ROCHE ROMANIA SRL
| Denumire | ROCHE ROMANIA SRL |
| CUI | 17551047 |
| Nr. Reg. Com. | J40/8210/2005 |
| EUID | ROONRC.J40/8210/2005 |
| CAEN | 4646 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2005-05-04 (21 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| OLIVER BLECK | - | Germania |
| JOSHUA DAVID JORDAN | - | Elveţia |
| JUAN JOSE CORTIZO | - | Elveţia |
| VIŞAN IONUŢ-ANDREI | - | România |
| LÖFFLER FRANK | - | Elveţia |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 427 751 252 | 5 646 208 | 1 052 554 373 | 501 522 197 | 1 111 887 443 | 553 972 438 | 197 |
| 2024 | 1 255 113 162 | 21 900 141 | 679 518 690 | 216 511 018 | 1 034 610 912 | 547 460 266 | 195 |
| 2023 | 1 424 734 122 | 19 639 886 | 671 229 010 | 127 511 468 | 1 132 196 015 | 524 568 897 | 187 |
| 2022 | 1 230 878 888 | 42 597 520 | 466 129 878 | 92 774 278 | 942 231 734 | 504 928 625 | 201 |
| 2021 | 1 178 899 705 | 41 844 295 | 420 810 876 | 60 363 080 | 886 534 503 | 462 497 391 | 200 |
| 2020 | 1 042 116 035 | 32 098 364 | 333 325 972 | 45 018 630 | 772 194 262 | 420 478 503 | 205 |
| 2019 | 906 720 462 | 12 861 089 | 322 339 821 | 51 332 812 | 706 368 627 | 374 262 202 | 209 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises1 427 751 252 lei
14%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “ROCHE ROMANIA SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4646 Rev. 2 (echivalent: 4646 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Comerț cu ridicata al produselor farmaceutice |
| Descriere Activitate | Comerț cu ridicata al produselor farmaceutice |
| Cod CAEN principal | 46 Comerț cu ridicata al produselor farmaceutice |
| Descriere activitate (principal) | Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 5 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mari , Bucureşti , domeniul 4646: Comerț cu ridicata al produselor farmaceutice
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „ROCHE ROMANIA SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „ROCHE ROMANIA SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „ROCHE ROMANIA SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 40.676.233 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 567.255.235 |
| Stocuri | 280.056.161 |
| Creante | 286.710.027 |
| Casa si conturi la banci | 489.047 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 181.374 |
| DATORII | 241.881.836 |
| VENITURI IN AVANS | 14.819 |
| PROVIZIOANE | 6.851.943 |
| CAPITALURI - TOTAL | 359.364.244 |
| Capital subscris varsat | 472.167.000 |
| Cifra de afaceri neta | 725.584.475 |
| VENITURI TOTALE | 732.478.212 |
| CHELTUIELI TOTALE | 712.628.443 |
| Profitul brut | 19.849.769 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 15.422.624 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 192 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 35.180.341 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 677.217.576 |
| Stocuri | 147.636.548 |
| Creante | 528.636.960 |
| Casa si conturi la banci | 944.068 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 43.383 |
| DATORII | 374.569.389 |
| VENITURI IN AVANS | 12.340 |
| PROVIZIOANE | 1.934.514 |
| CAPITALURI - TOTAL | 335.925.057 |
| Capital subscris varsat | 472.167.000 |
| Cifra de afaceri neta | 790.421.206 |
| VENITURI TOTALE | 793.549.026 |
| CHELTUIELI TOTALE | 760.504.578 |
| Profitul brut | 33.044.448 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 26.396.140 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 183 |