ROCLEAN SERVICII CURATENIE SRL
| Denumire | ROCLEAN SERVICII CURATENIE SRL |
| CUI | 33362007 |
| Nr. Reg. Com. | J2014001389136 |
| EUID | ROONRC.J13/1389/2014 |
| CAEN | 8121 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2014-07-08 (12 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| DIACONU ALINA CRISTIANA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2 121 835 | 16 680 | 1 044 386 | — | — | — | 15 |
| 2024 | 2 756 371 | 779 936 | 416 226 | — | — | — | 23 |
| 2023 | 2 343 575 | 924 703 | 325 603 | — | — | — | 22 |
| 2022 | 1 763 093 | 367 634 | 253 100 | — | — | — | 16 |
| 2021 | 1 258 893 | 447 724 | 296 070 | — | — | — | 18 |
| 2020 | 980 035 | 467 697 | 258 349 | — | — | — | 10 |
| 2019 | 608 348 | 253 382 | 136 769 | — | — | — | 10 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises2 121 835 lei
-23%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “ROCLEAN SERVICII CURATENIE SRL”
| Cod CAEN preponderent | 8121 Rev. 2 (echivalent: 8121 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Activități generale de curățenie a clădirilor |
| Descriere Activitate | Activități generale de curățenie a clădirilor |
| Cod CAEN principal | 81 Activități generale de curățenie a clădirilor |
| Descriere activitate (principal) | Activități de peisagistică și servicii pentru clădiri |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Constanţa , domeniul 8121: Activități generale de curățenie a clădirilor
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „ROCLEAN SERVICII CURATENIE SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „ROCLEAN SERVICII CURATENIE SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „ROCLEAN SERVICII CURATENIE SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 93.557 |
| Active circulante | 3.023.925 |
| Stocuri | 60.112 |
| Creante | 2.430.007 |
| Disponibilitati | 533.806 |
| Cheltuieli in avans | 4.763 |
| Datorii | 416.226 |
| Capitaluri proprii | 2.706.019 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 2.756.371 |
| Venituri totale | 2.764.808 |
| Cheltuieli totale | 1.923.405 |
| Profit brut | 841.403 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 779.936 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 23 |
| Active imobilizate | 98.102 |
| Active circulante | 2.365.433 |
| Stocuri | 2.255 |
| Creante | 1.917.577 |
| Disponibilitati | 445.601 |
| Cheltuieli in avans | 4.763 |
| Datorii | 325.603 |
| Capitaluri proprii | 2.142.695 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 2.343.575 |
| Venituri totale | 2.343.354 |
| Cheltuieli totale | 1.398.029 |
| Profit brut | 945.325 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 924.703 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 22 |
| Active imobilizate | 92.167 |
| Active circulante | 1.374.162 |
| Stocuri | 16.755 |
| Creante | 1.294.239 |
| Disponibilitati | 63.168 |
| Cheltuieli in avans | 4.763 |
| Datorii | 253.100 |
| Capitaluri proprii | 1.217.992 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.763.093 |
| Venituri totale | 1.763.096 |
| Cheltuieli totale | 1.380.743 |
| Profit brut | 382.353 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 367.634 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 16 |
| Active imobilizate | 90.444 |
| Active circulante | 1.051.221 |
| Creante | 996.182 |
| Disponibilitati | 55.039 |
| Cheltuieli in avans | 4.763 |
| Datorii | 296.070 |
| Capitaluri proprii | 850.358 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.258.893 |
| Venituri totale | 1.260.251 |
| Cheltuieli totale | 800.176 |
| Profit brut | 460.075 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 447.724 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 18 |
| Active imobilizate | 137.364 |
| Active circulante | 1.381.496 |
| Creante | 384.824 |
| Disponibilitati | 996.672 |
| Cheltuieli in avans | 4.763 |
| Datorii | 258.349 |
| Capitaluri proprii | 1.265.274 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 980.035 |
| Venituri totale | 980.041 |
| Cheltuieli totale | 502.544 |
| Profit brut | 477.497 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 467.697 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 10 |
| Active imobilizate | 70.412 |
| Active circulante | 860.584 |
| Creante | 118.815 |
| Disponibilitati | 741.769 |
| Cheltuieli in avans | 3.350 |
| Datorii | 136.769 |
| Capitaluri proprii | 797.577 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 608.348 |
| Venituri totale | 611.124 |
| Cheltuieli totale | 351.631 |
| Profit brut | 259.493 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 253.382 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 10 |
| Active imobilizate | 90.282 |
| Active circulante | 568.521 |
| Creante | 105.731 |
| Disponibilitati | 462.790 |
| Cheltuieli in avans | 3.350 |
| Datorii | 117.958 |
| Capitaluri proprii | 544.195 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 404.418 |
| Venituri totale | 404.420 |
| Cheltuieli totale | 238.032 |
| Profit brut | 166.388 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 162.343 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 8 |
| Active imobilizate | 119.792 |
| Active circulante | 391.825 |
| Creante | 87.800 |
| Disponibilitati | 304.025 |
| Datorii | 129.765 |
| Capitaluri proprii | 381.852 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 416.635 |
| Venituri totale | 416.635 |
| Cheltuieli totale | 206.364 |
| Profit brut | 210.271 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 206.105 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 8 |
| Active imobilizate | 1.279 |
| Active circulante | 198.365 |
| Creante | 5.093 |
| Disponibilitati | 193.272 |
| Datorii | 23.897 |
| Capitaluri proprii | 175.747 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 219.864 |
| Venituri totale | 219.864 |
| Cheltuieli totale | 199.465 |
| Profit brut | 20.399 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 18.201 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 10 |