ROHRER OIL & GAS SERVICES S.R.L.
| Denumire | ROHRER OIL & GAS SERVICES S.R.L. |
| CUI | 42771345 |
| Nr. Reg. Com. | J2020001153299 |
| EUID | ROONRC.J2020001153299 |
| CAEN | 910 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2020-07-14 (6 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| JOHANN ROHRER | - | Austria |
| GHEORGHIU FLORENTINA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 82 341 671 | -14 935 620 | 71 995 993 | 22 882 223 | 28 103 352 | -19 322 161 | 327 |
| 2024 | 87 554 329 | -6 802 758 | 65 434 371 | 27 011 998 | 31 430 988 | -4 434 941 | 337 |
| 2023 | 87 229 562 | 3 197 | 68 075 095 | 28 582 182 | 39 213 664 | 2 367 817 | 316 |
| 2022 | 70 805 934 | -24 683 | 65 720 711 | 30 806 668 | 35 642 609 | 2 364 620 | 277 |
| 2021 | 57 832 752 | 1 627 635 | 58 612 780 | 32 563 800 | 28 233 258 | 2 585 402 | 246 |
| 2020 | 2 491 768 | 957 567 | 32 276 345 | 29 742 890 | 3 317 021 | 957 767 | 204 |
| 2019 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises82 341 671 lei
-6%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “ROHRER OIL & GAS SERVICES S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 910 Rev. 2 |
| Obiect Activitate | Activități ale bibliotecilor, arhivelor, muzeelor și alte activități culturale |
| Descriere Activitate | Activități ale bibliotecilor, arhivelor, muzeelor și alte activități culturale |
| Cod CAEN principal | 91 Activități ale bibliotecilor, arhivelor, muzeelor și alte activități culturale |
| Descriere activitate (principal) | Activități ale bibliotecilor, arhivelor, muzeelor și alte activități culturale |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mare (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mari , Prahova , domeniul 910: Activități ale bibliotecilor, arhivelor, muzeelor și alte activități culturale
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „ROHRER OIL & GAS SERVICES S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „ROHRER OIL & GAS SERVICES S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „ROHRER OIL & GAS SERVICES S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 27.011.998 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 31.430.988 |
| Stocuri | 844.106 |
| Creante | 27.745.440 |
| Casa si conturi la banci | 2.841.442 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 3.019.875 |
| DATORII | 65.434.371 |
| PROVIZIOANE | 463.431 |
| CAPITALURI - TOTAL | -4.434.941 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 87.554.329 |
| VENITURI TOTALE | 87.952.850 |
| CHELTUIELI TOTALE | 94.851.485 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 6.898.635 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 6.802.758 |
| Numar mediu de salariati | 337 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 28.582.182 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 39.213.664 |
| Stocuri | 790.335 |
| Creante | 28.301.067 |
| Casa si conturi la banci | 10.122.262 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 3.048.645 |
| DATORII | 68.075.095 |
| PROVIZIOANE | 401.579 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.367.817 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 87.229.562 |
| VENITURI TOTALE | 88.942.561 |
| CHELTUIELI TOTALE | 88.733.420 |
| Profitul brut | 209.141 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.197 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 316 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 30.806.668 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 35.642.609 |
| Stocuri | 649.253 |
| Creante | 27.597.512 |
| Casa si conturi la banci | 7.395.844 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.768.761 |
| DATORII | 65.720.711 |
| PROVIZIOANE | 132.707 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.364.620 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 70.805.934 |
| VENITURI TOTALE | 72.384.115 |
| CHELTUIELI TOTALE | 72.437.299 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 53.184 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 24.683 |
| Numar mediu de salariati | 277 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 32.563.800 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 28.233.258 |
| Stocuri | 907.945 |
| Creante | 20.110.289 |
| Casa si conturi la banci | 7.215.024 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 797.529 |
| DATORII | 58.612.780 |
| PROVIZIOANE | 396.405 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.585.402 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 57.832.752 |
| VENITURI TOTALE | 58.277.897 |
| CHELTUIELI TOTALE | 56.301.563 |
| Profitul brut | 1.976.334 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.627.635 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 246 |
| Active imobilizate | 29.742.890 |
| Active circulante | 3.317.021 |
| Stocuri | 449.735 |
| Creante | 2.608.411 |
| Disponibilitati | 258.875 |
| Cheltuieli in avans | 186.207 |
| Datorii | 32.276.345 |
| Provizioane | 12.006 |
| Capitaluri proprii | 957.767 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 2.491.768 |
| Venituri totale | 2.500.410 |
| Cheltuieli totale | 1.517.839 |
| Profit brut | 982.571 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 957.567 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 204 |