ROCRI IMPEX S.R.L. – CUI 14430377
Pe scurt
ROCRI IMPEX S.R.L. are CUI 14430377, număr de înregistrare J12/207/2002 și sediul în Municipiul Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală declarată: CAEN 7022 – Activități de consultanță pentru afaceri și management. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 82.494 lei, o pierdere netă de 6.933 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 21.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | ROCRI IMPEX S.R.L. |
| CUI | 14430377 |
| Nr. Reg. Com. | J12/207/2002 |
| EUID | ROONRC.J12/207/2002 |
| CAEN | 7022 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 21.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2002-02-06 (24 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| KRISTEL GHERHARD | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 82 494 | -6 933 | 118 136 | 0 | 19 649 | -98 487 | 1 |
| 2024 | 78 095 | -7 137 | 112 061 | 0 | 20 507 | -91 554 | 1 |
| 2023 | 61 309 | -8 626 | 100 501 | 0 | 16 084 | -84 417 | 1 |
| 2022 | 31 258 | -14 326 | 88 263 | 0 | 12 473 | -75 790 | 1 |
| 2021 | 25 802 | -4 709 | 71 433 | 0 | 9 969 | -61 464 | 1 |
| 2020 | 17 121 | -27 248 | 65 548 | 0 | 8 793 | -56 755 | 1 |
| 2019 | 15 781 | -18 439 | 40 044 | 0 | 10 538 | -29 506 | 1 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises82 494 lei
6%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “ROCRI IMPEX S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 7022 Rev. 2 |
| Obiect Activitate | Activități de consultanță pentru afaceri și management |
| Descriere Activitate | Activități de consultanță pentru afaceri și management |
| Cod CAEN principal | 70 Activități de consultanță pentru afaceri și management |
| Descriere activitate (principal) | Activități ale direcțiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate; activități de management și de consultanță în management |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Cluj , domeniul 7022: Activități de consultanță pentru afaceri și management
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (70), poziții apropiate de locul 1313 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- MO-TI-CA CONS S.R.L. – locul 1309, 690.251 lei, Covasna
- FIGO ACCOUNTING S.R.L. – locul 1309, 83.769 lei, Bucureşti
- NITA ANDSAN COMPANY S.R.L. – locul 1310, 689.084 lei, Olt
- MIRACOL INNOVATIONS S.R.L. – locul 1310, 83.619 lei, Bucureşti
- S&G ALTERNATIV S.R.L. – locul 1311, 689.012 lei, Arad
- ANZA CONSULTING S.R.L. – locul 1311, 83.339 lei, Bihor
- NORAB ART CREATIONS BUSINESS SRL – locul 1312, 686.195 lei, Ilfov
- ALBEDO SRL – locul 1312, 82.500 lei, Ilfov
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „ROCRI IMPEX S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „ROCRI IMPEX S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „ROCRI IMPEX S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 20.507 |
| Creante | 14.914 |
| Casa si conturi la banci | 5.593 |
| DATORII | 112.061 |
| CAPITALURI - TOTAL | -91.554 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 78.095 |
| VENITURI TOTALE | 78.095 |
| CHELTUIELI TOTALE | 83.493 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 5.398 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 7.137 |
| Numar mediu de salariati | 1 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 16.084 |
| Creante | 12.315 |
| Casa si conturi la banci | 3.769 |
| DATORII | 100.501 |
| CAPITALURI - TOTAL | -84.417 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 61.309 |
| VENITURI TOTALE | 61.309 |
| CHELTUIELI TOTALE | 69.670 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 8.361 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 8.626 |
| Numar mediu de salariati | 1 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 12.473 |
| Creante | 8.075 |
| Casa si conturi la banci | 4.398 |
| DATORII | 88.263 |
| CAPITALURI - TOTAL | -75.790 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 31.258 |
| VENITURI TOTALE | 31.258 |
| CHELTUIELI TOTALE | 45.053 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 13.795 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 14.326 |
| Numar mediu de salariati | 1 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 9.969 |
| Creante | 7.831 |
| Casa si conturi la banci | 2.138 |
| DATORII | 71.433 |
| CAPITALURI - TOTAL | -61.464 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 25.802 |
| VENITURI TOTALE | 35.128 |
| CHELTUIELI TOTALE | 38.867 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 3.739 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 4.709 |
| Numar mediu de salariati | 1 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.793 |
| Creante | 7.117 |
| Casa si conturi la banci | 1.676 |
| DATORII | 65.548 |
| CAPITALURI - TOTAL | -56.755 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 17.121 |
| VENITURI TOTALE | 17.121 |
| CHELTUIELI TOTALE | 43.955 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 26.834 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 27.248 |
| Numar mediu de salariati | 1 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 10.538 |
| Creante | 7.111 |
| Casa si conturi la banci | 3.427 |
| DATORII | 40.044 |
| CAPITALURI - TOTAL | -29.506 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 15.781 |
| VENITURI TOTALE | 15.781 |
| CHELTUIELI TOTALE | 33.746 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 17.965 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 18.439 |
| Numar mediu de salariati | 1 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.619 |
| Creante | 7.355 |
| Casa si conturi la banci | 1.264 |
| DATORII | 19.686 |
| CAPITALURI - TOTAL | -11.067 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 22.582 |
| VENITURI TOTALE | 22.582 |
| CHELTUIELI TOTALE | 37.405 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 14.823 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 15.050 |
| Numar mediu de salariati | 1 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 10.410 |
| Creante | 10.164 |
| Casa si conturi la banci | 246 |
| DATORII | 6.427 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.983 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 13.469 |
| VENITURI TOTALE | 13.469 |
| CHELTUIELI TOTALE | 26.666 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 13.197 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 13.506 |
| Numar mediu de salariati | 1 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 20.343 |
| Creante | 18.294 |
| Casa si conturi la banci | 2.049 |
| DATORII | 2.855 |
| CAPITALURI - TOTAL | 17.488 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 113.561 |
| VENITURI TOTALE | 113.561 |
| CHELTUIELI TOTALE | 20.015 |
| Profitul brut | 93.546 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 90.139 |
| Pierdere neta | 0 |