și sediul în Municipiul Călăraşi, județul Călăraşi. Activitatea principală declarată: CAEN 3823 – Alte activități de tratare a deșeurilor. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 384.522 lei, o pierdere netă de 724.285 lei și un număr mediu de 3 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 21.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | ROLAV CONSULTING SRL |
| CUI | 37980965 |
| Nr. Reg. Com. | J2017000459518 |
| EUID | ROONRC.J2017000459518 |
| CAEN | 3823 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 21.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2017-07-14 (9 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| GÎDEA VASILE | Depline, separat | România |
| GÎDEA LAURENŢIU VASILE | Depline, separat | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 384 522 | -724 285 | 4 052 028 | 2 460 121 | 2 455 344 | -1 645 383 | 3 |
| 2024 | 161 392 | -792 183 | 3 861 598 | 2 907 157 | 2 616 109 | -921 098 | 6 |
| 2023 | 354 361 | -176 018 | 3 556 504 | 3 345 314 | 2 665 041 | -128 915 | 3 |
| 2022 | 265 954 | -14 329 | 151 924 | 9 418 | 2 772 375 | 47 103 | 2 |
| 2021 | 346 658 | 252 003 | 13 158 | 7 788 | 286 803 | 281 433 | 2 |
| 2020 | 297 234 | 222 544 | 15 155 | 0 | 698 985 | 683 830 | 2 |
| 2019 | 295 030 | 231 590 | 11 500 | 0 | 472 787 | 461 287 | 3 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises384 522 lei
138%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “ROLAV CONSULTING SRL”
| Cod CAEN preponderent | 3823 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Alte activități de tratare a deșeurilor |
| Descriere Activitate | Alte activități de tratare a deșeurilor |
| Cod CAEN principal | 38 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Călăraşi , domeniul 3823: Alte activități de tratare a deșeurilor
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (38), poziții apropiate de locul 14 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- METAL EXCHANGE BUCUREŞTI SRL – locul 10, 247,77 mil. lei, Bucureşti
- COMPREST SA – locul 10, 185,28 mil. lei, Braşov
- POLARIS MEDIU SRL – locul 10, 22,71 mil. lei, Hunedoara
- OLARIU CONSTRUCT SRL – locul 10, 9,68 mil. lei, Neamţ
- ROUES SOLUTIONS SRL – locul 10, 7,71 mil. lei, Sibiu
- GOLD DARIO INVEST S.R.L. – locul 10, 1,99 mil. lei, Dolj
- SEPTOX SRL – locul 10, 88.258 lei, Mureş
- GREENWEEE INTERNAŢIONAL SA – locul 11, 247,68 mil. lei, Buzău
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „ROLAV CONSULTING SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „ROLAV CONSULTING SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „ROLAV CONSULTING SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 2.907.157 |
| Active circulante | 2.616.109 |
| Creante | 2.611.620 |
| Disponibilitati | 4.489 |
| Datorii | 3.861.598 |
| Venituri in avans | 2.582.766 |
| Capitaluri proprii | -921.098 |
| Capital social | 50.200 |
| Cifra de afaceri | 161.392 |
| Venituri totale | 161.393 |
| Cheltuieli totale | 952.128 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 790.735 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 792.183 |
| Nr. salariati | 6 |
| Active imobilizate | 3.345.314 |
| Active circulante | 2.665.041 |
| Stocuri | 4.185 |
| Creante | 2.622.447 |
| Disponibilitati | 38.409 |
| Datorii | 3.556.504 |
| Venituri in avans | 2.582.766 |
| Capitaluri proprii | -128.915 |
| Capital social | 50.200 |
| Cifra de afaceri | 354.361 |
| Venituri totale | 354.479 |
| Cheltuieli totale | 526.953 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 172.474 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 176.018 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 9.418 |
| Active circulante | 2.772.375 |
| Creante | 2.628.557 |
| Disponibilitati | 143.818 |
| Datorii | 151.924 |
| Venituri in avans | 2.582.766 |
| Capitaluri proprii | 47.103 |
| Capital social | 50.200 |
| Cifra de afaceri | 265.954 |
| Venituri totale | 266.008 |
| Cheltuieli totale | 277.681 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 11.673 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 14.329 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 7.788 |
| Active circulante | 286.803 |
| Creante | 13.718 |
| Disponibilitati | 273.085 |
| Datorii | 13.158 |
| Capitaluri proprii | 281.433 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 346.658 |
| Venituri totale | 346.660 |
| Cheltuieli totale | 91.190 |
| Profit brut | 255.470 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 252.003 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active circulante | 698.985 |
| Creante | 56 |
| Disponibilitati | 698.929 |
| Datorii | 15.155 |
| Capitaluri proprii | 683.830 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 297.234 |
| Venituri totale | 297.237 |
| Cheltuieli totale | 71.721 |
| Profit brut | 225.516 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 222.544 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active circulante | 472.787 |
| Creante | 18.490 |
| Disponibilitati | 454.297 |
| Datorii | 11.500 |
| Capitaluri proprii | 461.287 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 295.030 |
| Venituri totale | 295.050 |
| Cheltuieli totale | 60.509 |
| Profit brut | 234.541 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 231.590 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active circulante | 232.652 |
| Creante | 4.268 |
| Disponibilitati | 228.384 |
| Datorii | 2.956 |
| Capitaluri proprii | 229.696 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 190.402 |
| Venituri totale | 190.533 |
| Cheltuieli totale | 27.634 |
| Profit brut | 162.899 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 160.993 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 71.206 |
| Creante | 17.207 |
| Disponibilitati | 53.999 |
| Datorii | 2.503 |
| Capitaluri proprii | 68.703 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 88.197 |
| Venituri totale | 88.197 |
| Cheltuieli totale | 18.812 |
| Profit brut | 69.385 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 68.503 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |